• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Visa tiesa apie vibratorius (N-18)  26 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2011-02-17 13:00:00

Visa tiesa apie vibratorius (N-18)
123rf.com
Viena perkamiausių prekių sekso prekių parudotuvėje - vibratorius. Visoms drąsioms ir mėgstančioms paišdykauti moterims atskleisime visą tiesą apie bene populiariausią sekso žaisliuką.
 
Parduotuvėse vos įžengus akys apraibsta nuo pasirinkimo. Ir antrankiai, ir botagėliai, ir lateksiniai rūbeliai, geismą žadinantys aliejukai bei tūkstantis ir viena rūšis sekso žaisliukų. Ką išrinkti brangiausiai, kad ji būtų ir nudžiuginta, ir pamaloninta?
 
Vienos moters istorija
 
Kelnaitės su vibratoriumi vieną Didžiosios Britanijos namų šeimininkę, tiesiogine to žodžio prasme, paguldė į ligos patalą. Jauna moteris įsigijusi naują sekso žaisliuką nekantravo kuo greičiau išbandyti. Bet kur tau. Namuose juk begalės darbų: išplauti grindis, paruošti pietus šeimynai ir dar nuvažiuoti į parduotuvę.
 
Todėl 33 metų britė nusprendė pamaloninti save neatsitraukdama nuo kasdienių namų ruošos darbų. Pasipuošusi naujomis kelnaitėmis išsiruošė į prekybos centrą. Deja, ten vietoj malonumo jos laukė gėda. Rinkdamasi makaronus ji taip susijaudino, kad apalpo vidury parduotuvės.
 
Krisdama trenkėsi į produktų lentyną ir prasiskėlė galvą. Į įvykio vietą atvykus greitajai pagalbai, vibratorius vis dar veikė ir skleidė garsus. Gydytojai išjungė prietaisą, jį pašalino ir tik tada išvežė moteriškę į ligoninę.
 
Kaip nepasimesti renkantis
 
Parduotuvės Sex4yuo konsultantės teigimu, populiariausias tarp merginų sekso žaisliukas yra vibratorius, nes stimuliuoja iš dviejų pusių – išorės ir vidaus. Vyrams būna įvairiausių antgalių, vibruojančių žiedų, bei masažinių aliejukų, skatinančių susijaudinimą.
 
Be to, moterims skirti ir vaginaliniai kamuoliukai, kurie ne tik suteikia malonumo. Pavyzdžiui, moterims po gimdymo išplatėja makštis, nuolat naudodama kamuoliukus ji gali stimuliuoti raumenis, kurie po malonių treniruočių sustiprėja bei susiaurina makštį ir taip sustiprina moters pojūčius santykiaujant su partneriu.
 
Tačiau pradedančiosioms rekomenduojama rinktis vibratorių. Bet prieš perkant reikėtų pasitarti. Nes vieni vibratoriai yra skirti jau pažengusioms ir turinčioms įgūdžių. Naujokėms dažniausiai rekomenduojami multifunkciniai vibratoriai, kitaip dar vadinami Rabbit.
 
Jo sėkmė slypi triušiuko formos detalėje, kurio ilgos ausys įtaisytos taip, kad vibratoriui esant vaginoje jos atsiduria tiesiai prie klitorio. Todėl stimuliuoja dviejose vietose ne taip kaip įprasti vibratoriai. Tokiu būdu moteris orgazmą pasiekia labai greitai.
 
Skirtumai ir pranašumai
 
Falo imitatorius nevibruoja, juo darbuotis teks pačiai. Klasikiniai vibratoriai būna įvairių tipų – nuo trūkčiojančių iki reguliuojamo greičio. Koks tinkamiausias, teks nuspręsti pačioms.
 
Falo imitatoriai ir vibratoriai skirti ne tik vaginai. Klasikinį vibratorių taip pat galite naudoti ir vaginaliniam masažui, klitorio stimuliacijai, žaidimui su speneliais, viso kūno pojūčių įaudrinimui. Svarbiausia pasitelkti fantaziją.
 
Šiuolaikinė sekso industrija siūlo ir realaus penio dydžio, formos bei spalvos vibratorius. Įsigijusi tokį sekso žaislą neskubėkite, viską darykite lėtai ir švelniai.
 
Tiesa, pradedančiosioms nepatartina naudoti didelio realistinio vibratoriaus. Nepamirškite ir lubrikanto, nes seksualinė stimuliacija tikrovišku vibratoriumi yra labai intensyvi.

G–taško vibratorius privers jus pasiekit didįjį OOO.
 
Šiuo vibratoriumi galima naudotis ir drauge su partneriu. Užtepkite šiek tiek lubrikanto ant vibratoriaus. Tiesa, prieš įvedant vibratorių reikėtų pasiekti susijaudinimo būseną, po to lėtai įstumti vibratorių.
 
Vibruojantys G–taško falo imitatatoriai viršūnėje yra išlenkti, taigi jie tiesiai spaudžia G–tašką. Vibravimo tipą ir greitį galite kontroliuoti. Galite pradėti nuo aštraus trūkčiojimo ir didinti greitį, po to lėtinti, kol vos jausite.
 
Tai, ką reikėtų žinoti
 
Japonų pagaminti vibratoriai – geriausi, nes fabrikai, kuriuose jie surenkami, užsiima tik jų gamyba. Antroje vietoje pagal kokybę yra Vokietija, trečioje – Kinija. Panaudojus vibratorių reikia būtinai nuvalyti specialiu skysčiu arba nuplauti vandeniu ir muilu. Po naudojimosi vibratoriumi visada iš jo išimkite baterijas, priešingu atveju, jos gali sugadinti motorą vos per keletą dienų.
 
Tarp kitko
 
– Pirmieji vibratoriai buvo gremėzdiškos mašinos, jungiamos į elektros tinklą, kol neatsirado pirmieji baterijomis varomi modeliai. Tiesa, pirmieji žaisliukai buvo laikomi masažavimo priemone, skirta moteriškai isterijai gydyti. Vyriškuose žurnaluose puikuodavosi jų reklamos su antraštėmis, kad tai puikiausia dovana žmonai, kuri apsaugos ją nuo isterijos ir dovanos grožį bei jaunystę. Tačiau prasidėjusi pornografinių filmų era visuomenei atskleidė, kam iš tikrųjų jie yra skirti. Nuo tada sekso žaisliukai buvo vadinami ne tik priemone sekso partneriui patenkinti, bet ir galimybe pajusti malonumą vienam.
 
– Vibratoriai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų – plastiko, gumos, silikono. Rinkitės tą medžiagą, kuri jums labiausiai patinka. Vibratoriai būna įvairių spalvų – rožiniai, raudoni, mėlyni, juodi. Spalvą galite pritaikyti prie kitų sekso žaislų, o gal net garderobo.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
puqiekogedile
2021-02-26 03:46:43
http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - 18 Dosage For Amoxicillin 500mg yey.nrwo.eli.mama.lt.jav.nw http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
esonowoye
2021-02-26 03:15:00
http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500mg Capsules Buy Amoxicillin rcv.drdu.eli.mama.lt.ynt.yf http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
as
2016-05-07 14:21:58
sveki ,ar galima naudoti vibratoriu per menesines?jam niekas neatsitiks?