• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Jorkšyromanija“ ir kitos žmonių nesąmonės (foto)  9 

Autorius: Marjeta Šamšonaitė, balsas.lt
2010-01-22 15:00:00

„Jorkšyromanija“ ir kitos žmonių nesąmonės (foto)

Neseniai Lietuvoje praūžus „Jorkšyromanijai“ (Jorkšyro terjeras + manija) neišgalėjusieji mados metu įsigyti tokio mielo pūkuoto šuniuko rinkosi ir paprastesnes veisles – pinčerius, tojterjerus. Antai aš manija nesirgau.

Tojterjerą įsigijau dar tada, kai apie mažuosius jorkus lietuviai nei viena ausim nebuvo girdėję ir jokios Paris‘ės rankinėse aprengtų mažylių nesinešiojo. Kai pirmuosius „aksesuarus“ iš Maskvos veislynų buvo galima parsigabenti už 1500 eurų, aprengtas šuo lietuvaičiams net nesisapnavo, o aš savo tojterjerą parsivežiau iš Kazlų Rūdos vos už 400 litų.

Iš pradžių naujiesiems „žaisliukams“, kurie žiemą dėl šalčio negalėdavo iškišti nosies į lauką gyvūnų prekių parduotuvės tegalėjo pasiūlyti keletą nekokybiškų, šuneliui nepatogių ir nepraktiškų rūbų.

Tačiau „jorkšyromanija“ greitai išplito, todėl pasipelnyti nusprendė ir gyvūnų prekių parduotuvės: perkeltinė suknelė – 200 Lt, sintetinio kailio rožinė liemenė – 300 Lt, sintetinis megztukas – 80 Lt, odinė rankinė nešti šunelį - 500 litų...

Vėliau buvo susiprasta, jog visokie jorkšyrai, tojterjerai ir pinčeriai turi skirtingas figūras, todėl pasirodė ir specializuotų rūbelių skirtingoms veislėms. Ieškoti žieminių liemenių parduotuvėse, ar siuvėjų, kurie galėtų tokias pasiūti suskubo ir didesnių šunų savininkai (pavyzdžiui, dalmantinų).

Vikrios moterys mažiesiems draugams mezgė pačios. Aš taip pat neatsilikau... Pirmajai žiemai atėjus puoliau siūti rūbelius. Oi aikčioja žmonės, žavisi, kiti juokiasi, o maniškiui gerai... Nešalta.
Tačiau bepuošiant augintinius net ir Lietuvoje priviso visokių madistų, stilistų, karnavalinių kostiumų. Paris‘ių mada veržiasi į Lietuvą toliau.

Keletas nuotraukų, kaip savo augintinius „puošia“ amerikonai. Žiūrėkite ir „grožėkitės“. Jūsų geriausias keturkojis draugas kasdieninį jūsų gyvenimą gali paversti stebuklu tiesiog persirengdamas kokiu nors personažu...

P. S. Griežtos mados „rankos“ dabar nebeišvengia jau ir katinai.

 

  
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sandra
2010-12-10 18:12:09
As turiu kalyte, ji dar maza ir nedidelio ugio (prancuzu buldogo misruniuke), turime mes megztuka,bet paprasta tik tiek,kad spalva rozine. Ji pati zino,kad jei su megztuku lauke silciau ir be savo aprangos neina laukan arba nieko nedaro ten... Tokio zmoniu issidirbinejimo su visokiais "kostiumais" netoleruoju, ypac jei tai buna siltu oru ir pries suniuko valia.
:)
2010-01-26 15:09:50
Baisumelis. As nusipirkau gerokai suniskesni kambarini suni - prancuzu buldoga, sveria zveriukstis nemazai, neatrodo kaip zaislas ir as is jo nesitycioju, tiesa, turi dovanota dzemperiuka su kapisonu, kurio nemegsta ir nedevi, nors su juo atrodo klaikiai juokingai :)
...
2010-01-25 08:52:42
nesamone!!! man visada taip gaila tu rengiamu gyvunu! kaip zmones gali sitaip tyciotis is ju...nesuprantu! sutinku, jei salta ir i lauka reikia vesti, tai kazkokie batukai - tinka ir reikia, bet kai jau pradeda nesamones rengt - tai man atrodo apmaudu..