• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Oksana Pikul – Jasaitienė modelį Karoliną Toleikytę pavertė švelnia nuotaka

Autorius: Eli.lt, Vilmanto Morkvėno nuotr.
2017-03-15 11:00:00

Oksana Pikul – Jasaitienė modelį Karoliną Toleikytę pavertė švelnia nuotaka
Pavasaris - vestuvių planavimo metas. Kai būsimus jaunuosius užgriūva malonūs rūpesčiai kaip ir kur suorganizuoti šventę, neretai nuotakos suknelės išsirinkimas tampa vienu atsakingiausių gyvenimo darbų. Išskirtinėje fotosesijoje žinomas modelis Karolina Toleikytė įkūnijo vieno prabangiausių pasaulyje vestuvinių suknelių prekės ženklo „Pronovias“ mūzą ir pristatė šio sezono madingiausius jaunosios įvaizdžius.

„Labai mėgstu save išmėginti skirtinguose vaidmenyse, taip kaip ir šioje fotosesijoje tapti nuotaka. Įsivaizduoju nuotakas, vestuvių rytą šokančias į sukneles ir įsikibus savo tėvams į parankes, žingsniuojančias link altoriaus. „Pronovias“, mano nuomone, yra pats didžiausias ir žinomiausias vestuvinių suknelių prekės ženklas pasaulyje, kiekvienas jų modelis yra tikrai išskirtinis ir pakeriantis. Žaviuosi jų kolekcijomis, visada seku jų pristatymus“, - fotosesijos įspūdžiais dalijasi profesionalus modelis.Nors jauna mergina su vestuvinėmis suknelėmis pozavo ne pirmąkart, ši fotosesija įsiminė ne tik dėl puikių suknelių, bet ir profesionalaus visos komandos darbo, vykusio neseniai duris atvėrusiame sostinės restorane „Bizarre“.

Karolinos makiažu ir plaukais rūpinosi Oksana Pikul – Jasaitienė. „Man tai nėra pirmoji vestuvinių suknelių fotosesija. Teko ir pačiai ne kartą būti modeliu bei dirbti už kadro, o ir vasaros laikotarpiu daug jaunųjų išlydžiu į jų šventės iškilmes. Pati labai mėgstu švelnų, bruožus paryškinantį makiažą - juk nuotaka turi spindėti švelnumu, nepriekaištinga tvarka, tobulai sukurtas įvaizdis džiuginti visą šventę, kad ir koks oras tądien bebūtų. Šios fotosesijos metu atidžiai ir iš arti galėjau apžiūrėti „Pronovias“ sukneles. Likau sužavėta jų subtilia elegancija ir elegantiškais modeliais“, - įspūdžiais dalijasi moteris.Fotosesijos rezultatu džiaugiasi ir „Pronovias“ ženklo atstovai Lietuvoje. „Tikriausiai kiekviena mergina pripažins, jog vestuvinės suknelės paieškos yra ne tik maloni pramoga, tačiau dažnai ir tikras galvos skausmas. Šiandien suknelių pasirinkimas yra toks platus, kad neretai susuka galvą ne vienai nuotakai. Pastebime, jog lietuvaitės mielai seka pasaulines mados tendencijas, turi išlavintą skonį, o mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti ne tik platų suknelių asortimentą, bet ir pristatyti išskirtinius, prabangius „Pronovias“ kūrinius mūsų šalies damoms“, - teigia „Santa“ salono atstovai ir tikisi, kad šios fotosesijos rezultatai padės merginoms lengviau atrasti bei išsirinkti savo svajonių suknelę svarbiausiai gyvenimo šventei.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus