• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prigesusi aistra: kur gauti šlakelį žibalo?  4 

Autorius: Eli.lt, Flickr.com nuotr.
2013-12-11 18:00:00

Kaip atgaivinti prigesusią aistrą?
Kaip atgaivinti prigesusią aistrą?
Jei judviejų tarpusavio santykius apniko štilis, nepadės net ir ryžtas išmėginti visas Kamasutros pozas. Kodėl? Nes ugdyti sekso techniką kur kas lengviau nei erotinę kultūrą. Kokios psichologinės rekomendacijos padės susigrąžinti į šeimą prigesusią santykių ugnelę?

Tūkstančiai porų susiduria su situacija, kurią galima pavadinti "prėska". Pajutus visišką šaltumą ir abejingumą savo partneriui sunku net patikėti, kad kadaise viskas buvo kitaip. Štai ji, santykių krizė - tiesiai prieš jus. Ant svarstyklių lėkštės tikriausiai jau dedate lemtingus klausimus: skirtis ar gyventi drauge toliau?  

Seksas viduje savęs

Kadaise kraują kaitinę intymūs siužetai ilgainiui partneriams tampa pasikartojančiomis istorijomis. Ir tai neišvengiamai gesina aistrą. Kuo baigiasi tokios poros mėginimai pasikalbėti? Ne paslaptis - abipusėmis pretenzijomis, pasyvia reakcija į partnerio pageidavimus ir tuo pačiu visa apimančiu santykių šaltumu.

Kodėl taip nutinka? Nes nė vienas nenori pradėti nuo savęs - žaisti su partneriu, stengtis sudominti jį.

Anksčiau seksualinė psichologija buvo orientuota į tai, kad išmokytų klientą pažadinti partnerio geismą. Šiandien produktyviausiais laikomi metodai, kai žmogus raginamas dirbti visų pirma su pačiu savimi. Pasiremkime tuo, kad žmogui natūralu jausti ir puoselėti geismą savo viduje. Ir tokia pradžia dažnai duoda nuostabių rezultatų.

Pokalbis "apie tai"

Pora turėtų išmokti ieškoti seksualumo tarpusavio skirtumuose. Santykiuose šis klausimas dažniausiai tampa reikšmingiausiu. Pažinties pradžioje trauka kuriama partneriams jaučiant tarpusavio panašumą: ieškoma vienodų pomėgių, džiaugiamasi, kad vienas kitą supranta iš pusės žodžio. Du žmonės tuo metu jaučiasi esą viena ir nedaloma visuma, tame jie randa savo laimę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
beje
2015-01-11 23:26:20
iš esmės Spedrai net ir receptas nėra būtinas - įsigyti galima ir taip, nes recepto niekas nepasilieka. Tiesa, be "parengiamųjų darbų" neapsieisite - stimuliacija vis tiek reikalinga.
Julius
2015-01-11 23:25:10
iš visų bandytų šios grupės vaistų spedra man patiko ir tiko labiausiai: suveikia greitai (per 15-30 minučių), poveikis tęsiasi 6 valandas ir ilgiau. Galima vartoti su maistu ir be jo - poveikiui tai įtakos neturi. Nesukelia pripratimo, toleruojama labai gerai. Yra visose vaistinėse.
Julius
2015-01-11 23:22:15
tiems, kam "nestovi", priemonių netrūksta - pradedant beviltiškai pasenusia viagra ir baigiant pačia naujausia ir saugiausia jos alternatyva Spedra.