• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip vyras keičiasi po santuokos?  14 

Autorius: Eli.lt, freedigitalphotos.net
2014-04-16 10:00:00

Kaip vyras keičiasi po santuokos?
vyro pokyčiai po vestuvių
„Ir gyveno jie ilgai ir laimingai...“ Ar įmanoma? O gal tai tik pasakos motyvas? Ar tikrai po santuokos nesikeičia ir partneriai išlieka tokie patys, kaip gražiais draugystės metais? Moterys, žinoma, visais laikais yra aukso vertės ir pačios nuostabiausios, o štai vyrai... Juokaukame! Visi mes turime gerų ir blogų savybių, bet šį kartą – apie vyrų pasikeitimus po vestuvių.

Jis žino, kad turi nuolatinę partnerę

Draugystės metais vyrai dažnai stengiasi atrodyti tvarkingai ir gražiai, kad patiktų savo merginai, tačiau po vestuvių jis žino, kad jau turi nuolatinę palydovę, todėl daug stengtis ir skirti didelį dėmesį savo grožiui – nebūtina. Todėl dažnai po santuokos vyrai apsileidžia, suprastėja jų išvaizda.

Nėra dėl ko stengtis

Jeigu draugystės metais jo namuose nė karto nematei išmėtytų kojinių, tai po vestuvių gali būti taip, kad jos mėtysis gana dažnai įvairiuose kampeliuose. Juk, anot jo, „kojinės niekam netrukdo“, tiesa?

Trūksta tvarkos

Neišplauti kavos puodeliai, nepajungta skalbimo mašina, nesutvarkytas balkonas... Moterys nori, kad namai blizgėtų, o vyrams atrodo, kad ir taip viskas gerai, todėl neišsigąsk, jei kartą, grįžusi iš namų, rasi betvarkę, kurią brangusis pavadins „bohemiška aplinka“.

Per mažai švelnumo

Draugystės dienomis buvai apipilta gėlėmis, pakvietimai į kinus ir teatrus buvo bepabostanti kasdienybė? Nesistebėk, jei po vestuvių viskas pasikeitė. Daugelį vyrų aplanko ramybė ir užsidėjus vestuvinį žiedą ant piršto jie pamiršta, kad savo moteriai reikia skirti ypatingą meilę ir šilumą.

O kokių pasikeitimų pastebėjai tu?

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
As
2014-08-23 14:17:46
Cha cha, pas mane atvirksciai. Jis ponas tvarkinguolis, o as truputi nevala. Gyvenam beveik 2 metus kartu :) ir vargo nematom.
elihs
2013-02-03 19:39:08
Kas teisybe tas teisybe...praejo 2 metai santuokos,vyrui nei namai nei seima nerupi, draugai tik ir tevai...jei tik pinigus parnesa namo ir tai nevisus nes pusia pragere tai nereiskia kad seima..netvarka namie, barniai del to .. demesys nezmonai o draugam ,ir tevam....pykstis ima nesveikas, zmona po santokos lieka tik sluoste su kuria dulkes nusluostai ir vel pameti....
briedas
2012-11-12 21:54:43
Blemba ar tik ne unikalią karalaitę būsiu vedęs, tiesiog Dievo siūsta. Aš aišku lopas..... Gaila kad šitam laikraštiūkštyj viskas pilama vyrams ant galvos. FUI šlykštu skaityt.