• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Geriau jis patylėtų!  1 

Autorius: pagal Askwoman.ru
2012-02-28 11:35:00

Geriau jis patylėtų!
Freedigitalphotos nuotr.
Trokšti, kad mylimasis lovoje būtų visiškai atviras? Patikėk, kai kurių frazių iš jo tikrai nenorėtum išgirsti!

Sakoma, kad moterys myli ausimis. Galbūt taip ir yra. Juk visada malonu girdėti gražius žodžius, skirtus tau. O nuo frazės „Tekėk už manęs“ širdis apskritai uždainuoja. Tiesa, kartais lazda perlenkiama – kai norisi prisipažinimus meilėje girdėti po šimtą kartų per dieną. Arba išgirsti absoliučiai visas mylimojo mintis.

Tačiau ne veltui išmintingi žmonės sako: daug žinosi – greit pasensi. Kartais mylimojo mintys, neatsargiai ištartos balsu, gali ne juokais pakenkti jūsų santykiams.

„Vis dėlto su moterimi lovoje geriau nei su vyru“. Tai frazė, kuri nuskambėjo jums ką tik pasimylėjus. O tau paklausus, ką jis turėjo omeny, vyrukas ima ir papasakoja, kad yra TAI daręs ir su vyru. Tai vis dėlto kas jam esi tu? Lakmuso popierėlis jo lytinei orientacijai nustatyti? Ar jūsų santykiai – rimti? O gal jau pradėti nerimauti, kad jis tave paliks ir grįš prie savo senųjų aistrų?

Ką reiškia toks atvirumas? Pasak statistikos, net 34 procentai žmonių galėtų laikyti save biseksualiais. Vakaruose apie 22 procentai berniukų paauglystėje yra vienaip ar kitaip išmėginę homoseksualius ryšius. Tai dažniausiai nutinka siautėjant hormonams ir desperatiškai ieškant seksualinio partnerio – kartais net jo lytis tampa nebesvarbi. O kadangi daugelis tokio amžiaus mergaičių dar nėra pasirengę pradėti seksualinį gyvenimą, pasirinkimas lieka gana siauras. Tokios patirties buvimas iš tikrųjų dar neparodo vaikino orientacijos ir laikomas tik paprastu nuotykiu, jei homoseksualūs santykiai nesikartojo vėliau, atsiradus galimybei suartėti su moterim.

Ką turėtum daryti tu? Daugeliu atvejų sekso metu moteris jaučia, ar vyras jai iš tikrųjų artimas. Taigi jei viskas vyko normaliai ir jūsų santykiai rutuliojasi toliau – neverta panikuoti. Tik, žinoma, iš pradžių pati savęs paklausk, ar šis vyras tau tikrai reikalingas? Taip pat vertėtų su juo rimtai pasikalbėti apie tai, kaip jis savo buvusią patirtį vertina pats ir kaip jaučiasi dabar,

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
VVV
2012-03-01 15:56:31
Vel kazkokios perkeltines prasmes