• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyras, seksas ir flirtas: mitai bei tikrovė  2 

Autorius: Balsas.lt
2013-01-02 10:00:00

Vyras, seksas ir flirtas: mitai bei tikrovė
123rf.com

Seksas ir flirtas yra labai svarbi santykių detalė. Galbūt tu nustebsi ir tave tai šokiruos, tačiau vyras moteryje, visų pirma, mato seksualinį objektą, o ne žmogų su siela.

Nederėtų dėl to labai širsti, nes būtent tokia yra vyro fiziologija ir nieko bendro su charakteriu ar išsiauklėjimu tai neturi. Aišku, moksliškai įrodyta, jog vyrai, turintys aukštesnį išsilavinimą dažniausiai būna ištikimesni ir mažiau lytiškai aktyvūs nei tie, kurie yra mažai išsilavinę.

Svarbiausias aspektas yra ne mokymas išsiriesti įmantriomis pozomis, bet sugebėjimas priimti save tokią, kokia esi ir leisti tai padaryti vyrui.

Juk ne kartą teko girdėti tokias keistas sąvokas „gera lovoje“, „bloga lovoje“, tačiau niekas niekada nesiryžo paaiškinti, ką jos iš tikrųjų reiškia.

Visų pirma, norėdama būti „gera lovoje“, turi atsipalaiduoti. Vyrai sekso metu dažniausiai pamiršta net savo vardą, tuo tarpu tu nuolat galvoji apie tai kaip atrodai vienokioje ar kitokioje pozoje ir tai yra kvaila! Pasąmonėje vyro pareiga yra patenkinti moterį, o ne panaudoti ją masturbacijai. Tačiau jei ši yra susikausčiusi, tokie santykiai tikrai nėra malonūs ir vyrą greičiau glumina, nei suteikia malonumą.

Apie vyrus, seksą ir tai, ką jie jaučia jo metu yra sukurti neteisingi mitai, tad pats laikas juos sulaužyti.

- Egzistuoja seksualinis nesuderinamumas, t.y. kai abu partneriai sekso metu jaučiasi nemaloniai. Nėra „blogų“ ar „gerų“ lovoje. Yra tik nesuderinami.

- Žinoma, jog moterims, norint patirti stiprų orgazmą, reikia jausti šį tą daugiau. Taip pat yra ir su vyrais. Teoriškai, kiekvienos ejakuliacijos metu šie patiria orgazmą, tačiau skirtumas tarp to, kai mylimasi yra šiaip sau, ir kai žmones jungia jausmai – skiriasi labai smarkiai.

- Normaliuose santykiuose po sekso vyrai taip pat nori švelnumo, bučinio ir pokalbio.

- Vyras nėra miško gyventojas ir jam nereikia teatro lovoje. Turi jam leisti pažinti savo kūną. Viena iš didžiausių vyriškų baimių yra nepatenkinti partnerės sekso metu. Jei bandysi vaidinti kažką, tikėdamasi, jog atrodysi geresnė lovoje – klysti.

- Net jei manai, jog vyras tave taip smarkiai myli ir esate taip seniai kartu, jog gali nesilaikyti pakankamos asmens higienos, nepamiršk, jog vyrai myli akimis ir juos žavi gražūs naktiniai, švelni prižiūrėta oda, sutvarkyti antakiai ir dailus manikiūras. Manydama, jog po tam tikro laiko vyras prie tavęs tiek įpranta, jog to nebepastebi, smarkiai suklysi.

Tuo tarpu flirtas ypatingą reikšmę vaidina santykių pradžioje. Norėdama atrodyti seksuali nepersistenk flirtuodama. Elgdamasi vulgariai tu gal ir paskubinsi įvykius, nusitempsi jį į lovą, bet tik tiek.

Laikas, kada tu gali vyrui padaryti didžiausią įspūdį būtent ir yra iki pirmųjų lytinių santykių. Iki to momento jis geidžia tavęs, svajoja, klausosi, domisi, nori, medžioja, stengiasi, bando tave pažinti. Tada yra pasiekiamas didžiausias susidomėjimo taškas.

„Gavus“ tave šis taškas jau nebekyla, o tik po truputį blėsta ir virsta arba dulkėmis, arba brandesniu ryšiu. Tad jei iki pirmojo sekso su patinkančiu vyru šis visiškai nieko apie tave nesužinos, nedovanos tau gėlių, nesives tavęs į viešumą, tai, matyt, daugiau ateityje iš jo daugiau ir nebeišspausi...

Dažnai moteris mano, jog permiegojusi su vyru ji užmegs ryšį, tačiau viskas yra šiek tiek kitaip. Sekso metu ji greičiau sustiprina ryšį, jei šis yra, tačiau priešingu atveju viskas veda tik prie nusivylimų.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vyras35
2011-05-27 12:00:48
Nuoga tiesa.
vyras30
2011-05-25 19:51:10
Gryna tiesa.