• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Augintinis pagal horoskopą  2 

Autorius: Astroguide.ru, Flickr.com nuotr.
2014-03-25 10:00:00

Kokį augintinį jums rekomenduoja žvaigždės?
Kokį augintinį jums rekomenduoja žvaigždės?
Vis dar neapsisprendi, ką laikyti namuose - šunį, katę ar iguaną? Tavo horoskopas gali pasufleruoti teisingiausią sprendimą!

Avinas

Avinams reikia augintinio, kuris būtų toks pat energingas, kaip jie, ir džiugiai nusiteikęs dalyvautų kasdienėje jų veikloje. Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, puikiai tiks airių terjeras. Tai judrūs ir bebaimiai šunys, kurie išsiskiria ypatinga narsa, o kartais net ir beatodairiškumu.

Jaučiai

Daug dėmesio kreipiantys į prisilietimus bei vertinantys estetinį vaizdą Jaučiai žavisi mielais ir simpatiškais gyvūnėliais, kuriuos galima paniurkyti, apkabinti. Kaip tik tokie yra špicai. Tai jausmingi, pūkuoti šuneliai, kurių kailį reikia dažnai šukuoti. Špicai nuovokūs, labai draugiški, juos lengva mokyti.

Dvyniai

Kas gi gali tapti geresniu kopanjonu tokiems plepiams, kaip Dvyniai, jei ne gyvūnas, kuris pats moka kalbėti? Pavyzdžiui, pilkoji Afrikos papūga. Šie paukščiai sparnuočių pasaulyje laikomi vienais protingiausių, išsiskiria fenomenalia atmintimi. Jie gali įsiminti ir ištarti daugybę žodžių ir net posakių, kuriais džiugins ir savo šeimininkus, ir jų svečius.

Vėžys

Vėžiai itin subtiliai jaučia savo gyvenimo kelią, todėl jiems emociškai lengviausia būtų pasirūpinti kokiu nors nedideliu gyvūnėliu, kurį būtų galima palaikyti rankose, paglostyti. Tam idealiai tinka kačiukai arba žiurkėnai.

Liūtas

Originalus, kilmingas ir žaismingas gyvūnėlis gali ištirpdyti net ir ledinę Liūto širdį. Juk Liūtai dievina tai, kas originalu! Jiems ypač tinka Siamo katės - švelnios, trumpaplaukės, labai judrios ir elegantiškos. Taip pat Liūtams bus prie širdies šių keturkojų troškimas nuolat būti dėmesio centre. Su tokiais gyvūnais Liūtai niekada nenuobodžiaus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
liute
2014-01-09 17:31:07
tikrai man patinka katinai , turiu dideli Puki , kuris zino kad as viena ji myliu , laukia kada grysiu namo .
Ingrida
2013-08-06 18:27:35
Na nepataikėte su augintiniais kurie pasak Jūsų straipsnio žuvų ženklui tinka.Nors mes esame po šiuo ženklu gimę tai dar nereiškia,jog mums visiems patinka ir tinka žuvytės...Man asmeniškai jos visiškai nepatinka.Manau yra ne vienas toks žmogus kuris pritartų man.Bet straipsnis visai nieko :)