• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jaunesnis meilužis: madinga užgaida ar tiesiog natūralus poreikis?  8 

2008-03-27 00:00:00

Jaunesnis meilužis: madinga užgaida ar tiesiog natūralus poreikis?

Visuomenės tradicijos ir normos (vyras turi būti vyresnis už moterį) jau nėra tokios griežtos, jos kinta. Nuomonė, kad moterims patinka kur kas vyresni ir subrendę vyrai jau paseno.

Kai esame paaugliško amžiaus, žinoma, norisi vyresnio, labiau patyrusio partnerio. Berniukai tiek fiziškai, tiek ir emociškai subręsta vėliau nei mergaitės. Netgi sulaukusios 20 metų, dažniausiai vis dar renkamės vyresnius: jie labiau išprusę, turi gyvenimiškosios patirties, apsirūpinę materialiai ir t.t. Bet bėgant laikui situacija kardinaliai keičiasi.

Šiuo metu, įtakojant šiuolaikiniam gyvenimo būdui bei požiūriui, moterys kuria šeimas ir gimdo vaikus vis vyresnio amžiaus. Taip pat keičiasi ir sutuoktinių ir partnerių amžiaus ribos. Pavyzdžiui, Rusijoje 1963 m. tarp susituokusių porų tik 15% moterų buvo vyresnės už savo sutuoktinį, o 1998 m. jų skaičius išaugo iki 28%. Panaši tendencija vyrauja ir kitose šalyse.

Daugeliu atvejų tokia situacija susiklostė dėl pagerėjusios moterų padėties visuomenėje. Moterys tapo kur kas savarankiškesnės, materialiai apsirūpinusios.

Jaunesnis meilužis gali suteikti kur kas daugiau malonumų lovoje. Vyrai pasiekia savo seksualinio gyvenimo aktyvumo viršūnę būdami 19 m. amžiaus, t.y. 10 m. anksčiau nei moterys. Moters seksualumas pasiekia apogėjų vyresniame amžiuje. Būtent tuo vyresnė moteris artimesnė seksualiam jaunuoliui, degančiam hormonų liepsnose, o ne savo bendraamžiui, kurio seksualinė potencija jau nuslūgus.

Dabar, keičiantis požiūriui į tradicinę santuoką (kuomet vyras vyresnis už žmoną), sutuoktinių poros gali patirti visišką seksualinę harmoniją šeimoje. Be to, norėdamos gražiai atrodyti šalia jaunesnio vyriškio, moterys labiau rūpinasi savimi, savo išvaizda, savijauta.

Biologinis laikrodis egzistuoja ne tik moterims (vaisingumo sumažėjimas prasideda nuo 35 m.). Anksčiau buvo manoma, jog vyrai gali būti reproduktyvūs ir vaisingi iki žilos senatvės. Atlikus tyrimus, kurių metu buvo stebima 8 tūkst. porų, norinčių susilaukti vaikų, paaiškėjo, kad peržengus 24 m. amžiaus ribą vyrams kasmet 3% sumažėja galimybė pradėti sveiką kūdikį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jonas is PLUNGES!
2012-06-13 13:02:57
Man patinka vyresnes vien dėl to, kad jos protingesnės ir rimčiau žiūri į gyvenimą, o ne mažvaikės(16-21), kurioms ilgalaikiai santykiai nieko nereiškia(ne visos). Geriausia riba moteris 5 metais vyresne už vyrą ;) P.S. čia mano nuomonė :)
Man 21
2009-12-17 14:04:51
Man ir patinka vyresnios moterys. turiu draugiu kuriom 3,5 metais vyresnes yra. tai nepalyginsi su jaunesniom. myliu vyresnes moteris!!!
???
2009-08-10 14:11:50
is kur tokie duomenys apie procentus ir statistikas????kas raso sitas nesamones?