• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vardan meilės  12 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-03-29 17:00:00

Vardan meilės
jupiterimages.com nuotr.

„Paliko žmoną su dviem vaikučiais“. „Išėjo pas jaunesnę“. Prisiskaičiusi tokių pranešimų spaudoje, pradėjau mąstyti, ar tikrai pasaulyje egzistuoja meilė ir kokia ji?

...Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;

meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.

Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos,

nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,

nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai.

Ji visa pakelia, visa tiki,

viskuo viliasi ir viską ištveria...

Iš apaštalo Pauliaus I laiško korintiečiams.

Tai apaštalo Pauliaus I žodžiai, kurie šiomis dienomis yra tapę sentencija, dažnai jaunavedžiai per vestuves prašo kunigą perskaityti šiuos žodžius tikėdami, jog ta meilė, kuri čia aprašoma, tokia ir bus.     Eidami prie altoriaus, du jauni žmonės vienas kitą myli, prisiekia amžiną meilę vienas kitam, tačiau kodėl pasitaiko atvejų ir, drįstu pastebėti, labai dažnų, kai poros santuokoje ilgai nepragyvena ir išsiskiria. Pradeda draskyti namus, ardyti jaukumą ir šilumą, kurią puoselėjo, skaudina vaikus, jei jų susilaukia, kurie ypač jautriai reaguoja į tėvelių nesutarimus. Bet gal tuomet neverta nė tuoktis, jei viskas vistiek perniek? Ar bereikalingas antspaudas pase, jei du suaugę žmonės negali išsaugoti jausmų bei juos puoselėti vienas kitam?

Nesusituokusių porų problemos

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mmm
2015-08-01 22:22:40
jeigu kazkam idomu placiau, galima uzmesti aki cia: www .goo. gl/qy5bn0
mmm
2015-08-01 22:22:17
kiek zinau, vaistas buvo sukurtas antidepresantu pagrindu, taciau neturi siems budingu salutiniu poveikiu (nesukelia pripratimo, nutraukus vartojima nebuna abstinencijos ir pan). Vyras jauciasi gerai, rekomendavo priligy kazkam is draugu, tas taip pat ivertino.
Justina
2015-08-01 22:21:36
siuos vaistus vyrui skyre urologas, nors israsyt gali ir seimos gydytojas (kita vertus, receptas nera gyvybiskai butinas, graziai paprasius vaisitneje galima gauti ir taip). Tai rezultatai labai dziuginantys. Aisku, nepailgejo seksas 4-5 kartus, bet vyras geriau save kontroliuoja ir labiau savimi pasitiki. apie tai, kad kazka vartoja, emiau itart beveik is karto. Bet jeigu nekenkia ir jam padeda, kodel gi ne?