• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Visa tiesa apie neištikimybę  2 

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-03-19 15:00:00

Visa tiesa apie neištikimybę
jupiterimages.com nuotr.

Mylimojo suteiktas skausmas - visada ypatingas skausmas. Visiškai nesvarbu, ar mylimasis pradėjo su kažkuo naują romaną, ar "žygis" į kairę buvo atsitiktinis. Mes patarsime kaip įveikti sielos skausmus bei iškęsti juodąjį periodą šeimoje.

Apie tai, kaip elgtis sužinojus apie vyro neištikimybę, pataria visiems gerai žinoma Rusijos psichologė, populiari televizijos laidų vedėja, šiuolaikinė rašytoja, knygų "Neištikimybė ir vienatvė, "Tarp meilės ir sekso", " Vyriškos nesėkmės. Verkiu jo ašaromis" autorė Natalija Tolstaja.

Pravartu pamąstyti, jei...

"Man atrodo, ar iš tikrųjų taip ir yra - jis neištikimas?" - tokį klausimą kelia sau daugelis moterų. Egzistuoja daug požymių vyrų elgesyje, kurie turėtų jus įspėti. Štai keletas iš jų:


 - Išeiginėmis dienomis, kelioms valandoms, jam atsiranda neatidėliotinų reikalų.
 -  Jis išeina kalbėtis telefonu į kitą kambarį, atsakinėja trumpai ir lakoniškai.
 - Pavargsta mylintis.
 - Į savo išvaizdą kreipia didesnį dėmesį nei įprastai.
 - Skatina jūsų išvykimus.
 - Vyro nuotaika dažnai kinta - nuo euforijos iki giliausio susierzinimo.
 - Atsiranda iki šiol nebūdingų pomėgių.
 - Atsitiktinai jus pavadina kitu vardu.

Norint išlaikyti vyrą, pirmiausia laikykite save! Kurti santykius reikia tol, kol jaučiate, jog to norite, o ne sakote, jog taip "reikia". Jei jus norite išsaugoti šeimą, tai teks save suimti į rankas, priešingu atveju, jus galite sulaukti ne to rezultato, kurio jums reikia.

 

Ramiai!


Visų pirma, būtina apsiraminti. Kuo mažiau impulsyvumo, tuo geriau. Labai dažnai, kai moteris sužino apie vyro neištikimybę, ji "vargšą" vyrą išplūsta baisiausiais kaltinimais, kurie joje kaupėsi metų metus. Po tokių riksmų, susitaikyti darosi beviltiška.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rasa
2010-07-13 19:33:09
Pasaulinė neištikimybės statistika: Kaip rodo daugelis tyrimu, neištikimybė yra ganėtinai paplitęs reiškinys. Vieno iš paskutinių tokių tyrimų duomenys parodė, jog 76% vyrų santuokos bėgyje, būna neištikimi bent vieną kartą. Moterų tarpe, šis rodiklis - 27%. Adultery-info.com
Kitų tyrimų duomenimis: 60,7% vyrų - neištikimi savo žmonoms, 41% žmonų - neištikimos savo vyrams.
Dai
2010-04-04 14:39:17
jei jau neistikimas, tai nera ko net galvoti - spirti ji lauk ir kuo greiciau! Mes nesam gvuliai, kurie nevaldo savo instinktu. Santykiams reikialinga pagarba, o kuris zmogus gerbiantis savo partneri ji taip pazemins?