• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Laiminga žmona. Kokia ji?  4 

Autorius: Eli.lt, freedigitalphotos.net
2012-09-17 10:44:00

Laiminga žmona. Kokia ji?
„aš – keisk į „mes“
Ištekėjai ir manai, kad gyvenimas pats savaime taps rožėmis klotas, nes greta tas išrinktasis, kuriam padovanojai nekaltybę arba pasakei TAIP Eifelio bokšto papėdėje? Turiu nuvilti – laiminga būsi tik tada, kai pati to norėsi ir stengsiesi tokia būti.

Laimingos žmonos paslaptys arba kaip gerai jaustis kiekvieną dieną.

Susirask mėgstamą darbą. Net jei ir tavo antroji pusė gali tave materialiai išlaikyti, nesutik su tuo ir dirbk mėgstamą darbą. Kas rytą eidama į darbą galėsi pasipuošti, „pasikedenti plunksneles“, darbo metu įgausi daug teigiamų emocijų, o vakare grįžusi turėsi ką pasakoti savo vyrui.

Būk užimta.
Be kasdienio darbo, sugalvok veiklą, kuria norėtumei užsiimti. Tai gali būti šokių pamokos, aerobika, choras, piešimas, vairavimo kursai – svarbiausia, nesėdėk vienoje vietoje. Užsisėdėjusi tapsi neįdomi nei sau, nei kitiems.

Mokėk kurstyti romantiką. Šampanas, žvakės, muzika... Nesitikėk, kad tavo vyras bus romantiškas, kaip ir draugystės laikais. Dabar jis dirba, taiso sugedusį automobilį, veda šunį pasivaikščioti. Tad kodėl neperėmus vadelių į savo rankas? Juk rezultatas patenkins abu.

Skirk laiko sau. Depiliacija, grožio salonas, nauja šukuosena, nauja suknelė, susitikimas su draugėmis – visa tai darė tave laiminga prieš vestuves? Ištekėjusi – tai dar nemirusi! Todėl lepinkis ir mėgaukis gyvenimu ir toliau.

Būk kantri. Kuo daugiau kantrybės turėsi, tuo laimingesnė būsi. Svarbiausia, neužsiliepsnok dėl niekų, sugebėk suskaičiuoti iki 10 ir tik tada pradėti kalbą apie neplautus indus ir besimėtančias kojines.

„Aš“ – keiskite į „mes“.
Jei laikote save tvirta pora, kuri svajoja nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą, pradėkite gyventi vienu ritmu, vienu jausmu, viena kryptimi. Nuo šiol visus pasakymus „aš eisiu“, „aš darysiu“, „aš noriu“, keisk į „mes eisime“, „mes darysime“, „mes norime“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2013-02-20 16:58:21
eik, daryk, uzsiimk,o jei nera uz ka? o jei JIS neremontuoja masinos ir neturim suns ir jei visada sampanas, zvakes, romantika buvo ir yra mano dziaugsmas. LAiminga zmona- taip , tai yra MES ir tadaiki 10 skaiciuoti nereikia. Bet taip toli grazu nera...
d
2013-02-20 11:17:54
tikra tiesa
B.
2012-09-22 21:09:43
:D jei ne 100%, tai 95% pataikyta...