• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

15 kavos panaudojimo būdų  4 

Autorius: Eli.lt
2015-11-10 15:00:00

15  kavos panaudojimo būdų
Eli.lt
Daugelio rytas prasideda nuo puodelio karštos ir kvapnios kavos, kuri padeda atsibusti ir dieną pradėti žvaliai bei nuotaikingai. Smagiausia tai, kad kavą galima panaudoti ne tik kaip puikų rytinį gėrimą!

1. Natūralus kvapiklis. Patrinkite tarp delnų kavos tirščių, jeigu norite pašalinti nemalonius žuvies, česnakų ar svogūnų kvapus. Į indelį įdėkite šiek tiek maltos kavos ir jį laikykite šaldytuve, spintoje, automobilyje - kava sugers visus nemalonius kvapus.

2. Atnaujinti tamsią medieną. Apgadinus tamsios medienos baldus ar grindis įdrėskimų spalvą galima suvienodinti juos patrynus vatos gumuliuku sumirkytu stiprioje kavoje.

3. Riebalams nuvalyti. Riebaluotus virtuvinius įrankius ar rakandus lengva nuvalyti malta kava, tereikia kavos uždėti ant kempinėlės ir ja patrinti riebaluotą paviršių.

4. Židinio valymui. Drėgnų kavos tirščių pamėtykite į židinį prieš valant pelenus. Mažiau dulkės.

5. Pagalvėlė adatoms. Pasiūkite pagalvėlę iš tankiai austos vilnos, o ją pripildykite malta kava. Į tokią pagalvėlę susmeigtos adatos ar smeigtukai nerūdys.

6. Gėlių trąša. Kavos tirščiai rūgština dirvą, tad tokia trąša puikiai tiks rožėms, rododendrams, azalijoms, ramunėlėms, visiems visžaliams medeliams ir krūmynams.

7. Mėsai minkštinti. Marinuojant mėsą pridėkite dar ir šaukštelį kavos. Mėsa ne tik suminkštės, bet ir įgaus švelnų dūmo skonį.

8. Natūralus dažiklis. Kavos tirščiais galima vizualiai pasendinti popierių ar medžiagą, kavoje galima dažyti Velykų kiaušinius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pirkejas
2015-11-29 12:46:44
Varle.lt turi ne tik geras parduotuves, kuriose prekiu kainos zemiausios Lietuvoje, taciau ir patikima servisa, kuris priima sugedusias prekes ir po garantinio laikotarpio pabaigos.
saltukas
2015-11-29 12:45:50
Dar siulau atkreipti demesi į tai, kad Varle.lt itin greitai pristato siuntinius, kas labai svarbu jei reikalas skubus. Be to, pradziugina pirkejus ir pridedama dovana, kuria galima rasti su kiekvienu atsiustu pirkiniu.
Simonas
2015-11-29 12:44:08
Varles el. parduotuveje dirba labai malonus zmones. Pakonsultavo, atsake į mano klausimus, kai skambinausi kiek dvejodamas kuri pirkini geriau imti. Patiko, kad kalba skaidriai, nepuola kisti bet ko, kad tik parduoti kazka brangiau. Saziningi.