• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rytinio sekso malonumai (N-18)  28 

Autorius: Eli.lt
2011-10-04 13:12:00

Rytinio sekso malonumai (N-18)
freedigitalphotos.com
Pradėkime dieną malonumais. Bučiniai, glamonės, ir didysis orgazmas net ir niūriausią dieną pavers giedra ir nuotaikinga!
 
Dažnai ryte vengiate artimo kontakto su mylimuoju, nes drovitės nepadažytų akių ar ant nosies išdygusio spuogo? Nekreipkite į nieką dėmesio, atsipalaiduokite ir mėgaukitės rytinio sekso teikiamais malonumais.
 
Štai ir keli patarimai, kurie tikrai pravers.
 
1. Rytiniui seksui puikiai tinka sekso poza - šuniuku. Ši poza suteiks didžiulį malonumą Jūsų vyrui, jis turės galimybę žiūrėti į seksualų jūsų užpakaliuką, o Jūs galėsite nesibaiminti dėl nepadažytų blakstienų. Malonumas abiem - garantuotas.
 
2. Rytinis seksas duše. Dušas - nuostabi vieta seksui. Tekanti šilto vandens srovė nuplaus visas mieguistumo liekanas, Jūs per kelias akimirkas susijaudinsite žiūrėdamos į nuogą partnerį ir pasimylėti galėsite ne kur kitur, o vonioje - intymioje, paslaptingoje ir labai jaudinančioje vietoje.
 
3. Oralinio sekso malonumai. Kas gali būti geriau už partnerio patenkinimą oraliniu būdu? Kol Jūsų mylimasis dar miega, pradėkite glamonėti jo kūną, jaudinti erogenines zonas... Jis liks sužavėtas.
 
4. Rytinio sekso poza - šaukšteliu. Abu partneriai guli ant vieno šono, vyras iš nugaros po truputį įeina į savo moterį. Abu lėtai judate, pakeičiate pozą ir rytą pradedate didingu orgazmu.
 
5. Lubrikantas. Pasitelkite šią pagalbinę priemonę rytiniam seksui ir malonumą pasieksite dar greičiau - taip galite apsidrausti, jog nepavėluosite į darbą!
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Mona
2012-05-16 09:26:43
Manau sekso kokybė priklauso nuo to kelintą valandą ryte prabundame, Pvz.: aš 8h ryto jau gyva, žvali, o mano vyras galėtų turbūt miegot ir miegot, jam miegas svarbesnis už seksą. Žinoma, jei prabundame abu tuo pačiu metu ir jaučiamės žvalūs, tai su malonumu...
Beto nesamonė, dėl tų blakstienų, net neįsivaizduoju, ko gėdytis prieš žmogų su kuriuo miegi savo natūralios išvaizdos.
Man asmeniškai atstumia tik jausmas, kad po miego esu suprakaitavusi ir jaučiuosi tokia purvina. Man svarbiausia švara.
danguole
2012-04-28 16:32:16
ryte reikia ramei pabusti.as nemegstu kaip pame svelnumais pazadina.jauciu kad as tokia neviena.
dada
2012-04-20 20:33:03
kazkaip man atrodo kad as zaza is kazkur zinau :) panevezys :) ?po kokius straipsnius vaikstom, a :) ?