• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų tipai: III dalis

Autorius: Pagal woman.ru pagengė Gerda Zemenskaitė
2010-02-23 08:00:00

Vyrų tipai: III dalis
flickr.com nuotr.
Knygos "Kaip išsaugoti meilę ir santuoką" autorė Tracy Kebbot, teigia, jog norint susikalbėti su vyru, nepakanka mokėti rusų ar anglų kalbas. Reikia sugebėti kalbėtis tik jam suprantama kalba. Tokiu atveju, padidėja tikimybė, jog klausymas bei supratimas bus gerokai padidintas. Dažniausi tipo vyrai - tai matantys akimis, tačiau čia beliko aptarti paskutinįjį vyrų tipą - emocionalųjį.

Emocionalusis

Bendroji charakteristika:

Šio tipo atstovai turi labai gerą intuiciją. Jo veiksmai visada motyvuoti. Tai žmogus, puoselėjantis jausmus. Šio tipo vyrai sprendimus priima kitaip nei prieš tai minėtų tipų vyrai. Emocionalieji nekreipia dėmesio nei į vizualumą bei į tai, ką išgirsta, jie vadovaujasi jausmais. Emocionaliąjam vyrui visada reikia jausti komfortą. Bendrauti labiausiai patinka žvelgiant į mylimosios akis. Sotus maistas ir skanūs gėrimai suteikia šio tipo vyru fizinio stiprumo bei energijos. Jiems retai rūpi kaip jie atrodo. Dažnai dėvi susidėvėjusius drabužius, tačiau to nesivaržo, nes būtent su jais jaučiasi puikiai. Nemėgsta blizgučių.

Atsargiai, galima emocijų audra!

- Tokio tipo vyrams, tiesos faktais įrodinėti nereikia. Jie nebus suinteresuoti giliomis analizėmis bei argumentais.

- Nedrįskite išmesti senų baldų ar susidėvėjusių jo drabužių. Net ir pats seniausias drabužis jam gali būti mielas vien dėl to, kad juo vilkėdamas praleido daug įspūdingų akimirkų.

- Neignoruokite šio vyro jausmų. Jei jis skundžiasi, supraskite ir paguoskite. Jei džiaugiasi - džiaukitės kartu. Jei liūdi - liūdėkite. Tai jums išeis tik į naudą, mat šio tipo vyrai labai rimtai supyksta, jei į jo vidinę būseną nėra kreipiamas dėmesys.

- Šio vyro tipui ypatingai svarbūs intymūs santykiai su mylimąja.

Kaip bendrauti:

- Šio tipo vyrus ypatingai maloniai nuteikia kvapnūs patiekalai.

- Jūs norite keisti sofos apmušalą, o jis nenori, nes jam patinka senieji? Nekelkite audros savo įtikinėjimais. Geriau kuo dažniau kartokite, kaip puikiai abu jaustumėtės, jei apmušalai būtų pakeisti.

- Jei norite pasakyti kažką itin svarbaus, visų pirma, įsitikinkite, jog jis niekuo neužsiėmęs ir tikrai visą dėmesį gali skirti jūsų kalbai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus