• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar mokate flirtuoti?  4 

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-03-23 10:00:00

Ar mokate flirtuoti?
jupiterimages.com nuotr.

Žvilgsnį patraukė simpatiškas nepažįstamasis, o jus neturite drąsos pradėti bendravimą? Čia sulauksite patarimų, kaip padaryti taip, jog vyriškis pirmas prieitų bei pradėtų bendrauti su jumis.

Efektyviausia flirtavimo technika - plati šypsena ir trumpas, bet ryškus žvilgsnis.

Tyrimai rodo, kad dauguma vyrų negatyviai reaguoja į įkyrias moteris, taigi, nekaltinkite savęs už drovumą. Žodžių nereikia, pakaks kūno kalbos!


Vieno eksperimento metu, mokslininkai pasiūlė simpatiškai moteriai pritraukti vyro, stovinčio už trijų metrų nuo jos, dėmesį. Buvo išbandyti keli variantai: vienas ilgai trunkantis akių kontaktas su šypsena ir be jos. Paaiškėjo, jog vyrams reikia ne vienos, o kelių paskatų iš moters.

"Šaudant akimis" pataikymų kiekis į "gyvą taikinį" visai nedidelis - vyrų reakcija buvo maždaug 20%. Tačiau kai akių kontaktas buvo pastiprintas šypsena, tuomet moters šansas išaugdavo trigubai. Maždaug 60% vyrų galutiniame rezultate pasiduodavo moteriškoms gudrybėms. Neblogi skaičiai, ar ne?


Psichologė Monika Mor, užsiimanti flirto nagrinėjimu, teigia, jog efektyviausia technika vyro dėmesiui patraukti - plati šypsena bei trumpi, "veriantys" žvilgsniai.


Moterims, kurios mano esančios nepatrauklios, turime gerą žinią: signalų kiekis, kuriuos jus siunčiate vyrui, yra svarbiau negu jūsų išvaizda. Moterys, į kurias vyrai atkreipdavo dėmesį, nebuvo pačios patraukliausios. Tiesiog jos siųsdavo "signalus" intensyviau už kitas. Flirtuojant, patariama nepamiršti kelių aspektų:


1) Vyrų seksualinis prisirišimas prie moterų dvigubai stipresnis, nei moterų prie vyrų. Norint padaryti norimą įspūdį nepažįstamajam, būtina jo akyse šmėžuoti kuo dažniau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Ar dažnai flirtuojate?
Taip, tai mano gyvenimo dalis!
111 (31.53 %)
Priklausomai nuo situacijos.
202 (57.39 %)
Man flirtuoti nepatinka.
39 (11.08 %)

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lina
2010-03-24 13:05:02
Manau, kad ,,sveikas" flirtas ir vyru reakcija i tai, kartais buna visai neblogai. Pasitikrini ar dar turi to ,,sarmo" savyje :) Suteikia pasitikejimo savimi.
Mhm
2010-03-23 15:49:50
Šiaip pritariu pirmai pasisakiusiajai.. Su vaikinu draugauju palygint ilgai (apie 2m.) ir štai pasitaiko TOKS vaikinas, kurį norėtųsi suvilioti.. Man buvo labai sunku imt flirtuot, nes turint draugą, jautiesi saugi, tau nereikia kažko medžiot ir tokie įgudžiai atbunka.. Taigi siūlau retkarčiais paflirtuoti, kad neprimirštumėm kaip apžavėti vyrus ;)
Reikalas
2010-03-23 14:46:08
Drąsi mergina daro taip - prieina ir sako: "Ė bachuriuk tu man patynki, varom kur nors"