• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirmos viešos piršlybos Lietuvoje  3 

Autorius: ApieVestuves.lt, Victor Morozov nuotr., Daniel Zmitrowicz video
2012-02-13 17:51:00

Pirmos viešos piršlybos Lietuvoje
Vakar, vasario 12 d., 14 val. parodoje „Mūsų vestuvės“ įvyko spontaniškos viešos sužadėtuvės. Vilnietis Vaidas (22 m.) pasipiršo savo mylimajai studentei Jolantai (22 m.). Pora drauge jau ketverius metus. Užsienyje savo mylimąsias vyrai stebina sumaniomis piršlybomis dažniau, o lietuvaičiai vis dar santūresni. Šios pirmos viešos piršlybos suvirpino ne tik Jolantos širdį, bet ir visų parodos dalyvių, kurie jas stebėjo.

Vaidas piršlybų scenarijų sukūrė pats

Vaidas dalyvavo viešai skelbtame konkurse, kurį organizavo paroda-šventė „Mūsų vestuvės“ kartu su informaciniu tinklalapiu jaunavedžiams ApieVestuves.lt. Siųsdamas laišką Vaidas rašė: „Labai norėčiau dalyvauti Jūsų konkurse. Štai turiu tokį nuostabų žmogų, su kuriuo jau draugauju 4 metus, labai ją myliu ir tikrai žinau, kad ji yra man skirta.“ Komisija išrinko vilniečio scenarijų iš 11 siųstų, nes jis pakerėjo savo nuoširdumu ir paprastumu. Pagrindinis konkurso prizas – piršlybų organizavimas ir auksinis žiedelis. Pagrindinio prizo steigėjai „Aukso Gija“ džiaugėsi galėdami prisidėti prie šios gražios šventės. Vaikinui savo svajonių piršlybų scenarijų įvykdyti padėjo profesionalūs šokėjai iš „Šokių akademijos“.

Apie piršlybas mergina nieko nenutuokė

Jolantą į parodą atsivedė draugė Monika pasižvalgyti ir mergaitiškai papramogauti. Ji net nenutuokė, kad čia jau jos laukia Vaido ir jos tėveliai, o pats vaikinas labai jaudinasi ir padedamas profesionalų komandos repetuoja šokį iki pat paskutinės akimirkos. Piršlybos buvo nuoširdžios, tad ne tik Jolanta ir Vaidas jaudinosi, bet apsidairius salėje buvo matyti, kad daugelis merginų braukė laimės ašaras. Po piršlybų jauna pora nesulaikė jaudulio ir abu kartojo, kad jausmas fantastiškas. „Labai myliu jį, nes jis tas žmogus, kuris visada šalia ir jame galiu rasti visą pasaulį“, – jaudindamasi sakė nuo šiol ne tik mergina, bet jau ir Vaido sužadėtinė.

Nuotraukų fotografas: Victor Morozov
Video: Daniel ZmitrowiczRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jurgita
2012-02-16 21:19:34
Saunuolis!!!! Pasirodo lietuvoje yra vyru ir ne kelmu :)
as
2012-02-14 16:41:23
aga as ir skaiciau kad siemens arenoj pries keleta metu pasipirso vienas ciuvas viesai.
Elvina
2012-02-14 12:21:17
Grazu, bet siek tiek kopijuota nuo ankstesniu video :)