• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dėl visko kalta anyta (I dalis)  3 

Autorius: Vitalija Čižauskaitė
2010-07-14 15:00:00

Dėl visko kalta anyta (I dalis)
Jupiterimages.com nuotr.

Uošvės turbūt yra patys populiariausi vyrų anekdotų ir juokų personažai žemėje. Jos yra vienas pagrindinių komikų pajuokos objektas, o televizijos humoro serialuose visada vaizduojamos kaip raganos, bobos arba furijos.

Nors daugelio žmonių vedybiniame gyvenime uošvės iš tikrųjų kelia problemų ir trečdalis dėl skyrybų labiausiai kaltina uošves, pasėjusias nesantaiką, daugiausia keblumų susiję ne su žmonos motina, o su vyro motina.

Anyta gali išprovokuoti daugiausia viešų nusiskundimų, bet jie yra labiau apsimestiniai, nenuoširdūs, o ne protestas prieš realią problemą. Apie anytų vaidmenį vedybiniame gyvenime bei jų keliamas problemas ir pašnekėsime šiame straipsnyje. Remiamės Alano ir Barbaros Pyzų parašyta knyga “Kodėl vyrai verkia, o moterys meluoja”.

Tikroji kaltininkė - anyta

Nepakenčiamos uošvės daugumai vyrų nėra svarbiausia problema. Taip, uošvė gali erzinti, ant jo bambėti ir supykinti, bet dauguma vyrų paprastai jas mėgsta. Priešiškumas uošvei vyrų gyvenime tikrai nedominuoja.

Sena lenkų išmintis sako: “Kelias į uošvės širdį atsiveria per jos dukterį”. Tai suvokia daugelis vyrų. Žmonos motina užvis labiausiai trokšta, kad jos duktė būtų laiminga. Ir jeigu vyras padaro ją laimingą, ji irgi bus patenkinta.

Tikrų dramų daugelyje šeimų kaltininkė yra vyro motina, partnerės anyta. Tyrimai, kuriuos atliko Jutos universitetas, atskleidė, kad daugiau nei 50 proc. visų šeimų labai nesutaria marti ir vyro motina, nesantaikos sukėlėja bei užsispyrėlė.

Nors ne visoms anytoms galima tai taikyti, tačiau daugumą marčių dvasiškai alina į reikalus besikišanti, valdinga ir įkyri vyro motina, negalinti nukirpti bambagyslės, jungiančios ją su sūnumi. Moteriai paprastai atrodo, kad įtempti santykiai su anyta, gali sukelti kančią, sielvartą, o galiausiai išklibinti santuokos pamatus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gsnzynl
2011-04-24 17:51:56
O mano anyta visiskai nesikisa i musu gyvenima...Laaabaaaiii gera.Paskambina i puse metu 1karta paklausti ar dar gyvi.Is vyro paima viska,o anukui net kaledu proga ir gimtedieniui nieko nenuperka,nemato reikalo.Pas anuka gyvenime nera net atvaziave patys,nors gyvena 16km nuo musu,jeigu mes nenuveztume anuko parodyt tai ir nezinotu kaip jis atrodo.Buna,kad vaikas prasosi pasilikti ten,tai sako nera lovos,kai vaikas pasisiule atsivezti savo ciuzini,tai sake vistiek nebus vietos.Uztat labai lepina anyta savo dukros vaika,o mes esam tuscia vieta.Zodziu mano anyta tokia tyli kiaule.Negaliu jos pakesti.Visaip bandziau statyti tiltus,savo elgesiu rodziau pavyzdi kaip turetu viskas but,bet nusprendziau,kad kiaules supranta tik kiauliu kalba,dabar vaikas pats net nebenori ten vaziuoti.
jhhyj
2010-07-14 18:49:06
as dar neissiskyriau, bet manojo mama kisasi visur. kiekviena diena skambina ir klausia ka gaminau vakarienei ir pns... savaitgaliais jai pastoviai kokios pagalbos reiki....
fwrhyy4ki9
2010-07-14 15:56:04
Sis straispsnis visiska tiesa.. gaila, bet nutiko taip, kad pati issiskyriau ir didele to priezastimi buvo butent tai, kad vyras buvo islepintas "mamyciukas", o anytai labai knietejo tvarkyti musu seimos reikalus...