• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar moterims leidžiama tiek pat kiek vyrams?  12 

Autorius: Marjeta Šamšonaitė, balsas.lt
2010-04-07 10:00:00

Ar moterims leidžiama tiek pat kiek vyrams?
jupiterimages.com nuotr.

Draugė po ilgojo savaitgalio papasakojo romantiškus savo laisvalaikio nuotykius. Su vyruku ji susitikinėja jau keletą savaičių. Atėjus laisvadieniams šis pasikvietė ją išvykti pailsėti.

Viskas buvo tiesiog nuostabu: pramogos, romantika, jaukus viešbučio kambarys, bendra didelė lova ir jokio sekso!

Jie ne tik nepasibučiavo, bet šis prie jos net nelindo. Nuotykių ištroškusi širdis pradėjo smarkiai spurdėti. „Ar aš jo nedominu?“ – kilo logiškas klausimas. Ir iš tikrųjų, ar visi santykiai, kurie mus žavi, turi prasidėti intymiai?

Meilės vartai: „Uždaryta!“

XXI amžiuje pradėjome tiesiog medžioti vyrus. Medžiodavome ir anksčiau, tik viskas buvo paslėpta po lengvu subtilumo šydu. Šiandien, ištroškusios sveikų santykių esame pasiruošusios viskam.

Nuolat verkdamos, kad tinkamų vyrų reikia ieškoti su žiburiu, o tie, su kuriais susidedame, neverti nei supuvusio grašio, užkrėstos visokių popsinių sekso nesąmonių, vis dažniau esame pasirengusios leistis į sekso avantiūras. Ar mes tapome šliundromis?

Gera buvo ankstyvoje jaunystėje, kai visos santykių problemos pasibaigdavo sukabintomis rankomis ir šiltu bučiniu su liežuviu. Tuo tarpu šiandien, ne tik lipame ar esame tempiamos į lovas, bet ir griaužiamės dėl to.

„Duoti“, „bandyti prisiversti neduoti“ arba gauti aiškų ultimatumą „permiegok su manimi“ pradėjome priimti kaip visiškai natūralų dalyką, todėl, jei prie tavęs niekas nekiša pirštų – pasijauti nestandartine, antrarūše, neįvertinta.

Moterų „kaltės jausmas“

Matyt, ne vienai teko gyvenime susidurti su tokiu savimi pasitikinčiu mačo, kuris bandydamas įsitempti tave į lovą verčia jaustis kalta. „Kito karto gali nebūti“, „neturi, ko prarasti“, „tu ką, to nemėgsti?“ – zirzia šie, ir jei daugeliu atvejų pasakai silpną ir nedrąsų „ne“, tai kartais susigundai paslysti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dovile
2010-05-02 10:15:09
Geras straipsnis, man patiko :) ypac paskutine fraze ..
Visarijonas Kristus Atėjo!
2010-04-21 08:13:42
Vyras ir moteris tai ne tas pats.

Taikos ir laimės!
nnn
2010-04-17 21:57:35
Kai būna meilė tada atsiranda ir intymūs santykiai. Svarbiausia yra meilė. Į šią savoką įeina.ištikimybė, pasitikėjimas, pasiaukojimas ir šilti tarpusavio santykiai.
ir beje moteriai nepadoru norėti sekso ir lipti vyrui ant kaklo, galima tik paslapčia fantazuoti apie vyrus ir seksą, to nereikia viešinti.