• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pradedančiosios meilužės mokykla  15 

2008-02-07 00:00:00

Pradedančiosios meilužės mokykla
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.

Likimas iškrėtė tau pokštą: užuot atsiuntęs princą ant balto žirgo bei fėją, dovanosiančią baltą vestuvinę suknelę, ėmė ir atsiuntė tik princą, o vestuvinė suknelė taip ir liko mergaitiškose svajose. Tapai meiluže. Kas tai – likimo dovana, ar karti gyvenimo piliulė?


Kas yra tikroji meilužė?

Tai gali būti moteris, ieškanti meilės, suradusi ją ir... šventai įtikėjusi, kad jis vis dėlto anksčiau ar vėliau paliks savo teisėtą šeimą.

Gali būti ir tai, kad ji – ištekėjusi, tačiau nerandanti savo šeimoje meilės, supratimo ar tokio sekso, kokio ji norėtų.

Galiausiai tai gali būti laisva moteris, kuriai tiesiog reikia sekso be įsipareigojimų. Ir jei pirmosios dvi kategorijos – tai moterys, apie kurias dažniausiai sakoma "nuviliojo svetimą vyrą", tai trečioji – tikrosios meilužės. Jos laisvos, pasitikinčios savimi, žinančios, ko nori iš gyvenimo, neretai net tampančios savotiškais pilkaisiais kardinolais, konsultuojančiais vyrą, kaip išsisukti iš keblių žmonos klausimų ar ką padovanoti savo vaikui penkioliktojo gimtadienio proga.


Tikros meilužės kodeksas

Jei tu esi kaip tik tokia meilužė, arba svajoji tokia tapti – štai 6 pagrindinės taisyklės, kurios tikrai palengvins tavo gyvenimą, padės išvengti sąžinės graužaties, širdies skausmo ir daugelio abejonių.


1. Niekada neįsimylėk savo meilužio. Užtenka, kad jį myli jo žmona. Kai nemylėsi – nebus dėl ko ir raudoti įsikniaubus į pagalvę laidojant nepateisintas viltis, o jūsų santykiai teiks vien malonumą.

2. Mėgaukis kiekviena akimirka, praleista su juo, tebus ji abiem kuo malonesnė. Juk tu jo gyvenime – džiaugsmas ir atgaiva, o žmona – nuobodi kasdienybė. Vos kasdienybe tapsi ir tu – jam tavęs nebereikės.

3. Neliūdėk, kad visas oficialias šventes jis leidžia ne su tavim, o su šeima. Visų pirma, gali pasimėgauti jausmu, jog jis svajoja apie tave – būk tikra, jis nekantrauja sprukti iš savo šeimyniškos idilės. O antra – tai puiki proga tau pabūti su savo draugais, artimaisiais, galiausiai pasiieškoti naujų nuotykių. Juk tikriausiai niekada jam nežadėjai, kad jis bus tau vienintelis?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
monika
2015-04-19 17:09:16
man vyras leidzia
asta
2014-02-04 22:45:22
geri patarimai ,as panasei ir naudoju kaip ce parasyta ,matomai esu meiluze
nezinoma
2013-02-02 23:24:54
kaip manot tj normalu ,turiu vaikina bet noriu meiluzio nebutinai seksuj bet taip tiesiog kartu pasilinksminti vakareliai pokstavimai ir .tt. ;p