• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų kritinės dienos. Ką reikėtų žinoti?  1 

Autorius: Suaugusiems.lt, freedigitalphotos.net
2013-11-29 10:00:00

Kritinės vyrų dienos
Kritinės vyrų dienos
 Moterys galėtų valandų valandas kalbėti apie PMS ir jo simptomus, reikalauja sekso ovuliacijos metu ir tampa tikrais demonais menstruacijų metu. Dėka visų šių reiškinių, galima nustatyti, kodėl pas vieną ar kitą damą bloga nuotaika ir kodėl ji staiga ima kelti balso toną, kalbėdama net ir su mylimiausias žmonėmis.
Pakraunamas klitorio vibratorius Allegro Bianco Pakraunamas klitorio vibratorius Allegro Bianco

O kaip yra su vyrais? Kuo galima paaiškinti jų neadekvatų elgesį? Nustebsite, tačiau ir vyrai turi ir kenčia nuo savo kritinių dienų, kurias specialistai vadina „mAnstruacijos“. Taigi, ką reiktų apie jas žinoti ir kaip prie jų taikytis?

Vyriškas ciklas

Egzistuoja keletą nuomonių apie tai. Prancūzų andrologas Silvien Memun pastebi, kad vyriškas ciklas trunka 72-74 dienas – būtent tiek, kiek laiko reikia subręsti visaverčiams spermatozoidams (tuo paaiškinama, kodėl reproduktologas prašo jūsų padaryti spermogramą kas tris mėnesius).

Farmacijos koncernas „Baeyr“ yra paskelbęs kito tyrimo rezultatus, pagal kuriuos išryškėja reguliarios vyrų kritinės dienos. Jos susijusios su hormonų pokyčiais, kurie veikia libido, emocijas ir organizmą apskritai. Moterys, atminkite: vyriškų isterijų periodiškumas trunka nuo 23 iki 33 dienų! Jis tuo metu gali pykti, įsižeisti, būti jautrus – lygiai taip pat, kaip moterys jaučiasi PMS ar menstruacijų metu.

Taip pat kai kurie specialistai pastebi, kad vyrišką organizmą taip pat veikia Mėnulis. Vyras beprotiškai nori moters esant šiems Mėnulio ciklams – per pilnatį ir jaunatį! Darykite išvadas ir prisiderinkite.

Unisekso hormonai


Protingos knygos kalba apie tai, kad moteriškame organizme egzistuoja vyriški hormonai ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, estradiolas yra pats aktyviausias moteriškas hormonas, kuris išskiriamas kiaušidėse ir antinksčiuose. Tie patys hormonai turi svarbią rolę vyriškam vaisingumui ir išsiskiria antinksčiuose bei lytinių organų srityje. Be to, estradiolas atsako ir už vyriško organizmo kaulų stiprumą.

Profesorius Ričardas Šarpas iš Londono Reproduktyvios medicinos centro pastebi, kad moteriškas organizmas taip pat negali apsieiti be vyriškų hormonų – jie daro moterų kaulus stipriais, raumenis tampriais, o seksualinį potraukį – aukštą. Skirtumas yra tas, kad moteriškas organizmas perdirba daugiau testosterono į estrogeną, nei kad vyriškas. Tos damos, kurios turi testosterono padidintą kiekį – yra aktyvesnės, energingesnės ir turi aukštą libido, tačiau jos pasižymi ir plaukuotumu.

Testosteronas ir raumenys – ar yra ryšys?

Testosteronas neveikia nuotaikos ir raumenų masės, tačiau nuo jo priklauso seksualinė vyro nuotaika. Nenustebkite, jei „raumenų kalnas“ pasirodys esantis blogu meilužiu: raumeninga krūtinė, plaukuotumas ir platūs pečiai kalba tik apie antrinius vyriškumo požymius. O štai didžiąją dalį vyriškumo lemia paveldimumas.

Kokia yra vyro diena?


Testosterono lygis kraujyje turi savybę keistis paros metu: jo pikas prasideda tarp antros valandos nakties ir šešių ryto, o krenta jis pirmą valandą dienos. Todėl rytais vyrais jaučiasi kaip niekada budrūs, o štai pirmoje dienos pusėje jau snūduriuoja. Moterims seksualinio poreikio pikas prasideda 4 valandą po pietų, ir būtent tuo metu padidėja darbingumas ir atsiranda seksualinio pobūdžio mintys.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
briedas
2014-01-26 00:06:18
visiskas briedas