• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mylisi taip, kaip dirba  22 

Autorius: Bazilė
2013-10-06 10:00:00

Mylisi taip, kaip dirba
Jupiterimages nuotr.
Pasakyk, kuo jis dirba, ir bus galima iš anksto spėti, koks jis bus meilėje. Taip, tokios pranašystės grįstos stereotipais, bet... kas drįs teigti, jog stereotipai – tai ne didžiulis krislas tiesos?

Tam tikra profesija reikalauja tam tikrų charakterio savybių. O šios savybės savo ruožtu lemia ir žmogaus elgesį jo kasdieniame gyvenime ir, žinoma, meilės reikaluose. Štai kodėl vienokio sekso gali tikėtis iš buhalterio, ir visai kitokio – iš muzikanto.

Advokatas, mokslininkas, gydytojas, psichologas. Profesija įpareigoja elgtis atsargiai. Jo darbas – iki smulkmenų analizuoti situaciją, apmąstyti visus galimus variantus, rinktis menkiausiai žalingą sprendimą ir numatyti tolimesnę įvykių eigą. Kaip tai atsispindi miegamojo veidrodyje? Tavo brangutis niekada nepamirš apsisaugojimo priemonės. Jis pasirūpins, kad patalpoje būtų bent vienas jūsų meilės guoliui tinkamas baldas – juk nepatogu kristi į aistros glėbį bet kur. Mylėsis švelniai ir atsargiai. Jis galvos ne tik apie savo malonumą, bet ir apie tavo pojūčius, jam rūpės tavo emocijos bei jausmai. Ir veikiausiai jis tau visai netiks, jei slapčia svajoji apie chaotišką, pašėlusį, audringą ir neprognozuojamą seksą...

Direktorius. Nesvarbu, ar jis – mokyklos vadovas, ar vadovauja žaliavos perdirbimo cechui. Svarbiausia – kad jis darbe yra autoritetas ir jo visi klauso. Nori, kad vyras būtų autoritetas ir namuose? Šis kandidatas vargu ar tau tiks. Nes pavargę nuo savo atsakomybės bei būtinumo viską tvarkyti, tokie tvirtuoliai namuose dažnai virsta išlepusiais vaikais, kuriems reikia vadovauti, nuolat priminti, kad pavalgytų, paskambintų mamai ar išneštų šiukšles. Ko laukti iš jo lovoj? Klausimą formuluoji neteisingai. Geriau paklausk savęs, ką TU galėtum jam duoti lovoje. Nes jam užvis maloniausia, kai tu pati rodai iniciatyvą ir imi meilės laivo šturvalą į savo rankas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lily
2015-07-27 15:48:24
Tiesa, jei kam nors irgi idomu kaip vyras gali susigrazinti savikontrole, siulau pasiskaityti placiau apie siuos, lytini akta prailginancius vaistus placiau: www .goo. gl/qy5bn0
Lily
2015-07-27 15:48:09
Galima vartoti nuo 30 iki 60mg, geriama likus kokiai valandelei- kitai iki mylintis. Efektyviausias 1-3val po isgerimo.
Lily
2015-07-27 15:47:53
Priligy savo veiksmingumu sekmingai lenkia ivairius maisto papildus, be to yra saugus vartoti, kadangi greitai po visko pasisalina is organizmo.