• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Priversk jį lovoje daryti tai, ko nori Tu  5 

Autorius: Eli.lt
2013-04-15 15:55:00

Visos moterys turi savo mažyčių gudrybių, kurios padeda tiek gyvenime, tiek ir miegamajame. Tad kokiomis gudrybėmis reikėtų vadovautis atsidūrus lovoje su vyru, norint kad kartu praleistas laikas teiktų maksimalų malonumą Tau.

Kalbėk! Čia kaip 2X2, bet tai tikrai geriausias, veiksmingiausias ir greičiausias metodas. Galima tą daryti prieš, per ir po. Ir visai neblogai būtų tą daryti visada! Tik nepamiršk, kad vyrai neskaito ir nemėgsta jokių instrukcijų, tad užuot davusi jam tiesmukus patarimus, girkt jį, primink, kada jaueis nuostabiai, atsargiai užsimink apie tai, kad pakeitus vieną ar kitą smulkmeną būtum dar laimingesnė.

Tau jau pavyko! Būtinai garsiai pasakyk, kaip tau patiko, kaip tu norėtum dar ir negali to sulaukti. Paglostyk jo ego ir kitą kartą jis pasistengs dar labiau!

Judink jo rankas! Tegul jo rankos atsiduria ten, kur nori tu, nebijok jų perkelti - taip suteiksi daugiau malonumo sau, o vyras turės daugiau aiškumo, kas tau patinka. Šis variantas idealus, jeigu nesijauti jaukiai kalbėdama.

Judink savo kūną! Pabandyk kilstelėti klubus, šiek tiek pasisukti šonu, sulenkti kojas... Nedaryk to pernelyg greitai, kad pati pajustum, kas tau teikia daugiausiai malonumo. Parodyk iniciatyvą ir leisk jam prisitaikyti prie tavęs.Nepamiršk erotikos! Manai, kad erotinės knygos ar seksualūs paveikslėliai yra labiau moterų reikalas? Nė velnio! Užvesk jį parašydama jam žinutę ar palikdama laiškelį jo piniginėje. Būk subtili, tiesiog mestelėk užuominą, kad jo neatbaidytum ir nepasirodytum vulgari. O gal po audringos nakties ant tavo kaklo liko jo lūpų ar dantų žymės - nufotografuok ir nusiųsk jam.

Murmėk, vaitok, dūsauk! Jeigu tau nejauku kalbėti žodžiais, tai pasitelk garsus, tegul jis supranta, kas tau malonu iš tavo vaitojimo, murmėjimo, gilesnio atsidūsimo. Žinoma, nereikėtų žaisti porno filmo ir pradėti nenatūraliai rėkti jam į ausį, jis išgirs ir silpesnį garsą, o kaimynams to girdėti visai nereikia.

Papasakok jam, ką sapnavai arba apie ką svajoji! Jeigu pasidalinti savo erotinėmis svajonėmis su juo tau atrodo nelabai subtilu, tai įsivaizduok, kad jas susapnavai bei tiesiog jam papasakok pabubusi ryte. Geriausia, kad susapnuotas veiksmas būtų įvykęs su juo, o apie tai gali pasakoti ir labai paprastai. Lyg ir neturėdama jokių pašalinių minčių, o tiesiog norėdama pasidalinti savo sapnu.  

Tarkis! Prisimink, kad tu jau turi tai, ko jis nori, tad galite susitarti, ką tu padarysi jam, jeigu jis padarys vieną ar kitą dalyką tau. Žinoma, čia niekas nekalba apie naujus kailinius ar blizgantį automobilį, nes tokie susitarimai turi kiek kitokį pavadinimą.

Pasinaudok orgazmo įtaiga! Abiems pasiekus aukščiausią laimės tašką ir yra geriausias laikas jį pagirti, priminti tai, kas tau patiko, užsiminti apie tai, ko norėtum kitą kartą. Moterys klaidingai mano, kad pasimylėję vyrai tampa neveiksnūs ir sugeba tik miegoti. Taip, jų fiziologija kitokia ir pasiekę orgazmą jie tikrai tampa vangūs, tačiau tai nereiškia, kad jie apkursta, netenka tuštybės, kurią galima paglostyti arba tampa nejautriais niešeliais, kuriems tu ir tavo nuomonė jau nebeįdomi. O jeigu iš tiesų nutiko būtent taip... Tai tikriausiai tu nenori, kad šis vyras tau dar ką nors darytų kitą kartą, ar ne?

Gairės: orgazmas, seksas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rasa
2015-07-10 09:51:51
Jei kažkam įdomu kaip prailginti lytinio akto trukmę saugiais ir legaliais vaistais, kuriuos paprasta įsigyti, siūlau paskaityti apie tai www .goo. gl/qy5bn0
Rasa
2015-07-10 09:50:14
Gerai tai, jog veikia greitai ir tam kartui, po visko greit pasišalina iš organizmo. Nereikia gert be reikalo, o tik tada, kai būtina. Šiaip, priligy gerai toleruojamas.
Rasa
2015-07-10 09:48:03
Parduoda vaistinėj, recepto įkyriai nereikalauja, bet juk visada geriau prieš kažką nusprendžiant vartoti apsilankyti pas specialistus ir išsiaiškint priežastis.