• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujokė seks šope: ką pirkti?  6 

Autorius: pagal Happywoman.com.ua
2011-01-13 12:34:00

Naujokė seks šope: ką pirkti?
Freedigitalphotos.net
Būti žaliai sekso reikmenų parduotuvėje – ne pats maloniausias dalykas. Ir vis dėlto ryžaisi žengti šį žingsnį? Apgalvok, ko ten galėtum pasidairyti.

Anksčiau ar vėliau kiekvienai porai ateina laikas paįvairinti savo intymius santykius naujais pojūčiais. Atrodo, kad tai tave veda prie sekso reikmenų parduotuvės slenksčio. Nuo ko pradėti?

Pirma, ko galėtum pasidairyti – tai erotinių apatinių rūbų. Ne šiaip seksualių, o būtent erotinių. Tai liemenėlės, apnuoginančios krūtinę, kelnaitės, iškirptos intymiausioje vietoje, lateksiniai ir odiniai apatiniai rūbai. Jie jaudina ne tik tą, kuriam yra demonstruojami, bet ir tą, kuris juos vilki.

Atskira intymių prekių kategorija – rūbai vaidmeniniams žaidimams. Pavyzdžiui, medicinos seselės, kiškučio, moters-katės, policininko ar gaisrininko.

Galima rinktis ir tokius daikčiukus, kurie skirti abiems partneriams Pavyzdžiui, vibruojančius žiedus. Tokie žiedai maunami ant vyriško pasididžiavimo, veikia kaip erekcijos stiprinimo priemonė (elastingas žiedas spaudžia varpą prie pagrindo ir taip prailgina lytinio akto laiką, gerina erekciją). Lytinio akto metu šis žiedas gali vibruojančiais judesiais liesti partnerės klitorį.

Analinio sekso gerbėjams galima pasižvalgyti vandens arba riebalų pagrindu sukurto lubrikanto, kuris tokiems sekso žaidimams tiesiog būtinas. Sekso reikmenų parduotuvėje galite teirautis ir įvairių nuskausminamųjų bei atpalaiduojamųjų tepalų. Jei prireikė makšties lubrikanto – čia taip pat galėsi rinktis iš plataus asortimento (pavyzdžiui, tepalo su nonoksilu ir miramintinu, pagaminto silikoniniu pagrindu, aromatizuoto, atsparaus vandeniui ir kt.). Nepamiršk ir tepalų oraliniam seksui su uogų ir vaisių kvapais.

Makšties rutuliukai – puikus būdas treniruoti makšties raumenims. Galima pradėti nuo pačių didžiausių plastikinių rutuliukų (3-4 cm skersmens), o vėliau pasunkinti treniruotę ir įsigyti mažesnius, su kintančiu svorio centru.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dovana
2011-02-18 18:19:52
nusipirk valerijono ir katenuka is prieglaudos
sexodromas.eu
2011-01-21 14:41:34
Aš asmeniškai jokių teminių rūbų tikrai nepatarčiau, nebent sutariat su vyru iš anksto, nes yra galimybė, kad jis nesupras. Prieš perkant kostiumą, pabandykite bent antrankius nupirkti ir išbandyti, bus matyt kaip reaguoja :)
O dėl patarimų ką pirkti pirmiausia iš erotinių žaislų- manau pirmas žingsnis, kaip ir paminėta straipsnyje, vibruojantys/nevibruojantys žiedai, gali būti užmovos su vibracija ar be. Analiniai žaislai, vaginaliniai kamuoliukai...
oops
2011-01-21 07:17:05
nusibodo vyrui po kibira makaluoti?