• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką dovanoti vyrams per Kalėdas?

Autorius: Eli.lt
2016-12-07 11:00:00

Ką dovanoti vyrams per Kalėdas?
Visai neseniai iškritęs sniegas primena, kad ne už kalnų pačios gražiausios žiemos šventės, o priešakyje dovanų pirkimo maratonas, kuris tampa tikru išbandymu net ir patiems kantriausiems. Jei vis dar neturite kalėdinės dovanos savo vyrui, sūnui, broliui, tėčiui ar seneliui, štai keletas naudingų patarimų, kurie pravers kiekvienai moteriai.

Praktiškos dovanos – geros dovanos

Anot didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistų, keletą paskutinių metų moterys žvalgosi praktiškų dovanų, kurios praverstų kasdienybėje, pavyzdžiui, elektrinės barzdos skutimo mašinėlės, sportui skirtų ausinių, kvepalų, sporto inventoriaus atributų, drabužių. Tai išties labai protingas pasirinkimas, nes vyrai pirmenybę teikia praktiškumui, o tik tada sentimentalumui. Žinoma, kalėdinės dovanos turėtų būti perkamos atsižvelgiant į vyro amžių. Paauglys sūnus tikrai apsidžiaugs po eglute radęs ką nors iš elektronikos prekių: mobilųjį telefoną, ausinukus ir pan. Žinoma, toks pasirinkimas nėra labai pigus, bet kartą per metus tikrai galima paišlaidauti.

Tuo tarpu, vyrui ar tėčiui reiktų šiek tiek solidesnės dovanos. Žinant vyro skonį, galima padovanoti aukštos kokybės kvepalus, sąsagas, jei vyras mėgsta oficialų stilių, odinį diržą, stilingą laikrodį ar piniginę. Vyriausi vyrai šeimoje prieš šventes dažniausiai aiškina, kad jiems tikrai nieko nereikia, tačiau dėmesys visiems malonus. Tad senelį galima nustebinti šiltu megztiniu, šlepetėmis, o jei senolio sveikata nėra labai gera, tai puikiai tiks kraujospūdžio matavimo aparatas, įvairūs vitaminai ir papildai sveikatai gerinti.

Dovanoti įspūdžius visada naudinga

Kalėdinės dovanos ne visada turi būti apčiuopiamos, jei su savo mylimuoju praleidžiate nedaug laiko kartu, nes abu esate užsivertę darbais, ar šeimyninio gyvenimo rutina baigia užgesinti paskutines romantikos kibirkštis, gal vietoj megztinio padovanokite jam ir sau kelionę. Tai nebūtinai turi būti brangi savaitės ar dešimties dienų kelionė į užsienį, Lietuvoje taip pat yra labai gražių vietų, aukštos kokybės SPA centrų ir sanatorijų. Kodėl ten nepraleidus savaitgalio? Puikiai praleistas laikas tikrai garantuotas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus