• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sodas su charakteriu: 7 idėjos (foto)  1 

Autorius: Laura B. mama.lt
2010-07-27 14:00:00

Vasarą gyvenimas iš miesto persikelia į sodus, vasarnamius, kaimo sodybas. Turite savo kampą toliau nuo miesto šurmulio ir jūs? Šios 11 idėjų padės suteikti savo sodui ar vasarnamiui daugiau žavesio!
 
1. Tebūnie šviesa! Net ir trumpėjančios rugpjūčio naktys - vis dar puikus laikas pasimėgauti šiltu vakaru po dienos darbų. O kad vakaras būtų išties romantiškas, pasirūpinkite sodo apšvietimu. Maži žibintai palei takelį, žvakės specialiuose gaubtuose ar pakabintos medžiuose, lempučių girliandos apraizgiusios šakas – rinkitės kas jus labiausiai žavi!
 
2. Kas nors senoviško. Prisipažinkite, sodo namelis hi-tech stiliumi jums skamba kaip nesusipratimas. O senoviškos, romantika dvelkiančios detalės – kaip tik tai, ko čia trūksta. Nagi, pasižvalgykite senose palėpėse ar sendaikčių turguose – ir tikrai rasite ką nors netikėtai žavaus savo vasaros rezidencijai!
 
 
3. Skintų gėlių puokštės. Net jei aplink – mirga marga jūsų kruopščiai prižiūrimi gėlynai, vaza su skintomis gėlėmis suteiks ypatingos prabangos užkandžių staliukui.
 
 
4. Erdvė akims paganyti. Kad ir kaip puoselėtumėte savo sodą, jis neteiks daug džiaugsmo jei neturėsite erdvės, kur ramiai atsisėdę galėtumėte pasigėrėti savo triūsu. Taigi patogus suolelis ar krėslas žiedų ir žolynų apsupty – ne prabanga, o būtina detalė!
 
 
5. Jūsų asmeninis augalas. Net jei nuo mažumės mėgstate sodininkauti, vargu ar pavyks tapti visų galų meistru ir visų augalų žinovu jei sodas taip ir liko jūsų hobiu, o ne nuolatiniu darbu. Tačiau tapti vieno augalo žinovu ir dovanoti savo sodui savotišką vizitinę kortelę tikrai galite. Išsirinkite gražiausią gėlę, kuriai jūsų sodo aplinka tinka ir patinka – ir įkurdinkite ją įvairiose sodo erdvėse. Ji sutiks vieningą stilių visai erdvei, o jums – šio augalo žinovo reputaciją.
 
 
6. Kur takelis nuves? Jaukūs takeliai, išsibarstę po visą sodą, ne tik leis patogiai pasivaikščioti tarp lysvių ir gėlynų, bet ir suteiks sodui daugiau žavesio. Juk takelių mozaikai galima pasirinkti pačias įvairiausias medžiagas, nuo akmenėlių ir žvyro iki spalvotų plytų ornamento!
 
 
7. Vartelių dekoracijos? Kodėl gi ne! Vienut vienintelis lengvas štrichas ties sodo tvora ar varteliais – ir jūsų namai taps svetingesni, jaukesni!
 
 
 
 
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
balumba
2010-08-01 18:34:26
nieko cia nuostabaus ir grazaus nepamaciau ...