• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Miegas drauge išgydys visas dienos nuoskaudas  3 

Autorius: www.lsveikata.lt
2012-11-17 00:33:00

Miegas drauge išgydys visas dienos nuoskaudas
Jupiterimages nuotr.
Visą dieną darbe į tave šaudė ir gaudė. Sukaisi kaip voverė rate. Vakar atsidusai - laimė, dar neatleido. O kas bus rytoj? Tačiau dabar labiausiai vilioja lova. Vyras grįžo toks pats - nusivaręs kaip jautis. Miegoti, miegoti, miegoti... Sutuoktinių miego pozos pasako ir apie jų tarpusavio santykius.

Medikai teigia, kad miegodamas žmogus aštuonis-dešimt kartų pakeičia pozas. Sveikiausia jie vadina embriono - guli šiek tiek susirietęs, sulenkęs kelius ir šiek tiek pritraukęs kelius prie krūtinės. Tokia poza tinka miegant ir su partneriu.

Abu ant šono, veidus nukreipę į tą pačią pusę

Vyras pilvu prisiglaudęs prie moters kūno. Meiliai apkabinęs mylimąją, it mėgstamą vaikystės žaislą, partneris jaučiasi ir stiprus, ir saugus. Pora šitaip dalinasi energija, palaiko vienas kitą.
Kitas variantas - visiška priešingybė.

Abu ant šono per atstumą vienas kitam atsukę nugaras

Jokio kūnų kontakto. Toks atsiribojimas būtinas, kai poros dirba viename darbe ir turi pernelyg daug bendrų reikalų. Tuomet atsiranda emocinio atsipalaidavimo poreikis.  Meilės pinklės - tai poza, kur kūnai taip susiviję, kad nesuprasi, kurs jis, kur - ji.

Atsigręžę vienas į kitą,apsiraizgę kojomis ir rankomis

Jų ryšys toks artimas, kad regis jų niekas neišskirs. Nors sakoma nuo meilės iki neapykantos vienas žingsnis.

Abu partneriai užmiega ant nugarų pilvais aukštyn

- tai darni nestresuojanti pora. Laisvai išsidraikęs partneris yra komunikabilus ir atviras, kartais - ūmus ir nesivaldantis, egoistas, savimyla.    

Miegate surėmę nugaras ir net susirėmę pėdomis

Tai - tvirto ir patikimo ryšio poza. Nors esate nusisukę į skirtingas puses, tačiau tai tik papildo jūsų asmeninius požiūrius.

Jis guli ant pilvo apsikabinęs pagalvę

Ji - ant šono, bet irgi apsikabinusi ne partnerį, o pagalvę. Įprotis kabintis į pagalvę gali reikšti nenumalšintą švelnumo, saugumo ir ramybės poreikį. Tai noras apsisaugoti nuo negandų, baimė prarasti partnerį.

Mėgsta užmigti susikibę už rankų

Tai noras išlaikyti romantišką ryšį. Tačiau jei atsibudai tvirtai įsikibusį į partnerio ranką - turi problemų. Tave kamuoja baimė, nerimas, liūdesys, vienatvė. Tu desperatiškai kimbiesi į artimo ranką.

Jei dedi jam galvą ant krūtinės

- jis tavo gyvenimo parama ir apsauga. Partneris nesiskundžia, kad dūsta, kad jam sunku? Tai jis tikras draugas, pasirengęs tave globoti.
 

Jei užmetei koją ant partnerio, vadinasi nevalingai jį bandai sulaikyti. Galbūt jautiesi nepakankamai patraukli? Be reikalo.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2010-04-25 15:47:34
na, as megstu miegoti ant pilvo, dar kai dabar tempur pagalve turiu, kuri minksta ir tokia patogi, tai beveik visad ir miegu savo megstamiausioj pozoj
Vika
2009-06-12 17:24:57
Man irgi patiko sotas straipsnis:)
Meliade
2009-06-12 14:07:58
Hmmm... tiesa ;] Geras straipsnis