• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tema N-18: Nekuklūs klausimai-atsakymai

Autorius: JOY
2009-04-29 00:00:00

Tema N-18: Nekuklūs klausimai-atsakymai
jupiterimages.com
Ar žinai, kas yra spectatoringas? Ar kada nors mėginai tossingą? Atskleidžiame paslaptį, ką reiškia šie paslaptingi žodžiai, ir atsakysime į 22 jaudinamus erotinius klausimus.

1 Ką reiškia globalinis orgazmas? Ar aš taip pat galiu tokį patirti?
Seksologų tvirtinimu, tai yra orgazmas, kuris jaučiamas ne tik lytiniais organais, bet ir visu kūnu. Kad patirtum tokį intensyvų malonumą, gali išbandyti štai ką.
Žiūrėk partneriui į akis ir lėtai tarp jo šlaunų nuslysk ant paklodės. Partneris po tavo šlaunimis tegul padeda dilbius ir truputį sulenkia kojas. Kai esate taip susijungę, galite švelniai suptis pirmyn ir atgal. Makšties raumenimis švelniai apglėbk jam varpą, glostykite vienas kitą ir bučiuokitės. Nustok judėti, jei pajunti kylantį intensyvų karštį arba jei jo varpa pradeda judėti. Taip sustabdysi artėjantį orgazmą. Po trumpos pertraukėlės galite ir vėl pradėti supimusi ir intymia stimuliacija. Pabandyk šį metodą ištverti kuo ilgiau. Per sueitį ypatingą pasitenkinimą teikia lėtas skverbimasis, kai partneris ypač lėtai, po centimetrą bando įsiveržti į tave. Kaskart jam švelniai įsiskverbus iškvėpk, o kai jis sustos, giliai įkvėpk. Tavo partneris kvėpuoja atvirkščiai, giliai įkvėpdamas į papilvę. Geriausia, jei abu sulaikytumėte orgazmą, kol savyje pajusi visą jo varpą.

2 Norėčiau sužinoti, ką reiškia itališkasis metodas?
Su mafija tai visiškai nesietina. Tau nieko nereikės daryti, tik vietoj makšties mylimajam pasiūlyk... pažastį. Kad partneriui būtų lengviau įsiskverbti, penį reikia ištepti lubrikantu.
Kaitaliok varpos paspaudimą, pritraukdama ir ištiesdama žastą.
Jei jums tai patinka, paklausk partnerio, ar jį labiau jaudina švariai nuskustos, ar saikingai ir švelniai plaukuotos pažastys.

3 Įprastiniai sekso žaisliukai man nepatrauklūs. Ar yra kokių nors, kurie atrodo prabangiau?
Žinoma, tačiau už prabangesnius bei įmantresnius teks ir mokėti brangiau. Galbūt tau patiks kaukė su Swarovski kristalais ir prie jos tinkantys antrankiai arba taip pat kristalais puoštas odinis botagas? O gal norėtum puikaus vibratoriaus „Jimmy Jane little gold“, kurį galima naudoti, kad abu patirtumėte pasitenkinimą?

4 Girdėjau apie keturių taškų stimuliaciją. Kaip tai daroma?
Tuo pat metu tau stimuliuojant varpos kamieną, varpos galvutę, sėklides bei tarpvietę ir naudojant įvairių technikų kombinaciją, tavo partneris patirs tikrą ekstazę.
Partneris guli aukštielninkas, pražergtas šlaunis lengvai sulenkęs. Atsiklaupk jam iš šono. Dabar vienos rankos pirštais apimk jo varpos kamieną taip, kad nykščio galiukas būtų ant varpos galvutės. Kitą laisvą ranką prakišk jam tarp kojų ir švelniai apglėbk jo sėklides, o ištiestu didžiuoju pirštu liesk tarpvietės sritį. Dabar ritmingai braukyk jo varpos kamieną, nykščiu suk ratus virš varpos galvutės, švelniai spaudyk sėklides ir kartu didžiojo piršto galiuku masažuok jam tarpvietę. Per sunku? Tada pradėk viską iš eilės. Galbūt eksperimentuodama tu užsimanysi derinti vieną su kitu...

5 Ar yra sekso nuodėmių, kurių reikėtų vengti? Kokios jos?
Klysti žmogiška. Tačiau jei klaidų daroma nuolat, santykiai gali nutrūkti. Todėl niekada neleisk savęs seksualiai išnaudoti ir nedaryk to savo partneriui! Jūsų sueitis neturi būti priverstinis aktas.
+ Ne visada turi būti preliudija, pagrindinis aktas ir epilogas.
+ Mėgaukitės tokiu seksu, koks jis tuo metu būna!
+ Nesimylėk tik iš pareigos. Seksas turi teikti daug malonumo abiem. Jei nors vienas yra verčiamas, nieko gera neišeis.
+ Nelauk tik partnerio iniciatyvos! Jis taip pat nori būti švelniai sugundytas ir nustebintas!
+ Nesugadink tuščiomis kalbomis erotinių akimirkų! Nesužlugdyk jo ir savo aistros klausimais: „Ar aš gražiai atrodau?“, „Apie ką galvoji?“
+ Taip pat neigiamai veikia ilga diskusija apie seksualinius potraukius bei antipatijas. Geriau ir daug veiksmingiau yra abipusiai stebėti reakcijas, švelniai vadovauti rankomis ir lūpomis, apsukriai keisti pozas ir pasijuokti, jei kas nors pavyksta ne taip, kaip buvo suplanuota.

6 Ką reiškia spectatoringas?
Ši seksualinės terapijos sąvoka (angl. k. – spectator – žiūrovas) naudojama apibūdinti vyrams, kurie nuolat susirūpinę, ar jų varpa per maža, ar per didelė, ar jie per anksti patiria ejakuliaciją, ar gali ją pakankamai ilgai sulaikyti, ar patirs erekciją, jei taip, ar jų organas patiks partnerei, ir t.t. Tai mums žinomas fenomenas, nes moterys dažnai svarsto: „Ar patiks jam mano krūtinė? Ar jis patikės, kad aš patyriau orgazmą? Ar aš pakankamai sudrėkusi?“ Šitos baimės nereikalingos nei moterims, nei vyrams.
PATARIMAS. Sustiprink jo pasitikėjimą savimi nuolat kartodama, koks gražus, jaudinantis jo penis, kad tau patinka jo bučiniai, švelnios glamonės, kad tu mielai atsiduodi jam ir mėgaujiesi viskuo, kas tau patinka…

7 Kokios pozos tinka, jei partnerio varpa…
...labai plona ir ilga?
Naudokitės storais prezervatyvais su mazgeliais ir rinkitės tokias pozas, kad varpos prasiskverbimas nebūtų per gilus ir kad jį būtų galima koreguoti.
? Klūpok virš jo Raitelės poza.
? Mylėkitės Šaukštelių poza.
? Pasisuk šonu, pražerk kojas, vieną pakišk po jo viena koja, o kitą koją uždėk ant kitos jo kojos.

...trumpa ir stora?
Intensyviausiai per sueitį susijungtumėte:
? Žvakės poza. Pakelk sėdmenis ir pražergus kojas jas uždėk ant jo pečių arba
? kai partneris bus atsiklaupęs prieš tave, atremk savo pėdas jam į krūtinę.
? Ypatingą pasitenkinimą suteiks Šuniukų poza, kadangi ši varpos forma tuo pat metu gali stimuliuoti išorinę klitorio ir vidinę G taško sritį.

...ilga ir stora?
? Šiuo atveju abiem partneriams labiausiai tiktų Misionieriaus, Šaukštelio ir Raitelio pozos.
? Jaudinamai maloni yra Rogučių poza. Atsitūpk nugara į partnerį tarp jo šlaunų. Jis švelniai iš nugaros apkabina tavo viršutinę juosmens dalį, o tu ritmingai supiesi ant jo varpos...

8 Kada tinkamiausias laikas mylėtis?
Rytą, septintą valandą. Susivėlus. Šiltoje lovoje. Užsimiegojus.
+ Jei skubi į darbą, prispausk sėdmenis prie sustangrėjusios partnerio varpos, makštį patepk lubrikantu ir jau po trijų minučių galėsi pasinerti į kasdienybę.
+ Jei turi šiek tiek daugiau laiko, švelniai delnais masažuokite vienas kitam saulės rezginį (žemiau bambos), o paskui pusiau gulomis, pusiau sėdomis nusileisk prie susijaudinusio partnerio penio.
PATARIMAS. Visada turėk lubrikanto, gumos ir butelį vandens!

9 Ar sąvoka afterschock yra susijusi su analiniu seksu?
Ne, tai besitęsiančios frikcijos po vyro orgazmo. Jei tavo partneris patyrė intensyvų orgazmą (ženklai: ilgai trunkantis jo strėnų drebėjimas, lengvi varpos frikciniai judesiai), pasaldink jam šias sekundes! Paglostyk jo sėklides, jei guli ant jo, pabučiuok spenelius.

10 Ar yra prietaisų, kuriais galima treniruoti makšties raumenis?
Taip, netgi įvairių. Jei tavo makšties raumenys silpni, sekso reikmenų parduotuvėje įsigyk vaginalinių rutuliukų. Jų yra skirtingo dydžio ir svorio. Tinkamai treniruojant sėkmingai sustiprinami intymūs raumenys! Be to, gali suteikti papildomą malonumą. Taip pat verta žinoti, kad yra ir tokių vaginalinių rutuliukų, kurie ne tik treniruoja makšties raumenis, bet ir maloniai vibruoja suteikdami tau malonumą. Taip pat gali išmėginti kėglinį masažuoklį – tokį į kaulą panašų dalykėlį, kurį reikia įterpti į makštį. Makšties raumenis gali treniruoti ir be prietaisų. Kasdien dešimt kartų juos sutrauk (tarsi norėtum sulaikyti šlapimą), suskaičiuok iki keturių ir atpalaiduok.
PATARIMAS. Kuo geriau bus treniruoti tavo papilvės raumenys, tuo intensyviau jusi save, savo partnerį, partneris tave sekso metu!

11 Kuo skiriasi Dildo, Vibe Rabbit vibratoriai?
Dildo – į penį panašus daiktas, kuris ritmingai judinamas ranka. Vibratorius veikia baterijomis ir judėdamas stimuliuoja makšties bei klitorio nervines galūnes. Vibe vadinami modernūs mini vibratoriai, kurie gali stimuliuoti klitorį ir varpos galvutę, tarpvietę ir kapšelį bei analinę angą. Taip pat patogūs šiek tiek didesni yra Rabbits. Jie teikia greitą pasitenkinimą.  

12–16 Kas mylintis sukelia didžiausią ekstazę?  
Žinoma, optiniai dirgikliai labai stiprūs. Tačiau mylėdamasi stenkis vadovautis visais pojūčiais.

Rega. Pirmiausia akys reaguoja į seksualinius dirgiklius.
Pasikviesk partnerį į vonios kambarį. Leisk jam žiūrėti, kaip skutiesi savo Veneros kalvelę, kaip mėgaudamasi trini save kempine nuo galvos iki kojų arba kaip nuogu užpakaliuku pasilenki virš praustuvo. Jei neleisi mylimajam prisijungti, jo ir tavo jaudulys dar labiau padidės.

Skonis. Sakoma, žmonės, kurie mėgsta pavalgyti, jaučia tikrą sekso malonumą.
Galbūt tai tiesa, nes abu dalykai susiję su jutiminiais malonumais.+ Lašink medaus mylimajam ant gaktos. Jis tegul nulaižo tavo ranką, o tu švelniais liežuvio judesiais nuvalyk jo kūną.+ Nupūsk atšalusią kavos putą jam ant krūtinės, iškart jo spenelius nuplauk gurkšneliu karštos kavos.+ Tai darykite prie padengto stalo. Per sueitį maitinkite vienas kitą pačių pasiruoštais skanėstais.

Uoslė. Užuodi kokį nors malonaus kvapo dvelktelėjimą ir iškart pajunti, kad prisimeni kokį nors įvykį, kuris tave labai jaudina. Kvapai tiesiogiai veikia limbinę sistemą, kuri kontroliuoja mūsų pojūčius ir instinktus.+ Jei nori sugundyti partnerį, nesikvepink, dvelk tik savo natūraliu kūno kvapu! + Nusimauk šilko kelnaites ir jomis pamojuok jam virš veido. Leisk jam giliai įkvėpti tavo kvapo! + Susijaudinusi ir kupina aistros uostinėk jo pažastis ir genitalijų sritį!

Lytėjimas. Esant užrištomis akimis pojūčiai labai sustiprėja. Pasakyk partneriui, kad ant jo lašinsi karšto vaško, o iš tikrųjų lašink tik šalto vandens! Naudok pojūčius stimuliuojančius aksesuarus: plunksnas, teptukus, šepečius, šilką, odą arba lytėk jo susijaudinusį kūną savo švelniais speneliais, veneros kalvele, lūpomis ar blakstienomis.

Klausa. Nepamiršk šio pojūčio! Tu girdi septynis kartus greičiau, nei sureaguoja tavo akys! Visada šnibždėk Jam į kairiąją ausį. Taip tu lengviausiai pasieksi jo jausmų centrą! Klausykitės karščiausių hitų, skirtų meilės žaidimams. Galite rinktis savo mėgstamus arba mūsų rekomenduojamus kūrinius, pavyzdžiui, Madonnos „Justify My Love“, „Eurythmics“ „The Miracle of Love“, „Hot Chocolate“ „You Sexy Thing“.
Be to, išmesk iš galvos visas abejones ir apimta geismo ir ekstazės sakyk viską, kas tada šauna į galvą. Šiomis minutėmis leistinos ir nešvankios frazės!

17. Ką reiškia tossingas?  
Greitukas su simpatingu pakeleiviu traukinio tualete. Arba laukinis seksas su žaviu lėktuvo kaimynu skrendant atostogauti. Arba trumpas nuotykis bet kur su visiškai svetimu žmogumi.

18. Kokia yra Kamščiatraukio poza?
Tai drauge ir paprasta, ir netikėtai jaudinanti poza. Atsigulk aukštielninka ir suglaudusi kelius pritrauk kojas prie savo krūtinės. Per sueitį partneris rankomis remiasi iš kairės ir iš dešinės tavo viršutinės kūno dalies pusės. Dabar pradėk lėtai bei jausmingai suptis iš vienos pusės į kitą. Kai tu tokiu būdu ritmingai perkeli savo svorį iš vienos pusės į kitą, jo penis yra sukamas taip kaip atkemšamas vyno butelio kamštis... Svarbu: partneris turi nejudėti!

19. Mylėdamiesi mėgstame nešvankiai kalbėtis. Kokių triukų dar yra?
Šalia lovos instaliuok mikrofoną. Tokiu būdu per garsiakalbį dvigubai stipresniu garsu girdėsite nešvankius žodelius, pašnibždomis ištartus meilės prisipažinimus, ekstazės apimtą dejavimą ir kartu tai galėsite įsirašyti į kompaktinę plokštelę, kad kitą kartą klausydamiesi dar labiau susijaudintumėte!
PASIŪLYMAS. Paskambink karštosios sekso linijos telefonu ir pasakyk profesionaliai darbuotojai, ką ketinate daryti, prijunk garsiakalbį ir mylėkitės, kai tuo tarpu nematomas trečiasis asmuo erotiniais pasakojimais audrins jūsų fantazijas.

20. Norėčiau savo draugui šokti striptizą prie strypo. Ar yra tokių dalykų, naudojamų privačiais tikslais?
Variantas nelengvas, teks ieškoti ko nors panašaus statybinių medžiagų parduotuvėje arba užsisakyti tikrą internetu. Pigu nebus, bet turėti namie striptizo strypą – gana egzotiška. Pigiau būtų susitarti su klubo, kur yra strypas, darbuotojais, kad jus už atitinkamą mokestį įleistų ten valandėlei nedarbo metu.

21. Ar tiesa, kad geriausios moterys lovoje tik sulaukusios 30-ies?
Ne. Amžius neturi įtakos seksualinėms žinioms. Tačiau daugeliui moterų reikia laiko, kol jos susikuria seksualinį identiškumą ir tik tada patiria sekso malonumus su visais pojūčiais, ir paskui nevaržomai atsiduoda savo jausmams bei troškimams. Be to, šios moterys yra labai geros formos, nepaprastai pasitikinčios savimi, patrauklios, jos dievina savo kūną. Tai – puikus pagrindas visaverčiam seksualiniam gyvenimui, kuriuo ir tu galėsi džiaugtis!

22. Ką reiškia rusiška stimuliacija?
Vieną pirštą (tik, žiūrėk, kad nagas būtų trumpas bei tvarkingas!) panardink į šiltą aliejų ir švelniai masažuodama įkišk partneriui į analinę angą.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus