• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skyrybų priežastis - seksualinis nesuderinamumas  22 

Autorius: eli.lt
2013-04-01 10:00:00

Skyrybų priežastis - seksualinis nesuderinamumas
"Gamma" nuotr.

Paaiškinti, kodėl iširo santuoka, nelengva, nors atsakymas dažniausiai būna standartinis: prislėgė buitis, išėjo meilė arba nesutapo charakteriai. Seksologai tvirtina, jog tikroji skyrybų priežastis dažniausiai susijusi su partnerių seksualiniu nesuderinamumu. Kas tai – visiškas pramanas, o gal paslėpta tiesa, kurios nenorime pripažinti?

Įsišakniję tabu

Greičiausiai nustebsite sužinoję, jog karalienės Viktorijos laikais britų moterims nevalia buvo patirti orgazmo, kadangi toks malonumas buvo laikomas tiesiog nepadorumu ir gėdingumu. Neskubėkite šios nuostatos vadinti absurdiška, kadangi ir šiais laikais nevengiama įvairių postringavimų ir draudimų šioje srityje: merginoms vis dar kalama į galvą, jog visi vyrai vienodi ir jiems reikia tik sekso, arba, kad oralinis seksas – nepadoru. Būtent dėl šios priežasties apie 20 proc. moterų atsisako oralinio sekso, o kas trečia jį bandanti giliai širdyje tiki, jog tai kažkodėl nuodėminga. O vyrai? Jiems meilėje negalioja jokie tabu.

Fizinis nesuderinamumas

Techninio pobūdžio problema aiški: jeigu gamta apdovanojo moterį itin siaura makštimi, o vyrą – įspūdingo dydžio organu, galimos seksualinės problemos. Manoma, jog dėl šios priežasties skiriasi apie 40 proc. porų, nors pati gamta ir stengiasi, kad seksualinis nesuderinamumas pasitaikytų kuo rečiau. 

Seksologai nėra tokie kategoriški – jų nuomone, sekso kokybė nuo vyro daikčiuko dydžio nelabai priklauso, kadangi moteriai palaimos gali suteikti ir 10 cm įrankis. Žinoma, jeigu juo tinkamai naudojamasi.

Skirtingi temperamentai

Sunku pasiekti seksualinių santykių harmoniją, jei vyras meilės malonumų trokšta 5 kartus per savaitę, o moteriai kiekvieną dieną skauda galvą. Jis bando prisigretinti prie žmonos įvairiais būdais, tačiau nieko nesigauna, ir gana. Šiuo atveju tikrai nekalbame apie impotenciją ar šaltumą, kadangi abu sutuoktiniai sugeba būti aistringais ir karštais, bet tik tuomet, kai to nori. Kaltas čia temperamento skirtingumas...

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
beje
2015-01-12 00:00:45
tinka vyrams nuo 18 metų iki pat senatvės, yra pirkti visose vaistinėse. Dozė gali būti arba 30, arba 60 mg - ją turėtų parinkti šeimos gydytojas arba urologas.
Domas
2015-01-11 23:57:18
išgerti reikėtų likus iki lytinių santykių 2 valandoms. Po keturių valandų vaisto koncentracija kraujyje sumažėja ir jis saugiai pasišalina iš organizmo. Galima vartoti tiek su maistu, tiek be jo - priligy poveikiu reikšmės tai neturi.
Domas
2015-01-11 23:55:38
vyrams nuo priešlaikinės ejakuliacijos yra ne viena priemonė: prezervatyvai su anestetikais, tepalai su lidokainu, antidepresantai (nežinau, ar vis dar skiriama), pirmieji ir kol kas vieninteliai vaistai priligy. Pastarieji, beje, labai patogus dalykas - juos paprasta ir saugu naudoti.