• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

“Vienkartinis” seksas: kai tai nutinka...  4 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2013-10-24 18:00:00

“Vienkartinis” seksas: kai tai nutinka...
123rf.com
Seksą galima būtų padalinti į dvi rūšis: tą, kuris “ilgalaikis”, ir tą, kuris - “vienkartinis”. Retas, susigundęs pastarąjį išbandyti, po to nesvarstė, kodėl taip pasielgiau? ne vienas tvirtintų, kad tai paleistuvystė. Gal? Bet tai jau buvo...

Nesąmoningos priežastys

 “Mes renkamės”. Po sekso nakties supratote, kad tai ne tas žmogus, su kuriuo galėtumėte būti. Vakarykštis susitikimas buvo KLAIDA.
 Ką daryti. Pamiršti kaip nebaisų sapną ir padaryti išvadas. Ne apie tai, ko jums reikia, o apie tai, ko jums nereikia.

 “Mus renkasi”. Ši naktis jums atrodė kaip naujų santykių pradžia, tačiau partneris apie tai net negalvoja. Situacija banali ir, beje, dažnai pasitaikanti. Kartais, jūsų akimis ryte žiūrint, net nešvanki.

 Ką daryti. Taip pat pamiršti kaip nebaisų sapną. Išvadų daryti neverta - ko gi gyvenime nebūna.
 
Sąmoningos priežastys

 “Pamatyti Paryžių ir numirti!” - posakis, kurį galima pritaikyti vienkartiniam seksui. Ne vienas vyras prisipažįsta, jog kartais trokšta, kad moteris būtų jo bet kokia kaina, tegul ir tik vienam vakarui.

 Taip nutinka, kai vyras moterį itin traukia ir ji praranda sveiką protą. Tačiau, kaip teigia psichologai, užmegzti ilgalaikius santykius po tokio nuotykio retai kada pavyksta.
 
Jis - pripažintas dievukas

 Dažniausiai “dievukai” suvilioja nepatyrusias mergina, bet ne išimtis ir subrendusios moterys. Neretai garsaus žmogaus - aktoriaus ar dainininko - gerbėjos dieną naktį budi prie jo namų durų, laukia po koncertų. Seksas su juo tokiai merginai ar moteriai - svarbiausias gyvenimo tikslas ar amžina svajonė. Jai išsipildžius, gali pasigirti draugėmis, o gali tyliai visą gyvenimą tai slėpti giliausioje širdies kertelėje.

 Viena draugė dar būdama studentė po koncerto naktį prakleido su garsios to meto grupės dainininku. Prisiminimai apie tą nelabai blaivią naktį ją šildė neilgai, tačiau į gyvenimą ji ėmė žvelgti daug realiau...
 
Neoficialus dievukas

 Būna, kad susižavi vyru, nes jis gražiai nuaugęs mėlynakis blondinas. Naktis su juo - savotiška auka estetikai. Tegul ir viena, jei jau negali tikėtis daugiau. Tačiau ta naktis gali ir nuvilti, jeigu išsirinktas dievukas yra beviltiškas lovoje. Na, bet čia jau kita istorija.

 Arba jis patrauklus užsienietis profesorius, pavergęs jus intelektu. Turite tik vieną naktį viešbutyje. Kartais atsispirti pagundai pasidaro itin sunku, nors sveikas protas jums sako visai ką kita.

 Tiesa, kas gali paneigti, kad paragavusi gardaus kąsnelio, nenorėsite viso torto. Todėl, teigia psichologai, norėdama išvengti tragedijos moteriai derėtų prisiminti ispaniškosios dainos eilutes: “Bučiuok mane, bučiuok, nes rytoj aš būsiu labai toli”.
 
Tiesiog seksas

 Kad ir kaip nenorėtume pripažinti, kartais būna tik seksas. Vardan sveikatos ar dar dėl bala žino kokių priežasčių.

 “Mano draugė karts nuo karto permiega su nepažįstamu vyriškiu. Tik todėl, kad jie vienas kitam tą vakarą patiko. Ir jos visai nejaudina, kad ji žino tik jo vardą ir daugiau galbūt niekada su juo nenusitiks. Nors aš taip negalėčiau, man tai vis tiek atrodo žavu”, - seksologo kabinete pasakoja keturiasdešimtmetė moteris.
 
Kurortinis romanas

 Ne vienam girdėta istorija, kai susitikę kurorte ar kur sanatorijoje du žmonės pajaučia vienas kitam simpatiją, tačiau, būdami nelaisvi, tik flirtuoja, tačiau paskutinę dieną... Grįžę namo į skirtingus miestus jie dar kartais susitinka, tačiau po kurio laiko viskas baigiasi. Gal ir gerai, nes nespėji nusivilti...
 
Logiška platoniškos meilės pabaiga

 Kartais platoniški santykiai trunka ne vienerius metus (taip įsimylime klasės ar studijų draugą). Po to abu pasuka savais keliais, o po kelerių metų susitinka netyčia. Ir kartu praleidžia naktį, kuri padeda galutinį tašką santykiuose. Supranti, kad laikas nelaukė, ir žmogus, apie kurį daug metų svajojai, jau seniai nebe tas. Tuomet pagalvoji “gerai, kad kažkada pritrūko drąsos prisipažinti apie savo jausmus”.
 
Koks išauš rytas

 Vienos nakties nuotykis turi ir pliusų, ir minusų.

 Tai visada būna labai jausminga. Čia greta romantika ir cinizmas, džiaugsmas ir liūdesys.

 Gal todėl verta prisimininti, kad rytas vis tiek išauš... Tik koks?
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
fu
2013-01-18 15:55:29
galima ir per 3 galus
jio
2013-01-11 01:35:22
tokia tik , per du galus , ir meti lauk
.,
2012-01-06 22:39:33
aha