• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl verta seksu mėgautis kasdien?  11 

Autorius: Eli.lt
2014-08-30 16:35:00

Seksu verta pasimėgauti kiekvieną dieną - tą net įrodė mokslininkai! Pateikiame 10 priežasčių, kuris privers nuskubėti į lovą!1. Malšina stresą
Sekso metu organizmas išskiria dopaminą, kuris kovoja su streso hormonais, o taip pat ir pluoštą laimės jausmą suteikiančių endorfinų bei prisirišimo, meilės jausmą stiprinantį oksitociną.

2. Puiki mankšta
Tyrimais nustatyta, kad mylintis sudeginama tiek pat kalorijų, kiek ir bėgimo treniruotės metu! O hormonų dozė, pasklidusi po kūną po sekso, užtikrina raumenų bei kaulų sveikatą, tad galima drąsiai tegiti, jog seksas yra pats maloniausias ir naudingiausias sportas!

3. Stipresnė imuninė sistema
Juntate, kad netrukus susirgsite? Metas seksui! Mokslininkai teigia, kad seksui dažnėjant daugėja imunoglobulino A, kuris kovoja su mus puolančiais virusais.

4. Sveikesnė širdis
Mokslininkai teigia, kad reguliarus seksas net 45% sumažina tikimybę patirti širdies priepuolį!

5. Reguliarus menstruacijų ciklas
Sekso metu išsiskiriantys moteriškieji hormonai padeda susireguliuoti merginų ir moterų menstruacijų ciklui.

6. Daugiau spermos
Reguliarus seksas skatina kūną gaminti daugiau spermos - džiugios naujienos bandantiems susilaukti vaikelio!

7. Erekcija
Gydytojai teigia, kad reguliarus seksas, tad ir reguliari erekcija, padeda vyrams ją išlaikyti ir vyresniame amžiuje.

8. Gilesnis miegas
Sekso metu išsiskyrę hormonai ne tik pakelia nuotaiką, bet ir padeda nurimti, greičiau užmigti bei giliau miegoti.

9. Malšina skausmą
Įrodyta, kad seksas malšina ne tik smulkius skausmus, bet padeda kenčiantiems nuo migrenos! Žinoma, poveikis trumpalaikis - skausmas nejuntamas tik tol, kol organizme yra padidėjusi laimės hormonų koncentracija.

10. Stiprina santykius
Motinai bendraujant su vaiku išsiskiria meilės ir prisirišimo hormonos oksitocinas - toks pats hormonas išsiskiria ir sekso metu, būtent todėl jaučiame prisirišimą ir švelnumą savo partneriui.

Gairės: seksas, santykiai


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lovoj ne ziema
2015-11-26 11:29:27
O del dozavimo, tai galiu pasakyti tik tiek, kad tai jau individualu. Gali buti geriama po 50-200mg kaskart. Dazniau apsistoti pakanka ties 100 mg. Si doze pakankamai efektyviai pagerina potencija daugeliu atveju. Placiau apie Spedra, kurios galima lengvai rasti bet kurioje vaistineje: w ww. goo. gl/j5JG2H ir w ww .goo. gl/NKPhbP
lovoj ne ziema
2015-11-26 11:29:15
Nuo to, kokie dazni lytiniai santykiai, priklauso kaip daznai siuos vaistus gerti. Nera jokio specialaus tvarkarascio. Dozes vienkartines, todel geriamos tik planuojant myletis. Kadangi suveikia praktiskai iskart, galima uzsiimti ir spontanisku seksu :)
lovoj ne ziema
2015-11-26 11:29:02
Spedra veikia taip pat efektyviai vartojant su maistu, tiek be jo, taciau paminesiu, kad uzvalgius gali tekti tiesiog kiek ilgiau lukteleti, nes tuomet vaistai pradeda veikti mazdaug po valandos.