• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl vyrai būna neištikimi?  1 

Autorius: Eli.lt
2014-12-29 12:00:00

Pavartę pažinčių ar skelbimų portalus aiktelėsite - didžioji dalis susipažinti siekiančių vyrų ir moterų jau turi šeimas, kurių palikti neketina, tačiau siekia trumpalaikių pažinčių, laisvų romaniukų ar vienkartinio sekso. Šįkart pakalbėkime apie pagrindines vyrų neištikimybės priežastis.Meilės paieškos. Apklausus neištikimus vyrus daugiau nei pusė jų pripažino, kad jie jaučiasi nemylimi ir nereikalingi savo ilgalaikėms partnerėms, kurios pasinėrusios į vaikų auginimą, buitį, karjerą. Didžioji dalis vyrų teigė, kad meilužės jiems reikalingos ne tiek dėl fizinio, kiek dėl dvasinio kontakto - trumpų susitikimų metu šios moterys pasidomi vyrų veikla, jų nuotaika, pomėgiais.
Tik 7% jų teigė, kad neištikimybė buvo susijusi vien su seksu. Tokia statistika paneigia daugumos moterų įsivaizdavimą, kad vyrų neištikimybę lemia jų neišpildytos seksualinės fantazijos ar lytinių santykių trūkumas.

Įžeistas ego. Moterys yra linkusios manyti, kad vyrai stipresni ne tik fiziškai, bet ir turi tiesiog plienines emocijas bei neįsivaizduojamai storą odą - kasdienės pastabos susijusios su numestomis kojinėmis, pernelyg ilga žvejyba, perdėm plona pinigine ar pamirštomis nupirkti gėlėmis kiekvieną vyrą ilgainiui išmuša iš vėžių. Savaime suprantama, kad jis ima ieškoti paguodos iš žmogaus, kuris jį vertintų, globotų ir tolerantiškiau žvelgtų į nusižengimus.

Įtampa. Kaip manote, kokia moteris yra ideali vyrų akimis? Juk tikrai savo rate turite draugių, kurios anaiptol nėra nužengusios nuo žurnalo viršelio, tačiau jos nuolat mėgaujasi vyriškių dėmesiu, o štai tikros deivės niekaip nesugeba išsaugoti santykių. Vyrai teigia, kad žaviausias moters bruožas yra gera nuotaika ir laisvumas, atroje vietoje stiprioji lytis įvardija rūpestingumą, o štai išvaizda ir protas, atitinkamai, rikiuojasi trečioje ir ketvirtoje vietoje.
Vyrai teigia, kad būdami neištikimi jie neretai bėga nuo namuose tvyrančios įtampos, kurią kelia nuolat besiskundžianti, pikta, spontaniškumą praradusi antroji pusė.

Kaltinimai. Neištikimi vyrai neretai ilgus metus buvo kaltinti neištikimybe. Skamba keistai, ar ne? Tiesa ta, kad perdėtai pavydžios, nuolat vyrus tikrinančios bei juos įtarinėjančios moterys pačios savo vyrus stumia link neištikimybės - koks tikslas saugoti santykius, būti tik su savo moterimi, jeigu ji vis tiek tavimi netiki?..

Nesusikalbėjimas. Vyrai teigia, kad prieš ryždamiesi neištikimybei jie bando pasikalbėti su savo moterimi, siekia jai paaiškinti savo prastą jauseną, bando keisti nepatogumus keliančius veiksnius, tačiau ilgą laiką neišgirsti imasi eksremalių priemonių - savo prastą emocinę būklę demonstruoja būdami neištikimi. Daugelis neištikimų vyrų teigė, kad jie norėjo būti pagauti, manydami, kad tai sukels sumaištį namuose, kuri baigsis arba susitaikymu ir santykių pagerėjimu, arba skyrybomis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ot naujiens
2015-06-11 04:17:36
OGI TODĖL NEIŠTIKIMI,KAD PASIIMA IŠTAMPYTUS KALIOŠUS, AR GARIŪNINES TAŠES(KURIOS PATAMPA PAGAL TV REKLAMUOJAMĄ,VAKARIETIŠKĄ "MYLĖJIMĄSI"-REALYBĖJE GYVULIŠKĄ DULKINIMĄSI),KURIOMS ATRODO KAD VYRUI RŪPI ĮKIŠTI BET KUR.OGI NE PANELYTĖS, JAM SMAGIAU KAD IR NEGRAŽIAI KAIMIETEI,NEI KOKIAI ZVOKNKINEI "GRAŽUOLEI" SU KALIOŠU TARPKOJYJE,NUO KURIO VISI BĖGA,IR Į KURĮ ĮKIŠĘS TURI PASIŽIŪRĖTI NES NEJAUTI AR PATAIKEI...