• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas su žvaigžde: aistra ar šaltas apskaičiavimas?  4 

Autorius: Laura M.
2009-09-25 14:07:00

Seksas su žvaigžde: aistra ar šaltas apskaičiavimas?
Jupiterimages nuotr.
Vis dar netylant skandalui, esą D.Zvonkus vakarėlyje išprievartavo merginą, ir anekdotams, mat, pasirodo, išprievartautoji mergina pati mielai flirtavo su lietuviškosios scenos žvaigžde, o paties išprievartavimo fakto nė neprisimena, įdomu paieškoti atsakymo į klausimą: kas vis dėlto stumteli merginas į žvaigždės glėbį, net jei jos ir kuo puikiausiai nujaučia, jog tai – tik vienos nakties nuotykis?

Prie užsienio žvaigždžių kambarių viešbučiuose veržte veržiasi daugybė sekso su žvaigžde ištroškusių merginų. Mūsų aktorėliai ir dainorėliai gali pasigirti kiek menkesniu, tačiau Lietuvos mastais vis dėlto pakankamai dideliu ir aktyviu merginų dėmesiu. Ar troškimas įlįsti į žvaigždės lovą išties išduoda tikrą atsidavimą ir meilę?

Anaiptol, - atsakytų psichologai. Ir jei atmesime žurnalistų ir paparacų smalsumą (pastarieji, neabejokite, mielai lįstų ir į žvaigždės lovą, ir po lova, o dar mieliau sutiktų pakabinti vaizdo kameras kur nors miegamojo palubėje), pasvarstykime: kokios psichologinės ir materialinės priežastys ragina merginas gultis į lovą su žvaigžde?

1.    Pamišusi fanė. Ji renka mylimo žvaigžduklo plakatus, įrašus su jo muzika ar filmais, interneto aukcione perka jo daiktus ir po kiekvieno jo pasirodymo stengiasi prasibrauti į užkulisius kad susipažintų ir pabendrautų su savo dievuku. Pageidautina – intymiai. Būtent toki merginą įsivaizduojame daugelis sužinoję, kad ji svajoja apie seksą su žvaigžde. Tačiau užsienyje atliktos apklausos parodė, jog tokio tipo fanių, tarp visos armijos pretendenčių į dievuko miegamąjį – mažuma. Pasak psichologų, tokios merginos paprastai būna neišaugusios iš ankstyvai paauglystei būdingos platoniško seksualumo fazės, taigi seksas su ekrano dievuku joms atrodo švaresnis, nesugadintas buitinių detalių, maksimaliai artimas idealui. Deja, tokių paskatų vedinas merginas neretai nuvilia net menkiausios „žemiškos“ tokio sekso detalės – pvz. ne toks partnerio kvapas, kokį jos uodė savo svajose.

2.    VIP medžiotoja. Ji bet kokia kaina trokšta prasibrauti į VIP vakarėlius, susipažinti su reikiamais žmonėmis, galbūt netgi pati sužibėti kaip žvaigždutė šou versle. Puoselėti ir reklamuoti savo talentą – daug laiko ir pastangų reikalaujantis kelias. O štai patekti į šou pasaulį per lovą... vieša paslaptis, jog būtent taip nuolat atsiranda daugybė žvaigždučių. Deja, dauguma jų užgęsta taip ir nepasiekusios net tikrosios šlovės starto.

3.    Noras pastoti. Ne nuo bet ko, o būtent nuo žvaigždės. Pasak užsienio leidiniuose publikuotos apklausos, 8 proc. į lovą besiveržiančių fanių trokšta pastoti nuo žvaigždės. Kodėl? Priežasčių esama įvairių. Jei žvaigždė turtinga – toks kūdikis gali tapti pragyvenimo šaltiniu ir savo mamai. Kitoms moterims atrodo, kad taip padidėja tikimybė pagimdyti talentingą ir gražų mažylį – juk būtent šios savybės būdingos jo tėčiui. Štai viena gerbėja Johnui Travoltai netgi siūlė 1 mln. JAV dolerių už galimybę būti apvaisintai jo sperma. Deja, aktorius atsisakė, nepamiršęs vienoje televizijos laidoje pajuokauti, jog jei jam būtų pasiūlyta bent dešimtkart didesnė suma – tikėtina, kad būtų šį pasiūlymą apsvarstęs rimčiau.

4.    Tiesiog malonumas. Tai – emancipuotų ir savotiškai stiprių moterų motyvas. Galbūt taip jos papildo savo meilužių kolekciją garsesniu vardu, o gal tiesiog nori patirti, ką reiškia mylėtis su ekrano dievuku? Smalsumas nesmerktinas, kol jis netampa pernelyg agresyvus. Nors pernelyg aktyvi žvaigždžių medžioklė jau gali virsti ir psichologine problema, trukdančia asmeniniam moters gyvenimui.

5.    Papildomi taškai... sau. Kaip? Ogi labai paprastai. Draugių kompanijoje pasigyrusi, jog naktį praleidai su Marijonu Mikutavičium, pasirodysi įdomesnė, nei kokia nors Sonata, kuri šiąnakt vartėsi pataluose su kursioku Edgaru. O jei prieš puldama su juo į lovą dar pašmėžavai kokiame vakarėlyje, įsikibusi jam į parankę – tavo nuotrauka galbūt atsiras viename iš žvaigždžių gyvenimus aprašančiame žurnale. Argi tai – ne smagus nuotykis, akimirksniu suteiksiantis tau populiarumo taškų savoje kompanijoje? Galimybė būti paminėtai žurnale kaip „paslaptinga aktorių N lydėjusi šviesiaplaukė (tamsiaplaukė)“ kai kurias merginas vilioja kur kas labiau, nei pati to aktoriaus N draugija.

Psichologų diagnozė

Deja, nė viena priežastis, stumtelinti merginas į žvaigždės lovą, nėra brandžios, stabilios asmenybės apibūdinimas. Tai – pastanga savo gyvenimą priartinti prie pasakos. Jei vis dar nori pasijusti į puotą atvykusia Pelene – tai vienas iš variantų. Tik teks susitaikyti, jog jau po pusiaunakčio ir vėl teks grįžti prie pelenų pilnos savo namų krosnies.

Psichologai teigia, kad:

•    Sekso su žvaigžde troškimas – dažniausiai psichologinė problema. Seksas su įžymybe – būdas įrodyti sau ir kitiems, kad esi bent šiek tiek reikšminga. Jei negali savo reikšmingumo įrodyti kitais būdais – vadinasi, jau esi pakliuvusi į vidinių kompleksų žabangus.

•    Sumažėjęs savo vertės pajutimo koeficientas. Jei nesijauti vertinga ir įdomi pati savaime, o pripažinimą ketini išsikovoti tapdama trumpalaike kažkieno aistra – vadinasi, tau trūksta pasitikėjimo savimi ne ką mažiau, nei apdžiūvusiam kaktusui dykumoje – lašelio lietaus.

•    Savo gyvenimo emocinis skurdumas. Gyvenimas kupinas nuotykių ir neišnaudotų galimybių. Ir jei televizijos ekranas ir tie, kas jame šmėžuoja, tave traukia labiau, nei tai, ą gali pajusti ir pačiupinėti čia ir dabar – vadinasi, esi pasiklydusi iliuzijų pasaulyje ir tikrąjį kelią vis dėlto atrasi tik tada, kai pagaliau susivoksi savo, o ne iškreiptoje šou pasaulio aplinkoje.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dafis
2009-12-30 19:19:32
as su tavim noriu sekso pupa galesi tu mano pimpala ciulpt pupa as taves noriu
dafis
2009-12-30 19:17:43
Pupa As Taves noriu as noriu su tavim sekso
as
2009-11-11 00:07:12
... mes norim sex su blondine :D