• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Su šuniuku į maisto prekių parduotuvę  3 

Autorius: Eli.lt
2011-04-26 08:14:00

Su šuniuku į maisto prekių parduotuvę
123rf.com nuotr.

Kai prieš kelis metus prekybos centre pamačiau merginą, nešiną mažučiu jorkšyro terjeru, pasipuošusiu kaspinėliais ir džemperiu, nuoširdžiai nusišypsojau, užkalbinau panelę ir paklausiau mažylės vardo. Iš tiesų, nuoširdžiai sakau, man paliko įspūdį skoningai suderintas segtukas prie džemperiuko.


Tačiau kai po kelių dienų teko sudalyvauti renginyje, kuris buvo skirtas gyvūnų mylėtojams, vos iš koto neišvirtau, kai šimtai žmonių į renginį atsinešė specialius krepšius su pasipuošusiais šuniukais. Absurdas, pamaniau. Kam tuos vargšus šunelius rengti? Juk tai ne vaikai! O dar kiek drabužiai kainuoja mažiesiems keturkojams.


Nuo pirmojo susitikimo su madas demonstruojančiais gyvūnėliais, dabar jau praėjo daugiau nei keleri metai. Šiomis dienomis mes visi esame pripratę parduotuvėje, maisto skyriuje, prie pat bandelių arba pieno produktų, žuvies skyriuje arba prie daržovių matyti žmones, kurie, važiuodami apsipirkti, kartu vežasi ir savo keturkojus. Kiekvieną kartą, kai pamatau tokį vaizdą, baisiai įsiuntu ir supykstu ant visų vadovybių, kurios neuždraudžia šunų vestis į maisto parduotuvę! Suprantu, gal tie šuneliai prižiūrėti geriau už kai kurias merginas, o jų drabužėliai brangesni net  už Tavo, tačiau yra tam tikra riba, kurios negalima peržengti!


Kai vieną kartą, prekybos centre nusipirkau ledų ir su jais norėjau užeiti į batų parduotuvę, prie manęs pripuolė pardavėja ir apsauginis, pradėję aiškinti, jog su maisto produktais lankytojai nepageidaujami. Tada atkirtau jiems, jog damos, besivedžiojančios keturkojus, taip pat turėtų būti išprašytos jau vien dėl to, kad šunelis iš streso, išgąsčio ar dar dėl kažin kokių priežasčių, gali padaryti kaką vidury parduotuvės! Pardavėja nusišypsojo ir įleido mane į parduotuvę.


Ir vis dėlto, išėjusi iš parduotuvės susimąsčiau, kad paskatina šeimininkus rengti šunelius specialiais drabužėliais ir vestis juos kur tik akys mato? Dėmesio trūkumas? Neturėjimas kur dėti pinigų? Padariau mažytę apklausėlę, pasiteiravau kelių žmonių, kuriuos sutikau mieste su aprengtais šuniukais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2011-04-26 14:38:05
pati turiu jorksyra, ir kaip is idfdf komentaro supratau, kad jorkai skirti tusciagalvems blondinems, nesu nei blondine nei tusciagalve. esu issilavinusi moteris, kadangi gandru nesulaukiu turiu mazyle, jorku pliusas tame,kad jie nesiseria, o viduri parduotuves nepridarys, nes zmones dar tiek padorumo turi juos ant ranku pasinesioti.
Adelė
2011-04-26 10:47:00
pritariu komentatorei. šiaip čia paliesta gana aktuali tema, nes tie šuneliai mosikuojasi visur, kur tik netingi. taip kad reiktų kažko imtis.. grazūs jie, meilūs, faini, bet ne parduotuvėje :)
dfdf
2011-04-26 08:23:54
man tie suniukai parduotuvese nesiojami netrukdo tikrai, taciau pati nei uz ka nelaikyciau panasaus ziurksunio, kadangi jie yra tarsi zyme tam tikros rusies merginu, o ju grupei priskirta, gink Dieve, but nei uz ka nenoreciau. Turiu cane corso ir jauciu, kad tikrai auginu suni, o ne lojanti ziurkena :)