• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirmas kartas arba kas nutinka pasimylėjus  1 

Autorius: Balsas.lt
2013-02-17 12:05:00

Pirmas kartas arba kas nutinka pasimylėjus
Jupiterimages nuotr.

„Mano pirmas kartas bus toks, kurio aš nepamiršiu visą savo gyvenimą. Tai bus labai romantiška ir gražu“, – dažna jaunų panelių galvose besisukanti mintis. Bet ar tikrai viskas taip ir bus? O jei ir bus, kas bus po to?

„Savo pirmojo karto kažkokiu ypatingu pavadinti negalėčiau. Ir jokių pokyčių savyje ar savo gyvenime taip pat nepajutau“, – prisimena Monika, kuri lytinį gyvenimą su savo bendraamžiu vaikinu pradėjo būdama septyniolikos. Mergina prisipažįsta, jog, kaip ir visos merginos, kadaise idealizavo šį įvykį ir įsivaizdavo, kad tai bus kažkas nepaprasta. „Skaudėjo, jokio malonumo nepatyriau, viskas vyko gana trumpai ir, tiesą sakant, jau ne itin ryškiai prisimenu detales, nes tai buvo prieš porą metų“, – sakė pašnekovė ir pridūrė, kad jos vaikinui tai gal net buvo kiek svarbiau. „Jis irgi buvo nekaltas, o vaikinams nekaltybė, atrodo, trukdo kvėpuoti“, – juokėsi Monika, kuri pataria merginoms per daug nesureikšminti pirmojo karto ir neįsivaizduoti, kad po jo apsivers žemė. „Man tai buvo daugiau moralinis įvykis, kad aš su savo vaikinu perėjau į kitą „lygį“, kada tapome artimesni.

Manau, pirmųjų kartų per gyvenimą gali būti ne vienas, nes kiekvieną kartą, kai suartėji su nauju žmogum, tiek tau, tiek jam tai būna morališkai pirmas kartas. Nesureikšminkim taip fiziologinių dalykų“, – ragino pašnekovė.

Jai pritarė ir Paulius, kuris sako, jog dabar tiksliai net negalėtų pasakyti merginos, su kuria tapo vyru, vardo. „Patį faktą prisimenu, bet nei merginos veido, nei vardo tikrai nepamenu, nes tai buvo atsitiktinis nuotykis“, – atviravo vaikinas, kuris sakė, jog vienintelis pokytis po šio įvykio jo gyvenime buvo tai, kad pagaliau sužinojo, kas iš tikrųjų yra seksas ir jau galėjo save vadinti vyru. „Po metų ėmiau draugauti su mergina, kurią labai mylėjau. Aš daug labiau jaudinausi tada, kai mylėjausi su ja pirmą kartą, nei apskritai pirmą savo gyvenime kartą“, – atviravo Paulius ir pabrėžė, kad kitaip nei po to, kai prarado nekaltybę, po pirmojo suartėjimo su savo mergina jis pastebėjo pasikeitimų – sustiprėjusį ryšį su savo mylimąja ir keistą pakylėjimą. „Tikriausiai tik tada, kai kažkas labai gero ar labai blogo nutinka, pajunti, kad kažkas pasikeitė“, – svarstė pašnekovas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
zzz
2013-03-15 16:10:56
Filmas: Vyro kodas. Kitoks pastojimas