• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas su "naktinėmis plaštakėmis"  6 

Autorius: Eli.lt
2007-05-02 00:00:00

Seksas su
"Gamma" nuotr.

Taip nutiko, jog man dukart teko akis į akį susidurti su "merginomis pagal iškvietimą". Tačiau negaliu pasakyti, jog seniausios profesijos atstovės išsiskirtų savo grožiu, skoniu ir sugebėjimu bendrauti. Suprantama, toks variantas kaip filme "Gražuolė", kur Džiulija Roberts (Julia Roberts) iš gatvės prostitutės tampa ledi, greičiausiai pasitaiko tik pasakose. Tačiau išlieka retorinis klausimas, kodėl vyrai moka už seksą ir už kokį seksą jie moka? Ką TOKIO jie gauna už pinigus?

Šiuo tikslu pakalbinau keletą pašnekovų.

Andrius, 40 metų
Jau ketvirti metai, kai naudojuosi prostitučių paslaugomis. Trukdo pasibjaurėjimo jausmas. Nenoriu nieko žeminti, tačiau tokį seksą aš vadinu "garo nuleidimu". Tikras artumas gali būti tik esant abipusei simpatijai ir sutikimui. Galbūt aš pernelyg reiklus, bet... Kad ir kokia gera moteris būtų, jos seksualinis patrauklumas trunka penketą mėnesių. O kas toliau? Norisi atvirų pokalbių, supratimo... Ko gero, su amžiumi darausi išmintingesnis.

Būna visko. Ir vienkartinio sekso, tik kad žmona nesužinotų. Tačiau gyvenimo etapas, kai seksas domino vien tik dėl sekso, jau praėjo. Dabar toks "santykių" tarp vyro ir moters variantas manęs neužveda. Kalbu kaip vyras su nemenka seksualine patirtimi. Beje, šiais laikais seksas tapo kur kas prieinamesnis. Juk už ganėtinai patrauklią kainą galima valandai gauti merginą. Tačiau niekas negali įvertinti tikrų jausmų kainos...

Valdas, 36 metai
Ko gero tai prasidėjo dėl mano žingeidumo. Atostogavau vienoje iš Karibų jūros salų. Suprantama, rūpėjo sužinoti, kokios jos lovoje, tos šokoladinės ir karštos moterys. Keletą dienų vaikščiojau dairydamasis, kol žmona neištvėrė – eik greičiau!

Ar sužavėjo mane perkamas seksas? Greičiausiai nuvylė. Tose vietose gan daug turistų, todėl moterys ir merginos pratusios prie didesnio vyrų dėmesio. Jos žino, kad iš to galima neblogai uždirbti. Todėl joms atsiduoti už pinigus – kaip duonos nusipirkti. O vyrui norisi gauti kažką toookio! Man atrodė, jog mergina viską dar kažkaip mechaniškai, tiesiog laukia pabaigos. O mane tai žeidė, kėlė įtampą ir neleido atsipalaiduoti. Štai tokia mano egzotiško sekso patirtis. Man pakako trijų kartų, jog suprasčiau: kokie mes idiotai, jog sekse už pinigus ieškome kažko ypatingo...

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dorota
2013-07-18 15:48:00
manaukadmeilesuzpinigusnenusipirksi
mymy
2012-11-27 14:52:30
y kaire y desine - nuleisti gara vistiek reikia, tam kas laiko turi ribotai - tam kas nemegsta ilgo bendravimo , apsimetinejimo ir tiesiog atsibodes pastovumas - si paslauga tiesiog buutina!
o meiles tai tikrai nenupirksi... bent jau ne visam gyvenimui cia tai faktas...
vivi
2008-08-13 18:18:44
Eikit i kaire, o kai parnesit i seima veneriniu ligu, ot tada pamatysit ka isiutusi moteris gali. Saugokit pimpius :P