• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jei negali pakeisti mylimojo, pakeisk jo stilių  1 

2008-07-31 00:00:00

Jei negali pakeisti mylimojo, pakeisk jo stilių
"Gamma" nuotr.

Mada ir stiliumi vyrai paprastai domisi mažiau nei moterys, bet visgi retai kada praleidžia progą pateikti savo išmintingus vertinimus: "Žinai, brangioji, nepyk, bet su šiuo dryžuotu paltuku atrodai nekaip – lyg būtumei pasiskolinusi kiemsargės darbinę aprangą." Jūs tik pamanykit! Juk tu šiam rūbui pinigus taupei kelis mėnesius, todėl piktai atrėži: "O tavo nauji raudoni batai labai panašūs į cirko artisto."

Nekalbi su savo mylimuoju ištisą pusdienį, nes širsti, kad jis taip negailestingai supeikė tavo rūbą. Rūbą, kuris pelnė tavo kolegių komplimentus su vos juntamo pavydo gaidelėmis. Gerai suvoki, jog kandžios pastabos, kuriomis šįryt apsikeitei su savo partneriu, yra bevaisės, nors tau iš tiesų nepatinka jo raudoni batai, o jei atvirai, beveik visi rūbai, tačiau nesumanai, kaip subtiliai apie tai užsiminti, kad namai vėl nevirstų karo lauko zona. Atmink, geriausi tavo ginklai šioje kovoje – taktiškumas ir santūrumas. Netiki? Išbandyk kelis patarimus.

1. Akcentuok pozityvias detales.
Jei nuolat kritikuosi jo netikusius batus, greitai abu išeisite iš proto. Ieškok rūbo ar detalės, kuri tau tikrai patinka. Girk ją kiek įmanydama ir neatplėšk nuo jos pasigėrėjimo kupino žvilgsnio.

2. Pasistenk nelaidyti įžeidžiančių komentarų.
Pašaipią ironiją pakeisk pagiriamosiomis pastabomis. Dažniau kartok, kaip tau patinka jo mėlynas švarkas, kuris pabrėžia jo išraiškingas akis, vietoj to, kad keiksnotum baisų oranžinį kaklaraištį, padovanotą jo buvusiosios.

3. Pati dovanok jam rūbus.
Pasistenk neatsilikti nuo savo pirmtakės ir nustebink mylimąjį netikėtomis dovanomis – stilinga kepuraite ar "kultūringais" marškiniais, kurie patiks jums abiem, kadangi rinkdama staigmeną turi spėjai pagalvoti ir apie jo norus.

4. Kritikuok tik tuomet, kai būtina.
Jei matai, kad supratingosios taktika neveiksminga ir šį kartą draugų vakarėlyje tikrai neištversi jo elniukais papuošto megztinio draugijos, kuo švelniau išdėk jam visą tiesa.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ieva
2008-07-31 10:47:21
nu jau su nuskalbtu megstuku as jo nebuciuociau, vistiek pries isimylint matai kaip vyras atrodo