• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Slapti sekso žaidimai  17 

2009-04-08 00:00:00

Slapti sekso žaidimai
vakarozinios.lt; Jupiterimages nuotr.

Kino filme “Plačiai užmerktos akys” pavaizduotos slaptos orgijos atskleidė, kad sekse, kaip ir visur, gajūs kraštutinumai. Jie žadina smalsumą, nors žvėriškai mylėtis su keliais nepažįstamais partneriais per vieną vakarą ar išsižadėti sekso toli gražu gali ne kiekvienas normalus vyras ar moteris.

Kas vyksta mergiškuose sekso klubuose

Kodėl išsilavinusios ir pasiturinčios jaunos anglės noriai stoja į slaptą draugiją, kur orgijose leidžiama viskas? - klausia “The Times”. Žurnalistė atsakymo ieškojo Londono klube “Killing Kittens”, kuris reklamuojasi kaip pasaulio sekso elitui skirta vieta ir kviečia užeiti moteris ir poras.

Autorei vidun patekti padėjo tai, kad klubui vadovavo jos buvusi klasės draugė. Klubo įstatai skelbia, kad jo nariais gali būti netekėjusios moterys ir sutuoktinių poros (bet ne vieniši vyrai), kurių išvaizda atitinka visuotinai pripažintus grožio kanonus. Į vakarėlius įleidžiami tik veidus kaukėmis prisidengę žmonės, o vyrams durys atveriamos tik tuomet, jei juos atsiveda moteris. Ir jei toji moteris pati netempia jo linksmintis, jis privalo susirasti porą, nes tūnoti kur kamputyje ir stebėti - nevalia. Draudžiama turėti ir narkotikų, fotografavimo ar vaizdo aparatūrą, mobiliuosius telefonus, o vieta, kur vyks vakarėlis, pranešama tik jo išvakarėse. Tačiau žurnalistei ir jos draugams tuose vakarėliuose yra tekę matyti ir vaizdajuosčių, ir iš Artimųjų Rytų atkakusių verslininkų, vaišinusių merginas kokainu.

Pasak klubo savininkės, moterims aprangos kodas negalioja, bet iš vyrų reikalaujama atrodyti padoriai: jokių sportinių batelių ar marškinėlių. Klubo savininkė nesistengia pritraukti įžymybių: “Jokių įsipareigojimų, jokio socialinio spaudimo. Klubas egzistuoja moterims - moteriškoms ir aistringoms. Kad jos galėtų ramiai išgerti, šokti vienais apatiniais, tiesiog šiaip pasijusti seksualiomis ir atsipalaiduoti”.
 
Šis požiūris - “merginos diktuoja taisykles ir tik merginos turi teisę jas pažeidinėti”, - daugeliui imponuoja. “Kai ateini į naktinį klubą vilkėdama seksualiais drabužiais, visi kelnėti jo lankytojai puola tave grabalioti ir kuždėti į ausį: “O gal mudu dingstam iš čia, a...?” O mūsų vakarėliuose atmosfera visiškai kitokia - pagarbi”, - džiaugėsi viena lankytojų.

Klubo tinklalapyje siūloma ir kitokių pramogų: “tikras pagrobimas”, kurio scenarijus trunka iki 12 valandų, persirenginėjimo žaidimai, kūniški malonumai ore, privataus lėktuvo salone, pažymi leidinys. 80 proc. klubo narių - moterys, dauguma jų - privačių mokyklų auklėtinės. Apie 30 proc. atvažiuoja iš kitų Didžiosios Britanijos miestų ar net iš Europos. Norintieji pildo išsamias anketas, kas trečia atmetama, o eilėje stovi šimtai žmonių, praneša leidinys.

Vakarėliai rengiami turtingų klubo narių namuose, ir juose dominuoja seksas: seksas visiems matant, seksas, leidžiantis mėgautis savimi, seksas iš meilės ir girtų seksas, seksas be įsipareigojimų, seksas be kaltės ir be kompleksų, pirmykštis, žvėriškas seksas...

Kai kurioms moterims tokie vakarėliai tampa saviraiškos priemone, apverčia aukštyn kojom gyvenimą, o kitos suvokia, jog tai joms nepriimtina. Juk visi klubo nariai - suaugę žmonės ir gali elgtis kaip tinkami.

Malonumo principas pagal Nicole

Nicole Dadon iš San Francisko save laiko “neskubraus sekso judėjimo” pradininke. Jis akcentuoja, kaip rašo “The International Herald Tribune”, kad moteris turi patirti malonumą, o meilė, romantiški santykiai ir net flirtas - nebūtini.

41-erių Dadon įkurtą centrą autoriai vadina “komuna, kurioje abiejų lyčių asmenys drauge gyvena ir drauge gvildena moteriško orgazmo temą”.

Centre nuolatos gyvena 38 vyrai ir moterys, kuriems maždaug 26-28 metai. Jie kartu ruošia valgį, praktikuoja jogą ir medituoja, rengia seminarus visiems norintiems. Bet svarbiausias užsiėmimas prieinamas tik komunos gyventojams. “Kas rytą 7 valandą, kai dauguma amerikiečių pusryčiauja, tuzinas moterų apsinuogina žemiau juosmens ir atsigula aksominių užuolaidų pritemdytame kambaryje, o apsirengę vyrai žvelgia į jų kūnus, atlikdami orgazminės meditacijos apeigas (arba tiesiog OM). Romantiški santykiai įmanomi, bet nebūtini”, - teigia leidinys.

Komuna egzistuoja puspenktų metų, dalyvių sudėtis labai marga. Pagal orgazminės meditacijos taisykles, partneriai užsiėmimo metu neturi bendrauti žvilgsniais, vyrai - liesti moterų. Vyrų sėkla neišsilieja, bet jie jaučia energijos ir malonumo antplūdį.

Pati Nicole savo kelią rado susipažinusi su budistu, kuris, pasak jo, praktikavo “stebėtojišką intymų gyvenimą”. Jis pakvietė ją nusirengti ir atsigulti, o pats pradėjo glostyti jos kūną smulkiai pasakodamas, kaip gražu tai, ką jis mato, kokia nuostabi spalvų gama jam atsivėrė. “Aš pasijutau labai tyra”, - sakė Dadon interviu.

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
adomoobuolys
2013-02-03 14:45:54
na tai gal kas parasys prisijungiu
Kunigas Dzaba Vytukas
2013-01-28 14:19:25
Pas mus seminaristai istokiu orgiju tik juokiasi. :)
Smalsu
2012-12-20 09:24:45
hmm, o as visai sudalyvauciau...gal adresiuka ? :)