• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vestuvių planavimas (II dalis)

Autorius: Vytas Kokšta, www.vijolina.lt
2009-09-28 12:05:00

Vestuvių planavimas (II dalis)
vijolina.lt nuotr.

Pirmoje vestuvių planavimo straipsnio dalyje aptarėme, ką reikėtų atlikti likus 6-12 mėnesių iki planuojamų vestuvių, taip  pat pateikėme planuojamam vestuvių biudžetui būtinas pozicijas. 

Toliau reikėtų nuspręsti, kaip turi būti suplanuotos Jūsų vestuvės.

Iškilmių stilius didele dalimi priklauso nuo pakviestų svečių skaičiaus, numatytų vestuvių planavimui lėšų ir pasirinktų drabužių stiliaus. Bet, kad ir kokį variantą jaunieji bepasirinktų, jis turėtų atspindėti jų pačių stilių. Apgalvokite savo įvaizdį ir pasirinkite vestuvinius rūbus.

Po to, kai nusprendėte kokio stiliaus turi būti Jūsų vestuvės, kaip jos turi būti suplanuotos, peržiūrėkite vestuvinių suknelių katalogus. Tai padės Jums išsirinkti vestuvinę suknelę. Po to jau galite drąsiai žygiuoti į vestuvinių rūbų saloną. Gal būt yra prasmė skirti laiko fitnesui ar aerobikai, kad šventės metu jaustumėtės komfortabiliau. Susitarkite su visažistu ir kirpėju, kad suplanuotą vestuvių dieną atrodytumėte kaip galima įspūdingiau.
 
Pasirinkite liudininkus

Iš anksto išsiaiškinkite, ar jie sutinka būti aktyviais suplanuotų vestuvių dalyviais – jie gi bus artimiausi jaunųjų pagalbininkai. Jei ne, tai tada būtinai reikia numatyti gerą pobūvio vedėją ir kitą aptarnaujantį personalą. Kraštutiniam atvejui numatykite ir kitas liudininkų kandidatūras.

Vieta, kur švęsite

Likus mažiausiai  keturiems mėnesiams iki banketo apsispręskite dėl pobūvio vietos. Ją reikėtų pasirinkti patogiausią svečiams suvažiuoti ir atitinkančią Jūsų kokybės reikalavimus bei, žinoma, kainą.

Suplanuokite vestuvinį kortežą

Užsakykite iš anksto visas paslaugas. Dauguma gerų fotografų, filmuotojų, pobūvio vedėjų ir muzikantų turi užsakymus gerą pusmetį į priekį, taip kad nepraleiskite momento, kad nereikėtų rinktis ne tai, ko pageidaujate, o iš to kas liko...
 
Nepamirškite pagalvoti apie vestuvinį kontraktą

Jei nuspręstumėte, kad jis reikalingas, neskubėdami pasirinkite pageidaujamą notarą ar juristą, kuriuo pasitikite ir kuris profesionaliai parengtų reikiamus dokumentus.
 
Pagalvokite ir apie kelionių agentūrą
 
Išsirinkite maršrutą, kurio pageidautumėte povestuvinei kelionei ir optimalias kainas.
 
Užsakykite suplanuotus vestuvinius kvietimus
 
Jei jaučiate turintys neišnaudotą kūrybinį potencialą, originalius kvietimus galite pasigaminti ir patys. Bet, žinoma, kur kas paprasčiau juos užsakyti. Išsiųskite kvietimus pobūvio svečiams ir pageidaujamų dovanų sąrašą.

 
Likus mėnesiui iki vestuvių jau reikėtų turėti ar bent jau žinoti kur ir kokius įsigysite  vestuvinius žiedus, avalynę bei aksesuarus, vestuvinę suknelę, kosmetiką ir visus kitus būtinus suplanuotai vestuvių šventei dalykus.

Na, o likus savaitei iki suplanuotų vestuvių užsakykite jaunosios ir visas kitas puokštes bei tortą. Jūs gi jau seniai esate pasirinkę gėlių saloną ir konditerijos įmonę, tiesa?

Dar kartą suderinkite detales su klebonu ir įsigykite visus reikiamus atributus. Patikrinkite dar kartą svečių sąrašą, susodinimo schemą, suplanuotą vestuvinį meniu, vestuvių scenarijų.

Ir dar keletas patarimų jaunajai:

Aplankykite kosmetologą, kirpėją, stilistą. Nepamirškite parodyti meistrui vestuvinės suknelės ir aksesuarų, kad jam lengviau būtų parinkti pačią geriausią šukuoseną bei makiažą.

Išbandykite suplanuotą vestuvinį makiažą. Pasižiūrėkite, ar jis Jums tinka, ar nesukelia alergijos. Gal būt nuspręsite, jog Jums dar reikia aplankyti soliariumą.

Parepetuokite jaunųjų valsą.

Prieš tris dienas iki suplanuotų vestuvių labai pravartu būtų dar kartą patikrinti ir patvirtinti visus Jūsų užsakymus, mašinų maršrutus, suplanuotų vestuvinių ceremonijų vietas bei laiką, pobūvio vedėją, muzikantus, fotografus, kino operatorius ir t.t. ir pan.

Suplanuotų vestuvių dieną – pats patikimiausias būdas nieko paskutiniu momentu nepamiršti ir nepraleisti – turėti be skubos sudarytą būtinų dalykų sąrašą ir jį patikrinti.

Ir svarbiausia,  prieš vestuves gerai išsimiegokite! Jūsų veidai turi šviesti nuo šypsenų, o ne būti užsimiegoję, pablyškę ir nuvargę. 


 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus