• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Santykiai per atstumą: pliusai ir minusai  3 

Autorius: Balsas.lt
2013-10-04 08:00:00

Santykiai per atstumą: pliusai ir minusai
Jupiterimages nuotr.

Niekuomet negali žinoti, kur, kada ir kokiomis aplinkybėmis sutiksi savo antrąją pusę. Vienų mylimieji gyvena gretimoje gatvėje ar tame pačiame mieste, kiti mylimą žmogų randa kitoje šalyje, už tūkstančių kilometrų.

Rimti santykiai per atstumą iš tiesų įmanomi, bet jiems išsaugoti reikia daugiau kantrybės, pastangų. Bet jeigu to nori abu partneriai, viskas įmanoma. Juk būna, kad mylimieji gyvena tame pačiame mieste, atrodo, niekas jiems netrukdo būti kartu, bet santykiai ima ir nesusiklosto.

Santykiai per atstumą turi savų pliusų ir minusų. Pradėkime nuo teigiamų dalykų:

Tokius santykius mes palaikome tik su žmonėmis, kurie mums iš tiesų yra brangūs, kuriuos mes mylime. O atstumas tik dar labiau kaitina meilės aistras.

Santykiuose per atstumą itin malonus - naujo susitikimo laukimas. Pasimatymas dar tik laukia, bet mes jau džiaugiamės ir svajojame, nekreipdami dėmesio į kasdienę rutiną, o apimti pakilios nuotaikos su problemomis ir darbais susitvarkome kur kas greičiau.

Santykiai per astumą suteikia galimybę keliauti, pamatyti naujas šalis, miestus, taigi - ir plėsti savo akiratį, tobulėti. Jei gyvenate skirtingose Žemės pusėse galite susitikti kažkur per vidurį - kiekvieną kartą vis kitoje vietoje.

Santykiai per atstumą neleidžia pavargti vienam nuo kito ir nuo kasdienybės, atsibosti vienas kitam.

Santykių per atstumą minusai būtų tokie:

Dėl didelio jus skiriančio atstumo, brangių skrydžių, trumpų atostogų, vizų jūsų susitikimai bus retoki. O juk mylintiems žmonėms norisi bendrauti kuo dažniau.

Santykiams per atstumą reikia abiejų partnerių didelių pastangų, stipraus noro, tikėjimo bendra ateitimi. Juk šiuo atveju neretai gali iškilti dvejonių dėl galimybės toliau sėkmingai plėtoti santykius. Tokiomis minutėmis reikalingas antros pusės palaikymas, kitaip abejonės gali peraugti į nepasitikėjimą.

Bendraujant per atstumą žmonėms reikia kur kas daugiau laiko pažinti vienam kitą, sužinoti apie partnerio charakterį, pomėgius, žalingus įpročius.

Santykiai per atstumą - ne itin pigus malonumas. Kelionės gerokai suplonins jūsų piniginę, o per metus gali susidaryti ir visai nemaža suma.

Be to, kada nors vis tiek reikės nuspręsti, koks šeimos modelis jums abiems priimtiniausias ir kaip gyvensite toliau.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
adeta
2010-06-03 11:29:22
ziurint kokie zmones ir kiek laiko tesiasi tie santykiai per atstuma. viskas imanoma ir nerekia nieko idelizuoti, o gyventi tikra gyvenima, neapsimetinejant ir matant viska - npro rozinius akinius, jei tik ir vyras, ir moteris sieja savo gyvenima vienas su kitu ir jiems nepritruksta stiprybes, kantrybes ir noro
urte
2009-07-13 13:32:54
Kai draugauji per atstuma abu partneriai yra linke idealizuoti vienas kita ir retai mato ju trukumus, kaip ir pati partneri...
as
2009-06-29 19:23:15
Kazkoks lievas straipsnis. Neimanoma meile per atstuma, apie atsalancius jausmus, nepasitenkinima, kad buna sunku, kad nera i ka atsiremti ir t.t. Paciu svarbiausiu dalyku taip ir neparase :DDDD juokingi autoriai