• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Namų energetika: 6 daiktai, kurie padės ją pagerinti  1 

Autorius: Astroguide.ru
2013-10-20 18:00:00

Namų energetika: 6 daiktai, kurie padės ją pagerinti
Freedigitalphotos nuotr.
Kiekvienas žmogus trokšta, kad jo namuose karaliautų harmonija, supratimas ir sėkmė. Tačiau ne visi žino, kad šių dalykų galima pasiekti ne tik fengšui principu perstumdžius baldus.

Siekiant tobulos namų energijos jums gali padėti ir keletas paprastų daiktų: veidrodžiai, varpeliai, žvakės, gėlės, akvariumas, kristalai. Štai tas paprastas rinkinys, kuris gerokai palengvins jūsų gyvenimą ir pritrauks į jūsų pasaulį tik teigiamus dalykus.

Gėlės

Gėlės – vienas iš tradicinių fengšui simbolių. Joms teikiama daug reikšmės. Pavyzdžiui, vadovaujantis fengšui principais, kiekvienas žmogus gyvenime turėtų įvaldyti 7 menus, vienas kurių – gėlininkystė.

Gėlių turėtų būti kiekvienuose namuose, tačiau su jomis patartina elgtis atsargiai, paisant tam tikrų taisyklių.

Pavyzdžiui, kiekviena gėlė, kaip ir žmogus, turi savo energetikos lauką. Jei gėlės ir žmogaus energetinis laukas sutampa, į namus plūs teigiama energija, o visa, kas bloga – atvirkščiai, atsitrauks. Jei biolaukai nesutampa, žmogaus savijauta gali pablogėti be jokių akivaizdžių priežasčių, jėgos išseks. Renkantis gėlę svarbu prie jos prisiliesti, keletui minučių užmerkti akis ir įsiklausyti į savo pojūčius.

Fengšui vertinamos ir skintų gėlių puokštės, manoma, kad tai – teigiamos energijos laidininkai. Tačiau čia esama ir vieno niuanso – kai tik šios gėlės pradės vysti, jas reikia nedelsiant išmesti.

Žvakės

Žvakės, o tiksliau – jų liepsna – ne tik parodo žmogui tikrąjį gyvenimo kelią, bet ir kovoja su neigiama energija, sudegina ją. Juk ne veltui žvakę priimta degti sergančio žmogaus kambaryje. O kaip malonu gulėti vonioje plevenant žvakių liepsnelei – stresas ir negatyvios emocijos iš karto atsitraukia, palieka vieną ramybei ir visiškam atsipalaidavimui.

Jei namuose būta kokių nors nemalonių įvykių, rekomenduojama visus namų kampus aprūkyti žvake, galima pašlakstyti ir šventintu vandeniu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sandra
2013-11-14 00:10:12
Na nezianu kas manbet su zvakem tai tikrai.. Pavyzdziui kad ir dabar is varle.lt uzsisakiau zvakiu... Kai jos dega tai man atrodo kad daug jaukesni namai atrodo tai jos pastoviai ir uzdegtos :)