• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lovoje manęs per daug...  11 

2009-04-18 00:00:00

Lovoje manęs per daug...
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Taip galvoja beveik kiekviena storuliukė ir klysta...


...Ko gero pati opiausia moterų išvaizdos problema – apkūnumas. Ir šioje problemoje baisiausia yra ne tai, kad moteris kažkaip ne taip atrodo. Bėda kitur: nelaimingoji įgyja tokių kompleksų, kad iš savo gyvenimo išbraukia visus malonumus. O pirmąją vietą užima seksualiniai. Lovoje tokia moteris nuolat jaučia įtampą, susikaustymą, baimę. Apie kokį malonumą dar galima kalbėti? O pasirodo, galima.


Apie apkūnumo problemą, o ypač moterų, kalbama ir rašoma daug ir dažnai. Buvo ir griežtų pasisakymų apie dirbtinę "kūno madą" – 90-60-90. Buvo ir spalvingų "stebuklingų" tablečių reklamų, o paskui – moterų, pralaimėjusių kovą su kilogramais, ašarų. Tokiose situacijose geriausia savęs paklausti: "Kam jums lieknėti?". Atsakymai patys įvairiausi: kad būtų lengviau judėti, kad galėčiau madingai rengtis, kad susirasčiau prestižinį darbą... Bet vieną slaptą argumentą girdime dažniausiai.


"Noriu sulieknėti, kad lovoje patirčiau malonumą. Apie kokį seksą galima kalbėti, kai esu tokių gabaritų? Vyras manimi nebesidomi, nes po gimdymo aš papilnėjau. Gatvėje palydi pašaipiais žvilgsniais... Anksčiau žiūrėdavo su geismu akyse, o dabar su pasigailėjimu. Apsirenk madingą sijoną su praskiepu – pasišaipys. Štai ir sėdžiu viena, o juk taip pat esu gyvas žmogus, moteris, man norisi vyrų dėmesio. O esant tokioms formoms... Akivaizdu, jog seksas ne mums!"

Maja, 28 metai


O štai situacija, kurioje asmeniniai moters įsitikinimai yra dar negatyvesnio pobūdžio.


"Aš jau numojau ranka į lovos reikalus. Gal nusipirkti vibratorių, o vyrą atstumti? Kai tik užsimena apie seksą, aš iš karto puolu į ašaras. Nesigauna! Manęs lovoje per daug. Niekaip negaliu išsirinkti patogios pozos. Pati esu kaip gremėzdas: būnant ant viršaus sunku judėti, gulint apačioje trukdo stambūs klubai, pakelti kojas į viršų – problema, pasivertus ant šono krūtinė kabo... Susirieti į kamuoliuką, kad savęs nematytum, ant galvos užsitrauki antklodę ir grauži nagus: nori malonumo, bet jo nėra! O vyras lovoje taip pat kaip sunkų darbą dirbdamas: neapkabina, nepaglamonėja.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vyras
2009-12-14 21:16:33
Visos geriausios moterys lovoje buvo apkunios. O jei pati ant saves blogai galvoja, tai pades tik galvos remontas, o ne dieta.
labamba
2009-11-28 17:49:58
ne visada stora yra ne sexuali, kartais apvalios x100 sexualesnes uz tas dziusnas lentas kurios skaiciuoja ant lubu muses ir bijo staigiu judesiu kad spahlius nenubyretu ar sukuosenos nesusigadintu.... bet yra kita beda kad storom dazniausiai sunku judet jos snopuoja dejuoja vien nuo mases nesiojimo ir aisku dingsta visos erotines fantazijos nuo to.
Taip kad.... nei storumas kliuva neis sablonas yra privalumas tai 100% priklauso nuo pacio zmogaus.
darius
2009-09-28 18:14:26
cia vejai,kad sntyki pakeist su savo kunu.gali pakeist,nu ir kas ? o ras vyro poziuris i lasinius keicias ??? man asmeniskai ant pakankamia apkuniu moteru tiesiog nesistoja,gaila bet ne... o tarki mergina buna figuringa,galiu myletis su ja nors pusdieni... taip,kad siulau keist savo poziuri i kuna sporto pagalba :)