• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso planas 2011  12 

Autorius: Wmj.ru
2010-12-30 10:38:00

Sekso planas 2011
123RF nuotr.
Ar atkreipei dėmesį, kad kasmet prieš pat naujuosius metus dauguma merginų ir moterų mielai kuria planus ateičiai, apimančius visas gyvenimo sferas. Veikiausiai ir tu ketini pagaliau sulaukti paaukštinimo darbe, svajoji aplankyti svečias šalis, planuoji numesti keletą kilogramų ir tapti tiesiog neprilygstama. Vienintelė gyvenimo sfera, kuri praktiškai nepasiduoda planavimui – tai seksas. Vargu ar peržvelgdama 2010 metus tu skaičiuoji ir orgazmų, meilužių ar sekso eksperimentų kiekį bei ketini šiuos rodiklius padvigubinti ateinančiais metais. O vis dėlto planavimas – gana naudingas užsiėmimas. Juk kai užsibrėži aiškų tikslą – lengviau jo pasiekti.

Štai kodėl siūlome Naujųjų išvakarėse susidaryti sekso planą, leisiantį tau išplėsti horizontus ir užkariauti naujas aukštumas. Žinoma, siūlome tik pagrindinį modelį. Tavo reikalas – jį papildyti arba sumažinti savo nuožiūra ir taip susikurti savo unikalų sekso planą 2011-tiesiems!

Sekso plano variantai

Sekso planas Nr.1: Susirasti savo svajonių mylimąjį (ar meilužį), su kuriuo seksas būtų pats įspūdingiausias ir nepamirštamas. Galbūt tokio žmogaus dar nesutikai. O gal jau gyveni su juo ne vienerius metus? Tokiu atveju vertėtų užsimoti kitais metais išvysti vienas kitą naujai, įsimylėti dar stipriau nei pirmą kartą. Tegul į jūsų miegamąjį užgriūna aistros, kokios dar nesate patyrę, lavina!

Sekso planas Nr.2: Tobulinti save ir tapti hiperseksualia gražuole. Liautis kritikavus savo kūną ir tobulinti jį ne alinančiomis dietomis, o ilgais ir aktyviais sekso žaidimais, kalorijas deginti ne minant treniruoklį, o patiriant vieną orgazmą po kito.

Masažas, šokiai, sauna, pasiplaukiojimai baseine – visa tai ne prievolė, o malonumai. Kurie, beje, padeda valgyti mažiau, o judėti daugiau. Todėl užteks laukti, badauti ir kentėti dėl vyrų. Geriausia meilužė – ne ta, kuri liekniausia, o ta, kuri iš sekso patiria daugiausia malonumo ir iš tikrųjų myli save!

Sekso planas Nr.3: Išplėsti savo seksualinius horizontus. Juk su metais nori nenori patenkame į seksualinę rutiną: įprasta preliudija, senos geros pozos, tos pačios vietos seksui. Pasižadėk naujaisiais metais išbandyti ką nors naujo: analinį seksą arba seksą pliaže, nešvankias kalbas lovoje arba pikantišką fotosesiją. Svarbiausia – kad eksperimentas viliotų ir tave, ir tavo partnerį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to cook
2011-01-28 19:13:10
taip taip mieloji, butent "k...om is stoties rajono" ar tikslaiu sita fraze reiketu pasakyti nuostabioms moterims, kurios zino ko nori ir gauna ko nori. Matai mieloji, tokios susnos ziurkytes kaip tu neva bjaurisi tokiais dalykais vien del to, kad net uzsimerkusi nepasijausi grazuole, nes gabaritai ir fizionomija primena parsa garde, o seksualiniu horizontu nepraplesi net jei ir butum paskutine moteris zemeje, kas i isgamas ziureti gali :D
cook
2011-01-14 00:28:10
cia labai tinka patarimai k..om is stoties rajono
Algiukas
2011-01-11 00:24:08
LABAI GERAS STRAIPSNIUKAS.
SUSIMASTYKITE PAGALIAU GI.
:]