• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penki dalykai, kurių niekada neturėtumėte sakyti savo sutuoktiniui  4 

Autorius: Dalia Mickevičiūtė
2014-06-02 08:00:00

Penki dalykai, kurių niekada neturėtumėte sakyti savo sutuoktiniui
Mama.lt

Labai svarbu, kad savo mylimam žmogui nesakytumėte to, kas gali sugriauti jūsų santykius. Netinkamas pasakymas gali panaikinti visą dieną, kai sakėte vien gerus dalykus ir darėte gerus darbus. Negatyvūs ir skaudinantys teiginiai gali nukirsti patį ryšį tarp dviejų mylinčių žmonių.

1. Tai tavo kaltė! Kartais atsitinka finansinių nesėkmių, kuriam nors iš vaikų nesiseka mokykloje arba namuose kas nors sugriūva. Žinokite, kad kartas nuo karto kas nors negero įvyksta bet kuriai porai ar šeimai. Sprendimai būna neteisingi. Atsitinka kas nors nemalonaus. Bet kaltinimas niekad nepasiteisina! Jis tik atitolina ir atskiria, žlugdo pasitikėjimą ir atvirumą tarp jūsų.

2. Aš juk tau taip sakiau! Patikėkite – sėkmingose santuokose ši frazė retai kada pasakoma. Kai žmonės myli vienas kitą, nėra svarbu, kad kuris nors iš jų būtų aukščiau už kitą. Nėra reikalo priminti savo sutuoktiniui, kad jūs buvote dėl kažko teisus ar teisi, o jis kažką padarė neteisingai.

3. Viešai pasakyta: “Mane nuliūdino, kad tu...”. Asmeninių paslapčių išsakymas arba savo sutuoktinio kritikavimas viešai ar prie kito žmogaus gali padaryti ilgalaikę žalą pasitikėjimui jūsų santykiuose. Ar tai tiesa, ar ne – nesvarbu. Tegul asmeniniai dalykai lieka asmeniniais.

4. Kodėl tu visada... Jeigu koncentruojatės į savo sutuoktinio silpnybes, o ne palaikote jo privalumus, jūs tik sustiprinate silpnybes ir sumažinate jo galimybes. Šis įprotis gali sukurti žemyn vedančią spiralę, jeigu trūkumai nurodomi ir pakomentuojami. Sėkmė išaugina sėkmę. Žvelkite į privalumus ir neakcentuokite silpnybių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dalius
2015-05-03 21:26:45
šių vaistų nereikia vartoti nuolat - tik pagal poreikį. Jie padeda pailginti lytinio akto trukmę 2-3 kartus ir geriau save kontroliuoti, nesukelia pripratimo. Yra visose vaistinėse, ir net receptas nėra būtinas - galima įsigyti ir taip.
Dalius
2015-05-03 21:25:56
vartoti labai paprasta - Priligy reikia išgerti likus iki "reikalo" 2 valandoms. Skirta vyrams nuo 18 metų. Vartosit su maistu ar be jo - nesvarbu, poveikiui tai reikšmės neturi.
Dalius
2015-05-03 21:24:50
turiu tokią bėdą - per greitai baigiu :( aš, žinoma, kompleksuoju, bet kai mane dėl to paliko antroji pusė - iš viso maniau, kad jau viskas... Daug ką išbandžiau, tačiau realiai padeda tik vaistai Priligy (kitų vaistų daugiau niekas nesukūrė). Tikrai veikia. Bet geriausiai - kartu su psichoterapija.