• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išdavystė: kaip išgyventi?  12 

Autorius: Parenta pagal woman.ru
2009-10-06 17:00:00

Išdavystė: kaip išgyventi?
jupiterimages nuotr.

Skausmas, kurį sukelia mylimojo neištikimybė visada didžiulis ir veria širdį iki ašarų. Graži jūsų santykių ateities vizija staiga sudūžta į šipulius. Jūs įskaudinta, pasimetusi ir pikta, kad neištikimybės šmėkla įsiterpė ir į jūsų gyvenimą. Kaip susidoroti su širdies skausmu ir užplūdusiomis emocijomis?

Kovoti su jomis visada labai sunku, tačiau mes norime jums patarti, kaip kuo greičiau atsigauti po tokios šokiruojančios naujienos. Žinoma, jūs sakysite, kad patarti yra lengviausia ir kad niekas, nepatyręs išdavystės jausmo, nesupras, ką tai reiškia. Psichologai, kuriems ši tema seniai nėra nauja, padeda susidoroti su šiuo smūgiu daugeliui nelaimingų merginų ir moterų, o jų patarimus mes taip pat siūlome jums.

Kaip nuspėti išdavystę?

Tikriausiai šį straipsnį skaitys daugelis merginų ir moterų, kurios neįsivaizduoja, kad jų mylimas vyras gali kažkada nuklysti į šalį. Tačiau, pripažinkime, ne viena iš mūsų kažkada sau uždavėme klausimą: „Ar aš čia tik įsivaizduoju, ar taip yra iš tikrųjų – nejaugi jis turi kitą? O gal verta apie tai pamąstyti iš anksto? Gal jus apgaudinėja, bet jūs to nepastebite? O pasufleruoti geriausiai galėtų vyro elgesys. Štai keletas požymių:

 

- Savaitgaliais jam atsiranda neatidėliotinų darbinių reikalų porai valandų.
- Kalbėti telefonu jis išeina į kitą kambarį, į klausimus atsakinėja trumpai, nuolat kartoja pašnekovo vardą (dažniausiai vyrišką).
- Vis greičiau pavargsta, kai jūs mylitės.
- Savo išvaizdai pradeda skirti daugiau dėmesio nei anksčiau.
- Visada skatina jus kažkur išvykti.
- Dažnai keičiasi jo nuotaika – nuo laimingos euforijos iki visiško sudirgimo.
- Atsitiktinai jis jus pavadina kitu vardu.
- Staiga susiranda naują hobį (kuris reikalauja išvyksti iš namų).

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lo
2011-08-27 19:30:50
pats baisiausiais jausmas visame pasaulyje....negalejau to patiketi kaip suzinojau....netgi ir taip man melavo i akis....kad nera isdaves nors visus ikalcius turejau....gyvenime nepamirsiu sio jausmo..sitas jausmas kankins mane visa gyvenima..
Jolė
2011-01-26 19:03:07
Išdavystė pats negeriausias dalykas, nesenai man taip atsitiko, vaikinas išdavė su kita mergyna ir daug už mane jaunesne.. Nusiviliau juo labai nes nesitikėjau iš jo tokio dalyko..
ed
2010-01-27 15:20:17
Tad jums nepasisekė su vyrais...kaip jiems nepavydėt,kaip nepasiilgt paprastumo? Geriau jau pasiskaitykit "Vyrai iš Marso-moterys iš Veneros"-daugiau naudos bus...
O kas liečia neištikimybės-daug galima kalbėt...