• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie ką tyli vyrai  6 

Autorius: Parengė Inga Teresiutė
2007-09-22 00:00:00

Apie ką tyli vyrai
"Gamma" nuotr.

 

 

Būkime atviri: seksualinis švietimas pasiekė neregėtų viršūnių. Vyrai aptarinėja statistinius duomenis, kokio pobūdžio orgazmą patiria dauguma moterų, o moterys prieš intymų aktą dalykiniu tonu teiraujasi: "Ar turi prezervatyvą?"

Mes jau reiškiame savo emocijas beveik neraudonuodami. Bent jau tada, kai kalbame apie svarbiausias vertybes. Tačiau pačius intymiausius niuansus vis dėlto nutylime ir kritikuodami partnerį demonstruojame neapsakomą delikatumą.

Kurgi ne. Protingos knygos ir filmai kartu su psichoanalitikais mums papasakojo, iš kur atsiranda fatališkos dvasios traumos ir kompleksai. Neatsargiai mesta frazė - ir viso gero. "Mielasis, ar man pasirodė, ar tavo penis kažkaip pasviręs? Na, tiek to, geriau pakalbėkime, ką veiksime savaitgalį." Mielasis bėga į vonią, studijuoja savo penį ir suvokia, kad gyventi neliko prasmės, lieka tik tapti serijiniu žudiku ir keršyti, keršyti, keršyti...

Toks baisus vaizdas sulaiko vyrus nuo neapgalvotų replikų. Beje, ir moteris - juk jos tokios jautrios! Kaipgi aš pasakysiu, kad ji ne taip... ne, ne, jau geriau tegu lieka kaip buvę, negu įvarysiu jai kompleksą.

Taigi metų metus ir dešimtmečius žmonės lovoje vienas kitam nieko nesako. O ką vis dėlto norėtų pasakyti? Žurnalas "Maxim" šito pasiteiravo savo skaitytojų vyrų.

"Tas jos celiulitas rūpi man ne todėl, kad jis yra, o todėl, kad ji jo varžosi - slepiasi po antklode, išjungia šviesą. Ji neleidžia man ja pasigėrėti."

Na, mums netgi patinka, kai mus mausto. Visa ta kosmetika - tebūnie. Bet kai reikalas liečia lovą - čia jau tegyvuoja teisybė. Negi jūs manote, kad pasaulyje yra idealių moterų?Aktyvus temperamentingos storuliukės begėdiškumas mums kur kas mielesnis nei 90-60-90. Be to, į kai kuriuos dalykus galime nekreipti dėmesio - nereikia mums besti pirštu: "Mano viena krūtis didesnė." Lovoje savo kūnu reikia didžiuotis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Giedrius
2015-04-06 16:33:56
dozes turėtų parinkti gydytojas (urologas arba šeimos gydytojas). Recepto kaskart eiti pas jį nebūtina - gražiai paprašius galima įsigyti iš esmės visose vaistinėse, nes recepto niekas nepasilieka. Reklamos nedarau, gal tiesiog kažkam bus aktualu :)
ir tai
2015-04-06 16:32:43
ne tik mano nuomonė. Teko ir bandyt, ir straipsnius paskaitinėt. Kas man patiko - kad suveikia labai greitai (per 15-30 minučių), o poveikis tęsiasi ilgiau kaip 6 valandas. Vartoti pagal poreikį (nors ir kasdien, bet ne daugiau kaip po vieną dozę per parą).
Giedrius
2015-04-06 16:31:25
man, kaip ir daugeliui vyrų, prasidėjo bėdos su erekcija. Teko išbandyti ir palyginti skirtingas priemones. Galiu pasakyt, kad viagra jau beviltiškai paseno, be to, gali sukelti odos vėžį, kai kas nuo jos net ir apanka. Bet, kaip pirmas toks vaistas, ji žinoma geriausiai. Pati saugiausia alternatyva būtų Spedra.