• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Akušeris-ginekologas Mamertas Kukčikaitis atsako į klausimus  62 

Autorius: eli.lt
2010-10-18 17:00:00

Akušeris-ginekologas Mamertas Kukčikaitis atsako į klausimus
eli.lt

Tęsiame klausimų-atsakymų ciklą, kuriame publikuojame eli.lt skaitytojų pateiktus klausimus akušeriui-ginekologui Mamertui Kukčikaičiui. Šį kartą klausimai bei atsakymai susiję su lytiniais santykiais.

 

Ar per pirmąjį lytinį aktą kraujas pasirodo iš karto?


Jeigu kraujas pasirodo, tai pasirodo tuoj pat. Kraujo kiekis priklauso nuo mergautinės plėvės formos, nuo vyro, nuo sueities technikos ir kt.


Sveiki. Tai, ko klausiu, jums gali pasirodyti vaikiška, bet aš šiuo metu labai dėl to jaudinuosi. Vakar aš neapsižiūrėjusi paėmiau į rankas rankšluostį, kur maždaug prieš parą buvo išsiliejusi sperma. Nepagalvojusi ir net nenusiplovusi rankų ėmiausi plautis lytinius organus. Paskui pagalvojau, ar negalėjo ta sperma patekti į makštį ir ar aš nuo to negalėjau tapti nėščia. Nesakau, kad aš labai čiupinėjau tą rankšluostį, ne - aš paėmiau jį tik iš krašto. Be to, jau buvo 6 mėnesinių diena - jau kaip ir pabaiga. Kaip manote, ar aš galėjau pastoti? Ten, kur gyvenu, neturiu galimybės nusipirkti nėštumo testo ar skubiosios kontaceptinės tabletės. Sveikas protas man sako, kad negalėjau pastoti, bet kas žino? Ypač pasiklausius visų istorijų... Prašau padėkite.

Galiu nuraminti, tikrai nepastosite. Sperma greitai susigeria į rankšluostį ir sudžiūsta, ir ji tampa neveiksni.

Sveiki. Nežinau, ar atsakysite į šį klausimą, bet tikiuosi... Turiu problemėlę. Man yra 19. Nekaltybę praradau 17 ir vis dar būnu su tuo pačiu vaikinu. Jis man pirmas, bet draugaujam daugiau nei metus, o orgazmo dar nesu jutus, nesuprantu kodėl? Mėnesinės reguliarios, aplamai esu tokia sveikuolė, truputį pasportuoju. Gal tai kaip nors susiję? Ir be to mes dažniausiai nesisaugojam: jis laiku ištraukia prieš pat išbėgimą. Pastoti nenoriu, tačiau, ar čia mums sekasi, ar aš tiesiog nevaisinga?

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vilma
2017-03-22 10:54:00
Sveiki, esu nėščia 5 savaites. Tai patvirtino daktaras prieš pora dienų. Labai džiaugiausi, tačiau prieš kelias savaites turėjau pūslės uždegimą ir gėriau antibiotikus :( Kai pradėjau įtarti kad galbūt pastojau nes vėlavo mėnesinės nustojau juos gerti, esu išgėrusi 6 tabletes. Tabletės vadinasi Cifran 500 mg. Pasakiusi tai daktarui man pasakė, kad vaikelio išsaugoti negaliu :( ir jeigu nuspręsiu gimdyti aš turėsiu pasirašyti raštą, kad jis yra atleidžiamas nuo atsakomybės :( Jaučiuosi be galo blogai… daktaras sako kad šie antibiotikai galėjo stipriai pakenkti vaisiui ir gimus gali turėti didelių sveikatos problemų… :( Norėčiau išgirsti ir kitų daktarų nuomonę…
Marija
2017-03-09 14:54:15
Laba diena, man 17m. kovo 3d buvo 6 diena menesinių, tepimas buvo labai mazas ir tą diena turėjau lytinius santykius su vaikinu be apsaugos. Po visko išgėriau kito ryto tablete, jokiu šalutiniu poveikiu nebuvo, tik pykindavo kartais, bet gali buti nuo streso, nes paniskai bijau pastoti. Siandien kovo 9d pradejo rudai tepti ir kraujuoti. Ar tai nėštumo požymis?
Agne
2017-02-27 21:04:22
Laba diena, prieš 4 dienas turėjau nėštumo nutraukimą, kraujavau tik 2 dienas, dar vis skaudena pilvo apačią, ar tai normalu po tokios procedūros? Ar galiu visdar lauktis? Ačiū!