• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kada ateina metas skirtis?  5 

Autorius: Eli.lt
2016-08-28 14:09:00

Sprendimas nutraukti santykius yra sudėtingas žingsnis, kurį reikia rimtai apmąstyti. Kas parodo, kad draugystė ar santuoka neturi ateities? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint suprasti ar santykiai veda į bendrą bei laimingą ateitį? Dalinamės patarimais!Jūs nekalbate apie ateitį. Pora, kuri kartu neplanuoja ateities jos ir neturės. Planai ir pokalbiai gali būti įvairūs ir jie priklauso nuo žmonių - vieni gali susiplanuoti būsimojo namo užuolaidų spalvą, o kitiems pakanka pasitarti, ką nuveikti savaitgalį.

Partneris minėjo, kad jis/ji nenori įsipareigojimų
. Rimti santykiai reikalauja vienokio ar kitokio įsipareigojimo, susitarimo. Tai gali būti pasižadėjimas būti ištikimiems fiziškai ir/ar dvasiškai, vestuvės, susitarimas visada būti atviriems ir jo laikymąsis.  

Tu turi variantą B. Jeigu tavo akiratyje atsirado antras žmogus, tai jį ir rinkis. Jeigu pirmasis būtų tikęs, tai to antrojo nebūtų buvę. Smulkūs susižavėjimai, draugiškas flirtas su kolegomis ar senais bičiuliais yra žmogiška ir smagu, tačiau verta sunerimti, kada tai perauga į šį tą rimtesnio...

Neturite bendrų interesų. Tik susipažinę žmonės visada turi apie ką pakalbėti ir randa bendros veiklos - juk net kavos puodelis gali virsti ilgu susipažinimo pokalbiu, tačiau, kuomet faktai apie vienas kitą jau žinomi tenka ieškoti bendrų interesų, požiūrio sutapimo.

Elgiatės lyg neturėtumėte poros.
Išėję atskirai elgiatės lyg antrosios pusės nebūtų ne tik šalia, elgiatės lyg jis/ji negzistuotų. Laisvai flirtuojate, itin lipšniai bendraujate, dalinate savo kontaktinius duomenis ir nė žodeliu neužsimenate apie įsipareigojimą kitam žmogui.

Jūsų draugų rate mažai porų
. Tvirtos poros yra linkusios bičiuliautis su kitomis porelėmis. Ir tai natūralu. Juk nebėra tokio didelio poreikio lankytis dideliuose žmonių susibūrimuose norint susipažinti ir surasti savo antrąją pusę, o malonūs vakarai keletos draugų kompanijoje tampa priimtinesni.

Jūs nerandate laiko vienas kitam. Įsimylėję žmonės stengiasi kuo daugiau laiko praleisti drauge, o santykiams bręstant poreikis kiekvieną minutę skirti vienas kitam slopsta, tačiau bendras laisvalaikis yra būtina sėkmingų santykių sąlyga. Jeigu nuolat ieškote kitų veiklų, norėdami išvengti buvimo kartu vertėtų susimąstyti ar santykiai turi prasmę.

Jūs neturi laiko savo gyvenimui. Balansas poroje yra tiesiog būtinas! Jeigu jūs savo gyvenimą derinate pagal partnerį ir nuolat stengiatės ištaikyti laiko pabuvimui kartu jo/ jos įtemptoje dienotvarkėje, tai galiausiai jausite tuštumą, imsite prarasti savo draugus, hobius, o tai kels nepasitenkinimą.

Jūsų santykiai labiau virtualūs. Šiuolaikinės technologijos mums leidia nuolat bendrauti su gausybe žmonių, tačiau moksliniai tyrimai rodo, jog esame prisirišę, jaučiamės saugiausiai tik su tais, kurių balsą girdime, kuriuos galime apkabinti, paliesti.

Jūs vengiate aiškintis nesutarimus
. Nuolatiniai konfliktai, žinoma, erzina. Kaip ir polinkis juos nuolat kelti. Kita vertus, kiekviena pota susiduria su didesniais ar mažesniais nesutarimais, kuriuos verta spręsti diskutuojant. 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Billyson
2017-07-24 15:13:48
wh0cd520465 doxycycline arimidex indocin cialis elocon generic
Billyson
2017-06-04 14:21:13
wh0cd2524359 nexium over counter cost of propecia albenza cost buy clindamycin gel sildenafil citrate generic proscar
Rekomenduoju
2016-09-05 09:48:59
Suveikia vaistai greitai, paprastai jau po 15 minučių nebesijaučia jokių erekcijos disfunkcijos požymių. Vaisto poveikis užtektinai stiprus normaliems lytiniams santykiams net ir po 6-7 val po to, kai buvo vartota. Galima vartoti iki karto per dieną,