• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sėkmingo šeimyninio gyvenimo paslaptys  20 

Autorius: Gerda Z.
2011-10-10 09:20:00

Sėkmingo šeimyninio gyvenimo paslaptys
freedigitalphotos.net

Vis dažniau girdime apie skyrybas. Skiriasi žymios poros, paprastos šeimos ir net tos šeimos, kurios atrodė, kad gyvens visą gyvenimą kartu ir mirs tą pačią dieną. Natūralu, kyla klausimas - kaip išsaugoti šeimą?

 

Garbingas tylėjimas

 

Jei Jūsų vyras grįžo po darbo be nuotaikos, yra nelinkęs bendrauti arba anksti nuėjo miegoti, netrukdykite jam ir neškyrėkite su lavina klausimų. Tegu Jūsų mylimasis pailsi, gerai išsimiega, sočiai ir skaniai pavalgo ir kitą rytą pats Jums papasakos, kokios problemos jį kankina. Nepamirškite, kad sugebėjimas patylėti, nelįsti į akis - yra ypač vertingas. Kas iš to, jei pradėsite įkyriai klausinėti kas nutiko ir išgirsite piktą atsakymą arba tylą. Palaukite tinkamo momento. O jei Jūsų vyras nori su Jumis kalbėtis ir pasipasakoti, neatsisakykite ir maloniai išklausykite.

 

Nereikalingas įsižeidimas

 

Jūsų mylimasis nepastebėjo Jūsų naujos šukuosenos? Po vakarienės neišplovė indų? Na ir kas! Giliai įkvėpkite, palikite tuos nelemtus indus iki ryto, prisiglauskite prie mylimojo ir abu pažiūrėkite seną gerą filmą. Mielosios, ar tie neišplauti indai ką nors gyvenime reiškia? Ar būtina iki smulkmenų būti pedantiškomis? Na ir kas, kad jis neįvertino išlygintų marškinių arba naujos šukuosenos? Neįsižeskime, nepykime ir geriau tą laiką, kurį skirtumėte pykčiams, praleiskite ramiai su mylimuoju.

 

Supratimas

 

Išmokime suprasti, išmokime pamilti... Auksiniai žodžiai, puikiai tinkantys šeimos išsaugojimui ir sėkmingam šeimyniniam gyvenimui. Ar pastebėjote, kad ilgai pragyvenusios poros dažnai vienas kitą suvokia iš pusės žodžio ar vieno žvilgsnio? Stebėkite vienas kito žvilgsnius, elgesį, judesius tam, kad suvoktumėte, ko Jūsų antroji pusė nori ir tam, kad kada nors vienas kitą suprastumėte iš pusės žodelio.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
taip
2012-04-25 18:33:52
tyleti,klausytis,neplauti indu ir myletis.......................

ah
anon
2012-04-20 13:59:08
mes kiekvienas turime kartais nusileisti tiek vyras tiek moteris...bet nesuprantu, dauguma straipsniu tai tik moterims ka jos turi daryti, o kur vyru pareigos issaugoti seima???
STT
2012-04-19 14:14:05
Netinka, ooooiiii netinka daugumai tie sventi parasyti punktai!!! :-))) Teisybe ten 100%. Juk moteriskes giriasi, kad jos laiko 3 namo kampus, o palaikyti vyra, tai jau ne ju reikalas!!! TV mes ziurim todel, kad snobes uzknisa ir atsoka fantazija tempti vezima vienam. Pasimyleti jis gali pats, nes uzkniso padlaiziauti, nes tai tik vyrams reikalinga. Greiciau iteisintu legalius viesnamius!!! Sumokejai ir ramus, ir ispildys visus norus ir NEZYSSSSSSSSS... :-)))))