• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

12 laimingos šeimos paslapčių  4 

Autorius: Eli.lt
2014-08-11 12:00:00

12 laimingos šeimos  paslapčių
jupiterimages nuotr.

Jaučiate, kad šeimoje artėja krizė, o galbūt galvojate, kad jūsų šeimoje viskas tvarkoje? Bet kuriuo atveju, gali būti geriau, o jūs galite apie savo sutuoktinį suprasti dar daugiau. Bent jau taip sako lektorius Tomas Girdzijauskas, dėstantis seminare „Kaip išvengti santykių krizės? 100 laimingos šeimos paslapčių“. Seminaro medžiagą psichologas išgrynino per 15 metų, nagrinėdamas senųjų civilizacijų (Egipto, Izraelio, Indijos, Graikijos, Kinijos, Tibeto ir kt.) šaltinius.

 „Šeimos santykiai yra didžiausia gyvenimo mįslė. Lyčių santykiai teorine prasme - paslaptingiausias mokslas, o praktine prasme – visiems žmonėms skaudžiausia kasdieninė aktualija“, - sako penkis universitetus baigęs vyras sako.

Pasak jo, senose kultūrose šeima -- gyvenimo pagrindas, ant kurio laikosi visa kita - sveikata, pinigai, sėkmė.

Laimingos šeimos paslaptys

1.  Reikia žinoti, jog tarp skirtingų lyčių yra kardinaliai priešingas jausmų, gyvenimo, daiktų bei realybės suvokimas. Todėl vyrai ir moterys iš esmės niekada negali vieni kitų suprasti. Yra tik viena bendra jungtis, padedantis jiems susikalbėti. Pasakose, tautosakoje ar žmonių kalboje ji vadinamas širdžių kalba, kuri padeda suartėti tiek materialiai, tiek dvasiškai.

2. Yra keturi esminiai punktai, kuriuos išsiaiškinę partneriai gali arba negali likti kartu.

Pirmas punktas -- fizinis patrauklumas. Vyras ir moteris vienas kitam turi patikti.

Antras punktas - pora dar draugystės pradžioje turi pasitikrinti ar sutampa jų pasaulėžiūra, pomėgiai, požiūris į gyvenimą, religiją, politiką. Taip pat jie turi išsiaiškinti ar neerzina vienas kito charakterio savybės, pasitarti kada norėtų kurti šeimą, pasikalbėti apie būsimus vaikus ir jų auklėjimą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dalia
2015-05-03 21:13:55
šių vaistų nereikia vartoti nuolat - tik pagal poreikį. Jie padeda pailginti lytinio akto trukmę 2-3 kartus ir geriau save kontroliuoti, nesukelia pripratimo. Yra visose vaistinėse, ir net receptas nėra būtinas - galima įsigyti ir taip.
Dalia
2015-05-03 21:13:01
tvirtai šeimai reikia ir gero sexo. Yra vyrų, kurie susijaudina labai greitai, net nespėję kaip reikiant atlikti "reikalo" - manasis baigdavo jau po pusės minutės, jei ne anksčiau. Iš pradžių gydytojai išrašydavo antidepresantus, bet tie turėjo daug šalutinių poveikių, ir jų tikroji paskirtis buvo kita. O prieš gerus metus (su viršum) Lietuvoje pradėta prekiauti Priligy - pirmaisiais ir kol kas vis dar vieninteliais vaistais nuo priešlaikinės ejakuliacijos.
moteris
2009-11-17 13:34:29
nu ir nesamoniu pripaistyta :)